PVM skaičiavimas

P
  • 15 Rugs '12

Sveiki. Turiu problemėlę su Python 3.2 versija. Niekaip nepavyksta tiksliai apskaičiuoti PVM dydžio nuo visos sumos- gaunu per mažą PVM. Gal kam teko susidurti su kažkuo panašaus?

G
  • 16 Rugs '12

Sveikas,

Būtų aišku, ar teko, jei parodytum kodo gabaliuką, kuris manai, veikia kreivai (:

P
  • 16 Rugs '12

Na, tai tik viena eilutė prasmingo kodo, bet prašau modulio turinys :

def PVM(a):
    pvm=a*0.21
    print('Suma lygi', a)
    print('Vertė lygi', a-pvm)
    print('PVM lygus', pvm)

Ir šis gabaliukas yra išsaugomas kaip failas, paskui tiesiog kur reikia, jį importuoju kaip modulį ir kviečiu paskaičiuoti man PVM, bet, kad jo tie skaičiukai kreivi būna pagal sąskaitas-faktūras . O gal sąskaitos-faktūros kreivos ?

W
  • 16 Rugs '12

@pencininkas4 rašė:
Na, tai tik viena eilutė prasmingo kodo, bet prašau modulio turinys :

def PVM(a):
    pvm=a*0.21
    print('Suma lygi', a)
    print('Vertė lygi', a-pvm)
    print('PVM lygus', pvm)

Ir šis gabaliukas yra išsaugomas kaip failas, paskui tiesiog kur reikia, jį importuoju kaip modulį ir kviečiu paskaičiuoti man PVM, bet, kad jo tie skaičiukai kreivi būna pagal sąskaitas-faktūras . O gal sąskaitos-faktūros kreivos ?

Pagal tavo pateikta koda ir eilute kur rasai ("Verte lygi" a-pvm") tai yra minus zenkla as suprantu kad tu jau gauni suma su pvm? Tokiu atveju:

Suma = a
PVM = (21 * a) / 121
Verte = Suma - PVM

Priesingu atveju tokio dydzio kaip a-pvm man rodos nera (Jeigu "a" yra pradine verte be paskaiciuoto ir prideto pvm, kas priestarautu tavo kitam kodui). Butu tiktais

a+pvm
P
  • 17 Rugs '12

Dėkui, suveikė.