Problema diegiant 12.04

I
  • 9 Rugp '12

Sveiki, buvau 7 metus windows vartotoja ir jie man neseniai ,,uzsilenke'' taigi buvau isbandzius dar pries sugestant windows sistemai ubuntu. Dabar bandau instaliuoti kaip pagrindine sistema .
VIskas butu gerai, bet pastoviai instaliacija sustoja ties sia vieta ( mazdaug toj vietoj kur pasirenki avatara,parasai vartotojo varda ir spaudi toliau ) Siaip turiu nuojauta, kad kazkas yra blogai su mano hdd, nes kai buvau suinstaliavus windows ir ubuntu pradejo labai strigti kompiuteris c diske buvo tikrai dar pakankamai vietos ( 30 gb ) taigi isiinstaliavau ubuntu viskas lyg buvo gerai, porai valandu jokio strigimo, o poto kaip pastrigo ijunkti nebepavyko

Pas mane kompiuteryje yra vietos 640gb tai tikrai nemanau, kad del to, bet jei butu problemos su hdd tai kazin ar leistu skirstyti disku .... Zodziu painu tikiuosi pagalbos

nuoroda i nuotrauka http://i45.tinypic.com/23s7p1e.png

D
  • 9 Rugp '12

Reiktu pratestuoti HDD, įtariu paleidus testą pasipils klaidomis...

G
  • 9 Rugp '12

Kaip donatas_s minėjo, reiktų pasitikrinti, ar diskas pasirengęs gyvuoti dar bent pusmetį.
Toliau - vieni siūlo pasitikrinti, ar md5 atitinka atsisiųstą “iso” atvaizdą, kiti sako, kad užtenka BIOS pakeisti disko nustatymus - SATA į AHCI.
Šaltinis: http://askubuntu.com/a/5718

Šiaip nepakenktų žinoti, kokiu kompiuteriu naudojies, kokia geležis po gaubtu.

G
  • 9 Rugp '12

Na šiaip kaikuriem tokia problema iškyla.Su bodhi tas pats,tai ten per synaptic prieš rašant pašalint reikia bodhi-slideshow.Nes problema rodos ta pati.Kai kuri savo acountą,spaudi įrašyt,pradeda rodyt tuos slaidus ir užlinksta diegimas.Girdėjau tas pats ir ubuntuose.
"How turn off the animation (Welcome pic to the next one).
In ubuntu 12.04, Deepin 12.06 the same bug (in ubiquity)"
Ištraukėlė.
Šiaip berods reikia ubiquity-slideshow pašalint.

I
  • 9 Rugp '12

Bandysim pratestuoti... sumauti windowsai kaip tai galejo nutikti ( tiesiog klausiausi muzikos ... ir uzstrigo )

G
  • 9 Rugp '12

Na nepulčiau kaltinti sistemos, dažnai tokios problemos yra giliai įsišakniję
Taigi pirmiausiai pabandyčiau atlikti greičiausiai atliekamus veiksmus, t.y. pakeisti vieną BIOS nustatymą, pasitikrinti md5

Beje, nepamiršk - jei rašysi suprantamai (lietuviškai) - greičiau gausi suprantamą sprendimą