terminalas

E
  • 10 Vas '13

labas,esu zalias,bet stengiuosiu.Nerandu po instaliacijos,kaip ieiti i terminala?Aciu uz pagalba

R
  • 10 Vas '13

Labas. Kokia linux versija? Kokia grafinė aplinka?

E
  • 10 Vas '13

@Ramashk rašė:
Labas. Kokia linux versija? Kokia grafinė aplinka?

ubuntu12.04.lts grafika VESA 6325,kaip ja pakeisti kita,kad i Windows kazkas panasaus butu pradziai.Rasyti kaip pirmokui!!

G
  • 10 Vas '13

ctrl+alt+t atidaro terminalą. Turėtų.
o kam tau ubuntu 12.04 ? Kiek maciau iš linuxu labiausiai panašiais į windowsus sakosi yra panašūs Zorin Linuxai. tipo leidžia pasirinkti pilną windows grafinę emuliaciją. http://zorin-os.com/ Pats nebandžiau, bet kai landžiojau susipažinimui, tai buvo liaupsių dėl perėjimo nuo windowsų.

G
  • 10 Vas '13

Va dar sioks toks pristatymas susipazinimui http://www.youtube.com/watch?v=P5K6nYhXwdY.

E
  • 10 Vas '13

Kuo giliau i miska..tuo medziu daugiau!!ir kuo labiau nesiseka,tuo azartas didesnis..kartais tokiu klausimu kyla,kad sakytum visai kompiuterio nemates esu.Instaliavau pasirinkes lietuviska klaviatura,tad nei skaiciu ir t.t-nes kompo klaviatura vokiska.ir vel stop-pasikeisti nemoku....zodziu

A
  • 10 Vas '13

@ewawa rašė:
labas,esu zalias,bet stengiuosiu.Nerandu po instaliacijos,kaip ieiti i terminala?Aciu uz pagalba

Bene greičiausias būdas: CTRL+ALT+T (Unity apinkoje veikia, kaip kitur nžn).

@ewawa rašė:
Instaliavau pasirinkes lietuviska klaviatura,tad nei skaiciu ir t.t-nes kompo klaviatura vokiska.ir vel stop-pasikeisti nemoku....zodziu

Man rodos nebūtina susimesti anglišką layout'ą kad galėtum skaičius rašyti. Pamėgink nuspaudus dešinį ALT laikyti ir spaudinėti ąčęėį klavišus. Turėtų skaičiai rašytis jei dar SHIFT pridėsi tai galėsi ir !@# rašyti.

Jei vis dar ant standartinės Ubuntu aplinkos (Unity) sėdi, tai spausk dešiniajame viršutiniame kampe vežlę primenantį myguką (iškart po tavo vardo) pasirink system settings (ten bus kažkas pan kaip windowse 'control panel' yra). Turėtum rasti Keyboard Layout'us ir kitus nustatymus.