Prisijungti

WIKI

• 25 Lap '12

Kažkas pagaliau prisivertė wiki padaryti labiau įskaitomą
Kad ir kas tai būtų - ačiū. (:

Jei nerandate Ubuntu.lt wiki: http://www.ubuntu.lt/wiki

• 25 Lap '12

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 2011 birželio 7 18:34

Taigi nelabai kas skaito, tos dokumentacijos.

• 25 Lap '12

Tai gal pradės? Jei kažkas buvo padaryta suskaitomumo labui (; Nes prieš tai, atsiprašau, bet nei pildyt nei skaityt nesinorėjo (:

• 5 Spa '13

Sveiki,

Norėčiau dar kartą priminti WIKI temą.

Ar atsiras pagaliau forumo meniu nuoroda į wiki?
Kaip ir pastebėjo Vladasl, šiai sričiai skiriama mažai dėmesio.

Taip - viki egzistuoja, tik jį rasti sunku.
wiki.jpg

Kiek anksčiau, atsiradus naujokų pradžiamoksliui (8264), ši sritis buvo kultivuojama ir augo ar buvo auginama, pildoma, tačiau taip ir liko vos kelių nuorodų pavidalu šioje diskusijoje. Kodėl?

Kai kurie gal sakysite, kad yra forum'as, kur užduodami klausimai ir gaunami atsakymai - to pakanka. Aš manau, kad kur kas svarbiau turėti aiškiai įskaitomą lietuvišką dokumentaciją ir ji turėtų būti aiškiai matoma.

Norėčiau jūsų nuomonių ir komentarų.

• 5 Spa '13

Man rodos wiki vis dar gali pildyti tik esami registruoti wiki naudotojai, o naujų naudotojų registracija berods vis dar išjungta (dėl spamerių). Nelabai tos informacijos ten yra ir dauguma turbūt ne atnaujinta. Šiomis dienomis Ubuntu daugumai tampa "nebe lygis" naudotis, abejoju ar atsirastų tų, kurie galėtų nors kiek įmesti indėlį į wiki.

Šiaip forumo headeryje yra nuoroda į wiki (Dokumentacija).

• 5 Spa '13

Ha ha Epic! Išties yra.. Na tada mano burna pilna vandens, nieko prikibti negaliu, tik gal reiks pasitikrinti galvą, nes prisipažįstu, kad hederyje akys neužfiksavo nuorodos, visada naudojuos tik kairiaja puse

Na o grįžtant prie temos - niekas nieko ten nerašo, nes niekad ir nebuvo eskaluojama dalyvauti dokumentacijoje. Seniems klausimams kuriamos naujos temos ir taip ratas sukasi jau kurį laiką. Žmonėms Ubuntu gal ir tampa “nelygis”, tačiau dokumentacija, manau, yra universalus dalykas. Štai pažiūrėjus CentOS, Debian, Arch ir kt. vikiuose daugiausiai gvildenamos tos pačios temos/problemos, tik vietomis nukrypstant į tam tikros atšakos specifiką.

Atsakyti