keturi pirminiai skirsniai

R
  • 24 Spa '12

Screenshot from 2012-10-22 03_20_28.pngturiu lenovo kuriame kietas diskas padalintas į keturis pirminius,kaip sukurti išplėstinį skirsnį?

A
  • 25 Spa '12

Vargiai išsisuksi be kurio nors skirstinio perašymo į extended. 4 primary yra limitas ir man rodos 5-to negali pasidaryti net jei ten ir ne primary būtų. Paprastai sakant vieną skirstinį paaukoji ir perašai jį į extended, o jau jo viduje galėsi logical skirstinius kurti.

R
  • 25 Spa '12

O gal galima kaip nors sujungti du skirsnius? Kompiuteriui tik antra savaitė,tebėra visos garantijos.Man atrodo, kad viename skirsnyje yra ofisas ar ofis starter.Properte rodo nulius.

G
  • 25 Spa '12

@rimas1 rašė:
O gal galima kaip nors sujungti du skirsnius? Kompiuteriui tik antra savaitė,tebėra visos garantijos.Man atrodo, kad viename skirsnyje yra ofisas ar ofis starter.Properte rodo nulius.

Tai perkelk duomenis į kitą,vieną ištrink ir laisvą vietą prijunk prie ano.Sujungt berods negalima,neprarandant duomenų.Nors nepamenu,negaliu garantuot

D
  • 25 Spa '12

O tai prie ko garantijos ir disko skirsniai? Juos kaip nori taip ir naudoji, aš tai be gailesčio trynčiau velnio 1, 3 ir 4 ir nesukčiau per daug galvos, ypač jeigu windows net nežadi naudot sistemos. HP kai nusipirkau irgi panaši situacija buvo su skirsniais, tik ten 3 buvo, su sesers ASUS irgi atitinkamai, tai tuos bereikalingus sistemos atstatymui skirtus ištrynta ir viskas, kad nesimaišytu...

I
  • 26 Spa '12

Man buvo ta pati problema su nauju kompu, kur buvo Win7. Jei nori Win palilti, teks panaikinti vieną Primary skirsnį. Siūlyčiau Lenovo part. Tada darai Extended iš jo ir pasididini kitų sąskaita tiek, kiek tau reikia, kad tilptų / ir swap skirsniai.

G
  • 26 Spa '12

Sveikas,

Matau, antrame skirsnyje turi pakankamai vietos sutalpinti savo likusius skirsnius (kartu sudėjus) kokius 10 kartų. Todėl nukopijuok ten svarbius duomenis ir:

  • Kaip minėjo donatas_s, jei neketini naudoti Win - ištrink 1-3-4 skirsnius.
  • Jei visgi pasiliksi Win - šalink 3-4 skirsnius.

Abiem atvejais prijunk likusią neišnaudotą disko dalį prie antro skirsnio (600+ GB). Toliau, manau, viskas paprasta - turėsi vieną didelį skirsnį, kuriuo galėsi manipuliuoti kaip tik nori.

Nusiteik, kad procesas gali užtrukti, taigi būk pasiruošęs neliesti PC bent 12 val. Geriausia pradėti žaisti vėlų vakarą, tada grįžęs iš darbo, paskaitų, mokyklos, greičiausiai rasi paruoštą skirsnį

Bet kuriuo atveju, jei yra galimybių, rekomenduočiau duomenis perkelti į išorinį diską, tada būsi garantuotas, kad net nesėkmės atveju nereiks sukti galvos.

M
  • 27 Spa '12

paprasciausiai butu, daug nesigilinant. Na jei w$ nepasilikinesi. viska issisaugai jei reikia i isorini hd. Trini viska velniop, pasidarai viena skirsni formatuoji, veliau isdalini
as rekomenduociau /home (kas lieka), swap 2x kiek turi ramu( seip jei daug ram nebutinas, bet vietos turi pakankamai tai nepakenks ir neaisku su kokiom programom dirbsi), na ir koki 10gb skirsniui /
butu taip /home ext4, swap, / ext4, jei ram mazokai tai /home, / , swap. tokia tvarka del to kad isore greiciau dirba(duomenis nuskaito) Viskas butu greitai, tikrai ilgai neuztruktu...