internetas per mac

X
  • 11 Grd '12

Sveiki , kai įsirašiau linux man neveikia internetas jis eidavo per mac adresa , bandziau ta mac adresa pakeisti y tinkamą , bet vistiek neveikia keiciau taip:
http://www.youtube.com/watch?v=jhFPX6C48eo

X
  • 12 Grd '12

Kai pasidariau vienkarti mac adresa man viskas veike kol pc neperkroviau , perkroves pabandziau pasidaryti isliekanti mac adresa , bet atidarius sita langa

$ sudo gedit /etc/network/interfaces

man rode visai kitus užrasus as jos pakeiciau y tokius

auto eth0
iface eth0 inet dhcp
pre-up ifconfig eth0 hw ether  mano mac adresas

restartavau:

$ sudo /etc/init.d/networking restart

ir man niekas nebeveikia nei to icono neberodo.

V
  • 12 Grd '12

Pakartok viską per naujo, nes perkrovei kompiuterį neišsaugojus nustatymų ir gavai „...Taip pakeistas MAC adresas išliks iki sekančio kompiuterio perkrovimo. Vėliau, perkrovus kompiuterį bus atstatytas gamintojo MAC adresas. “
O taip paskambink interneto teikėjui ir jis pajungs inetą su tavo naujų MAC-ų, nereiks vargti..

X
  • 12 Grd '12

Dėkui susitvarkiau

D
  • 12 Grd '12

Hm, tai kad pas pažįstamą irgi internetas per mac eina. Neturėjau laiko ten skambinėti tiekėjams, tai paėmiau ir kur interneto ryšiai, pasirinkus laidinį ryšį, spaudi nustatymai ir įrašai į laukelį klonuotas mac adresas reikalingą ir išsaugai. Viskas. Visam laikui tas mac ir išsisaugo iki sekančio sistemos perrašymo. Niekas po jokio restarto neatsistato atgal.

M
  • 12 Grd '12

tai kad dabar viskas daug paprasciau,spaudi ant ikonėlės, rodančios tinklus (kurios kaip suprantu dabar nematai), pasirenki Edit Connections (kaip lietuviškai nežinau, nenaudoju LT vertimų), kur yra wired connections spaudi Edit ir yra Device Mac Adress, ten rodo tavo tikrą mac adresa, po ja yra Cloned mac adress, ten įrašai norimą mac adresą ir jis visą laiką jį naudos, nepaisant kiek kartų jį perkrausi.

D
  • 12 Grd '12

Tai tą patį aš ir parašiau.

M
  • 12 Grd '12

@donatas_s rašė:
Tai tą patį aš ir parašiau.

ai, jo

S
  • 11 Sau '13

Ačiū už paaiškinimą, tą pačią problemą turėjau

G
  • 11 Sau '13

Mano atveju ose kažką nustatinėt nepadėdavo.Restartavus atsistatydavo lievas mac.Biose nustačiau tada ir iki šiol nėra problemų.