Bevielio interneto spartinimas

A
  • 19 Grd '12

Bevielio Interneto (mobiliųjų operatorių) spartinimas.

Ar yra kokia tai galimybė, kad ir šiek tiek paspartinti mobilųjį internetą kompiuteryje? Gal yra kokių programėlių ir panašiai? Gal kas susidūrėte su tuo ir turite kokių tai minčių, patarimų.

Mano atvejis-kompiuteris "HP Compaq nx6310", labas kortelė, "Vadafone" modemas.

A
  • 19 Grd '12

O kokia dabartinė situacija (t.y. greitis)? Šiaip jei su signalu problemos (silpnas) gal vertėtų pagalvoti apie signalo boost'erius (external antenas). Iš softwarinės pusės pirma mintis šauna žaisti su stočių pasirinkimu, bet jei kalba eina apie nuošalų Lietuvos kampelį kažin ar bus iš ko ten labai rinktis (normaliais atvejais ir taip stipriausias signalas parinktas būna).

A
  • 19 Grd '12

@apocalipso rašė:
O kokia dabartinė situacija (t.y. greitis)? Šiaip jei su signalu problemos (silpnas) gal vertėtų pagalvoti apie signalo boost'erius (external antenas). Iš softwarinės pusės pirma mintis šauna žaisti su stočių pasirinkimu, bet jei kalba eina apie nuošalų Lietuvos kampelį kažin ar bus iš ko ten labai rinktis (normaliais atvejais ir taip stipriausias signalas parinktas būna).

Aišku, nėra tai nėra. Na antena, variantas. Bet kiek ji padės? Šiaip namuose yra monopolistas "TEO". Mobilus pavažiavus tolėliau nuo namų.

D
  • 19 Grd '12

Hm, turėjau šią problemą šios vasaros gale, kai rinkausi internetą kaimo vietovėje. Pasiėmiau Omnitelį (na kito varianto ir nebuvo).
Dabar klausimas tau, kokiu greičiu veikia realiai internetas pas tave? Gaudo 3G stotį ar tik EDGE, o gal apskritai tik GPRS? Kokioje konkrečioje vietovėje gyveni? Ką rodo bitės ryšio aprėpties žemėlapis toje vietovėje? Kokį interneto planą naudoji?

Gali truputi paskaityti mano temoje apie mano buvusias problemas:
viewtopic.php?f=3&t=8447&hilit=kaimo+vietov%C4%97je&start=20

A
  • 19 Grd '12

@donatas_s rašė:
Hm, turėjau šią problemą šios vasaros gale, kai rinkausi internetą kaimo vietovėje. Pasiėmiau Omnitelį (na kito varianto ir nebuvo).
Dabar klausimas tau, kokiu greičiu veikia realiai internetas pas tave? Gaudo 3G stotį ar tik EDGE, o gal apskritai tik GPRS? Kokioje konkrečioje vietovėje gyveni? Ką rodo bitės ryšio aprėpties žemėlapis toje vietovėje? Kokį interneto planą naudoji?

Gali truputi paskaityti mano temoje apie mano buvusias problemas:
viewtopic.php?f=3&t=8447&hilit=kaimo+vietov%C4%97je&start=20

http://fotokudra.lt/img.php?img=477098&nav=autm&page=

greitaveika apie nuo 18 iki 20 kbps. internetas "Labas pildyk"

D
  • 19 Grd '12

Įtariu maksimumą išspaudisavo vietovėje, ten veikia tik 2G, t.y. EDGE bitės ryšys (o tu EDGE ryšio maksimumu naršai), arti net nėra nė vienos 3G stoties, tad ir išorinė antena manau nieko negelbės.

Bitės interneto ir aš atsisakiau, kai pasižiūrėjau, kad mano rajone irgi nė vienos 3G stoties jų nėra, labai prastas jų dar padengimas interneto Lietuvoje, man rodos net tele2 su savo 3G bite jau lenkia.
Patyrinėk geriau omnitelio aprėptį, manau jis gal ir kabins, nes jo 3G aprėptis didžiausia tarp visų mobiliųjų interneto tiekėjų.

A
  • 21 Grd '12

Lauksiu,kol Omnitelis mūsų miestelyje pakabins 3g. stotele. Žadėjo metų bėgyje ar ankščiau.