Youtube Download GUI naudojant youtube-dl

D
  • 24 Lie '12

Neperseniausiai atsirado noras parsisiųsti visas savo youtube playlist esančias dainas,video.

Ir pamėginti youtube-dl, bash ir zenity.

Rezultatas https://github.com/darxx/youtube-dl-gui

Pirmas blynas... Viliuosi, kad atsiras žmonių, kuriems youtube-dl su GUI pravers.

Daugiau informacijos
https://github.com/darxx/youtube-dl-gui/wiki

A
  • 25 Lie '12

Prie "needed programs" wikije norėtusi žinoti, kokių paketų tiksliai reikia programos paleidimui.

G
  • 25 Lie '12

kodėl kodą rašai angliškai tai suprantu, bet kodėl GUI angliškai? jei jau esi lietuvis tai rašyk lietuviškai... velniop tą interneto rinką, tu ne pirmas ir ne paskutinis su tokia programa. angliškai pilna visko, daryk lietuviškai.

D
  • 25 Lie '12

@apocalipso rašė:
Prie "needed programs" wikije norėtusi žinoti, kokių paketų tiksliai reikia programos paleidimui.

Apocalipso ok galvojaus suprantamas reikalas install pažiūrėti. Tačiau wiki ne problema papildyti Manau tai ir padarysiu artimiausiu metu. Dėkui už pastebėjimą.

@gymka rašė:
kodėl kodą rašai angliškai tai suprantu, bet kodėl GUI angliškai? jei jau esi lietuvis tai rašyk lietuviškai... velniop tą interneto rinką, tu ne pirmas ir ne paskutinis su tokia programa. angliškai pilna visko, daryk lietuviškai.

Pastebėjimą supratau Atsakymai:
1.Kadangi kodas yra open source paimk jį ir lietuviškai perrašyk
2.Pasirinkau anklų kalbą kadangi dauguma projektų su kuriais dirbu documentacija rašau anklų klaba.

Tiesiog tai tapo įpročiu ir nemanau kad tai yra blogas įprotis.

G
  • 25 Lie '12

@Darxx rašė:
Pastebėjimą supratau Atsakymai:
1.Kadangi kodas yra open source paimk jį ir lietuviškai perrašyk
2.Pasirinkau anklų kalbą kadangi dauguma projektų su kuriais dirbu documentacija rašau anklų klaba.
Tiesiog tai tapo įpročiu ir nemanau kad tai yra blogas įprotis.

jei man būtų reikalingas tavo scenarijus tai taip ir padaryčiau(aš taip ir darau, aš prižiūriu 40+ programų vertimus). šiaip tiesiog lietuviškus projektus norisi matyt lietuviškai, o ne angliškai. be to matau kodėl tau anglų geriau nei lietuvių

A
  • 25 Lie '12

ir kodel gi?

D
  • 25 Lie '12

@gymka rašė:
aš prižiūriu 40+ programų vertimus). šiaip tiesiog lietuviškus projektus norisi matyt lietuviškai, o ne angliškai. be to matau kodėl tau anglų geriau nei lietuvių

Sakinys po taško pradedamas didžiaja raide. Skaityti čia

Ir What? Čia klausimas ar teiginys buvo visame komentare. Ar noras kažką apie save papasakoti?

Ir dar neprivalau kiekvieno žmogaus norus pildyti.

@gymka rašė:
lietuviškus projektus norisi matyt lietuviškai

Pastebėjimai patiko dėkui. Bet norai.... Jei kyla kažkokie norai, tai sakau open source .... Projektukas tikrai ne didelės apimties Imk ir keiskis.

Ir dar > @gymka rašė:

. be to matau kodėl tau anglų geriau nei lietuvių

Nelabai supratau. Tačiau visos kalbos yra vienodai svarbios mano manymu. > @darxx rašė:

Kodėl anglų pasirinkau.... įprotis.

G
  • 25 Lie '12

@Darxx rašė:
Ir dar > @gymka rašė:

. be to matau kodėl tau anglų geriau nei lietuvių

Nelabai supratau. Tačiau visos kalbos yra vienodai svarbios mano manymu

2.Pasirinkau anklų kalbą kadangi dauguma projektų su kuriais dirbu documentacija rašau anklų klaba.
Tiesiog tai tapo įpročiu ir nemanau kad tai yra blogas įprotis.
ne tau mane mokyti gramatikos

@Darxx rašė:
Sakinys po taško pradedamas didžiaja raide.

kai mokini gramatikos, tai bent jau tam sakinį nedaryk klaidų

iš mano pusės tai čia diskusija, bet iš tavo pusės tai matau čia gynyba nuo mano nuomonės... aš pasakiau savo argumentuotą nuomonę(pasakojimas apie save tai noras parodyt jog ne vien kritikuoju, bet ir pakeičiu tai kas nepatinka)

pirmą kart rašiau konkrečiai apie tavo projektą, antrą kart rašiau bendrai apie lietuvių kūrėjus. „šiaip tiesiog lietuviškus projektus norisi matyt lietuviškai“ tai maniau jog bus aišku jog rašiau apie lietuviškus projektus, o ne apie „darxxx youtube-dl gui“ projektą.

[Redakcija: sakiny, sakinyje..(; ] Ghost

D
  • 27 Lie '12

Smagu, dėkui už pastebėjimus ir komentrų trinimą.

S
Shookees
Paulius
  • 27 Lie '12

Sveikas,
puikus projektas!

D
  • 27 Lie '12

@Shookees rašė:
Sveikas,
puikus projektas!

Dėkui. Manai vertą jį toliau plėtoti?

S
Shookees
Paulius
  • 27 Lie '12

Nežinau ar belieka ką plėtoti. Youtube-dl kaip perteikei gui'uje, nebent norėtum pridėti daug papildomų parametrų kaip siuntimo greičio ribojimą, vaizdo įrašo formatą, etc.
Šioks toks kitoks žingsnis būtų bandyti youtube-dl panaudoti add-on'uose prie totem movie player, vlc ar atitinkamų