Ubuntu Unity/HUD ir lietuvių kalba

N
  • 21 Vas '13

po maždaug poros metų pertraukos įsirašiau vėl linuxus į kompą. ħud ir unity 12.04 versijoje tiesiog nuostabūs, žiauriai patinka. bet pirma įsirašiau ubuntu su lietuvių kalba, tai naudotis hud/unity lens buvo sudėtinga, nes nežinau lietuviškų terminų kaip taisa, dėtuvė ar pnš man lengviau angliški. o kaip kitiems? naudojat kas nors unity/hud su lietuvių kalba??

G
  • 21 Vas '13

O angliškai hud' rašant neišmeta reikalingos programos?
Man išmesdavo 12.04 lietuviškoje, bet paskui nusprendžiau nebesikankint ir susigrąžinau anglišką sistemos kalbą.

N
  • 21 Vas '13

kad ilgai neištvėriau ir neatsimenu dbr kaip dėl programų. bet su komandomis, tai tikrai tik lietuviškas priėmė, bet gerai dar, kad šveplas komandas suprasdavo, nebūtina ąčęėįšųū raidžių naudoti

D
  • 21 Vas '13

Ką tik pabandžiau, naudoju visad tik Lietuvių kalba viską, bet specialiai programų ir komandų pavadinimus angliškai rašiau - išmesdavo sąrašus programų ir komandų Lietuviškus, tad ir rašant angliškai veikia.

N
  • 21 Vas '13

hm, reikės vėl įsijungt lt kalbą, dėl įdomumo tik va vienas dalykas man keistas. kodėl įjungus lietuvišką klaviatūrą lietuviškos raidės tik su alt mygtuku paspaudus rašosi, o be alt skaičius rašomas, tarkim ant windows atvirkščiai, paspaudus alt skaičius rašosi, o be nieko - lietuviška raidė. kaip padaryt kad būtų kaip windows klaviatūra.

V
  • 21 Vas '13

Pažiūrėk geriau koks ten lietuviškos klaviatūros išdėstymas.

N
  • 21 Vas '13

@donatas_s rašė:
Ką tik pabandžiau, naudoju visad tik Lietuvių kalba viską, bet specialiai programų ir komandų pavadinimus angliškai rašiau - išmesdavo sąrašus programų ir komandų Lietuviškus, tad ir rašant angliškai veikia.

hmm, pabandžiau vėl pakeist kalbą ir pasinaudot unity/HUD.. tai neveikia angliški terminai... tarkim mozilla firefox. įjungiu HUD vedu tarkim fullscreen ir neranda. vedu visas ekranas, tada randa. skype pavyzdžiui: vedu options neranda, vedu nustatymai randa. tai kaip tau veikia angliškai tada, o man neveikia??