conky aukščio limitavimas/pozicijos fiksavimas?

N
  • 13 Rugp '12

kaip galima limituot conky lango aukštį? arba bent fiksuoti viršutinį conky lango kraštą, kad jis nejudėtų?
conky turi nuskaityti konkretų failą su bekintančiu kiekiu eilučių (cat failas). jei eilučių labai daug, conky langas užsirioglina iki pat ekrano viršaus, nors turėtų sėdėti dešinėj-apačioj. alignment bottom_right nelabai padeda. gap_y reikšmių keitimas irgi, nes kažkodėl šitas skaičiuoja atstumą nuo ekrano krašto iki apatinio conky lango krašto..... tat viršutinis tada šokteli iki padebesių :/
P.S. ENTER primėtymas man netinka.

C
  • 16 Rugp '12

gal

minimum_size 
maximum_width
G
  • 19 Rugp '12

aš tai iš pradžių naudojau: text_buffer_size 2500 + gap_x + gap_y + ```
alignment bottom_left

paskui nusprendžiau jog lengviau:

cat failas.txt|sed -n '1,24p'
```(nuskaito tik pirmas 24 eilutes)
čia nuo situacijos priklauso kas geriau, kiekvienoj situacijoj reik skirtingų priemonių.

N
  • 19 Rugp '12

man atrodo tavo variantu ir pats pasinaudosiu minusas tas, kad fiksuotas eilučių skaičius prijungus didesnį monitorių nelabai kaip atrodys... pliusas - nebus nesąmonių ačiū

kaip, beje, sekas su ConkyClicky?
+ + gerulė panel'ė

G
  • 20 Rugp '12

aš tai „to do“ sąrašui naudoju „xpad“ programą, gali paimt ir rašyt tiesiai ant desktop:

kas liečia conkyclicky:
rss naujienų skaityklei padariau rss kanalų keitimą, galiu perjungt tarp kanalų, bet tai pasirodė labai nepraktiška. tai išmečiau tą galimybę. iš esmės neradau kur pritaikyt tą conkyclicky:)

C
  • 23 Spa '12

nors ne visai į temą, bet gal nieko tokio jei parašysiu čia. įdėjau į conky einamo mėnesio kalendoriuką. kartais prireikia staigiai žvilgtelt kokia savaitės ar mėnesio diena bus tuo ar kitu momentu. kodą pridėjau šitokį:

${execpi 100 VinDSL_Cal_8=`date +%-d`; ncal -C -h | sed -e '1d' -e 's/\<'"$VinDSL_Cal_8"'\>/${color FFA300}&${color EAEAEA}/' -e 's/^/${voffset 2}${offset 660}/'}

ir gavosi kažkoks šnipštas - rodo ne pilną mėnesį. bandžiau ieškoti inete sprendimų, bet taip ir nesupratau kame klaida.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1 Lap '12

Pakeisk text_buffer_size

text_buffer_size 9999