Siek tiek iskilusiu bedu bedeliu..

Z
  • 3 Rugs '12

Sveiki. Esu naujas Ubuntu 12.04 vartotojas, taigi man iskilo nemazai klausimu, bedu ir pan..
Visu pirma, tas "cube" veikia man jis, seip ne taip susitvarkiau.. Dabar beda tame kad kai ijungiu as ta cube, man backgroundas yra pilkas.. Kokiu budu galeciau ji pakeisti? Taipogi, tie 4 wall'ai labai patogu, bet noretusi kad jie visi butu skirtingi. Kaip tai padaryti?
Antra, pakolkas esu zalias sioje sistemoje, taigi ieskau visokiu fintu, prikolu ir seip graziu blevyzgu siai sistemai.. Esu mates kaip laksto pingvinas po ekrana ir saudo i win zenkliuka... Na, smulkmenos, bet visa tai idomu ir nauja..Kaip visa tai gauti, kur ieskoti?
Lauksiu atsakymu, o tuo metu bandysiu dar ka nors patobulinti..
Beje, del temu.. Gal kas pasiulys ka nors ypatingo? ^^

A
  • 3 Rugs '12

@Zilw3 rašė:
Taipogi, tie 4 wall'ai labai patogu, bet noretusi kad jie visi butu skirtingi. Kaip tai padaryti?

Yra berods paketas wallpapoz su kuriuo ne tik gali padaryti skirtingus darbalaukio vaizdus skirtingiems workspace'ams, bet priskirti skirtingus wallpeiperių rinkinius, kurie kaitaliotosi automatiškai. Dėl kubo nežinau, seniai su juo bežaidžiau.
Paketo wallpapoz, paieškok programų centre. Paskutinį kartą mėginau fedoroje, bet turėtų būti ir ubunte.

Z
  • 3 Rugs '12

@apocalipso rašė:

@Zilw3 rašė:
Taipogi, tie 4 wall'ai labai patogu, bet noretusi kad jie visi butu skirtingi. Kaip tai padaryti?

Yra berods paketas wallpapoz su kuriuo ne tik gali padaryti skirtingus darbalaukio vaizdus skirtingiems workspace'ams, bet priskirti skirtingus wallpeiperių rinkinius, kurie kaitaliotosi automatiškai. Dėl kubo nežinau, seniai su juo bežaidžiau.
Paketo wallpapoz, paieškok programų centre. Paskutinį kartą mėginau fedoroje, bet turėtų būti ir ubunte.

Aciu, isbandziau wallpapoz, bet arba as kvailas arba nemoku juo naudotis

Vis dar ieskau screensaveriu su lakstanciu pingvinu po desktopa

A
  • 4 Rugs '12

@Zilw3 rašė:
Aciu, isbandziau wallpapoz, bet arba as kvailas arba nemoku juo naudotis
Vis dar ieskau screensaveriu su lakstanciu pingvinu po desktopa

Išgooglinau screena, tai ten 1,2,3 ir 4 yra workspace'ai (kiti darbastaliai). Pažymi po vieną ir pridedi paveikslėlių (add files) ar aplankus su su paveikslėliais. Belieka restartuoti demona (restart).
Šiaip įrankis skirtas Gnome/XFCE aplinkoms, tai jei naudoji kokį KDE gal ir neveiks. Taip pat neaišku ar pakeis wallpaiperį run-time kai sukinėsi kuba, nes nemėginau (kaitalioju workspace'us įprastu būdu). Dėl kubo ir wallpeiperių manau reiktų raustis po Compiz nustatymus.

Minėto screen-saver'io niekad nebuvau nei matęs nei girdėjęs.