noriu ubuntu , turiu Mint, neina pasidaryt bootino usb

E
  • 6 Vas '13

sveiki ! esu naujokas ir reikia pagalbos... pabodo w7 uzsinorejau kazko kitokio, tad isdiegiau Mint , bet ji man ne kaip, noriu Ubuntu 12 ... ir stai kur visos bedos prasideda... :
Turiu USB HDD , per w7 ir programa pasidariau dali hdd kaip bootini usb , kad uzkrautu linuxus ir juos isirasyciau. Isirase. Mint nepasirode man patraukli, noriu Ubuntu, bet negaliu pasidaryt bootino usb hdd kaip pasidariau per w7. Pajungus hdd, rodo viena skirsni ir antra, antro pavadinima rodo PENDRIVE .. kaip suprantu, tai skaito ji kaip usb, bet kai noriu pasidaryt Ubuntu bootini usb, man paraso, kad nera pajungtas usb ... naudojausi "Startup disk creator", "unetbootin" bei "usb magic writer" .. per Startup disc creator istryniau visa hdd ir bandziau per ji pagamint bootini usb, bet neina ... :slight_frown: . Reikalinga jusu PAGALBA ! ... neturiu dvd , kad isirasyciau is ubuntu.iso i dvd , 700mb cd - mazas ... tad man reikia pasinaudot savuoju usb hdd ir pasigamint, bet vat klausimas... Kaip ? Linux man zalias laukas, bet norisi juo naudotis, atrodo daug patrauklesnis nei w7, tad tikrai nesiulykit gryzt prie w7 :smile: p.s laiko sumetimais, tikrai nenoriu isirasyt w7 atgal ir tada darytis ubuntu.iso i usb hdd ir tada vel i ubuntu , noriu ismokt su Linuxais !
Aciu is anksto !

V
  • 6 Vas '13

Forume jau buvo tema.
viewtopic.php?f=2&t=5283&hilit=instaliacinis+usb&start=120#p43524
Naudoji Mint?
Tai atsisiųsk Ubuntu .iso atvaizdą ir programos „ Paleidimo laikmenos kūrimas“ (Usb creator) pagalba pasidarai instaliacinį usb-raktą.
http://www.tuxgarage.com/2011/06/create ... drive.html
Mint yra beveik tas pats kas Ubuntu tik su Unity darbo aplinką ir tiek.