acer ao 725 unix distribucija?

C
  • 1
  • 23 Vas '13

Sveiki,noreciau suzinoti,kokia is Ubuntu distribuciju pasiulytmete siam nesiojamam kompiuteriui: acer aspire one 725?
Cpu amd c60
Ram 2gb ddr3 531mhz
Grafika amd radeon hd 6290
Hdd 320gb

Laukiu pasiulymu, ubuntu letai "veze",jautesi,kad cpu uzkrautas

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 23 Vas '13

@cricket rašė:
Sveiki,noreciau suzinoti,kokia is Ubuntu distribuciju pasiulytmete siam nesiojamam kompiuteriui: acer aspire one 725?
Cpu amd c60
Ram 2gb ddr3 531mhz
Grafika amd radeon hd 6290
Hdd 320gb

Laukiu pasiultmu,ubuntu letai "veze",jautesi,kad cpu uzkrautas

Pakeisk langu tvarkykle i kita ir toliau naudok ubuntu.

C
  • 23 Vas '13

Langu tvarkyklw siulai keist login prisijungme??ir vietoj unity ka siulai naudoti?

A
  • 23 Vas '13

kiek bitu 64 ar 32 iesidejas esi ? siulau 32bit ir unity eis gerai

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 23 Vas '13

@cricket rašė:
Langu tvarkyklw siulai keist login prisijungme??ir vietoj unity ka siulai naudoti?

Man asmeniskai patinka tiling WM, tai Awesome WM, bet yra ir Fluxbox, OpenBox...

S
saulys
saulius Bacevicius
  • 23 Vas '13

isirasyk indicator-multiload, arba panaudok terminale top komanda ir paziurek ar tikrai apkraunamas procesorius, jei taip tai pirmiausiai siulyciau LXDE , bet cia tik mano nuomone...

C
  • 24 Vas '13

Dekui visiems,gryzes bandysiu 32bit paleist ir pakeist wm.

M
  • 25 Vas '13

Bent jau ubuntu 12.04 32bit neveikia su tuo netbook'u
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=2090982

G
  • 21 Geg '13

Turius asus x53u, duomenys identiski kaip acer tik 3gb ram. Idiegus linux mint mate 32bit jauciasi toks siek tiek lagas. Win 7 greiciau sukdavosi. Dabar paskaiciau paskutiniame poste, kad reikia diegti 64bit, ar ir i mano kompiuteri reikia diegti 64bit ?
P.S idiegus linux mint cinnamon 32bit, situacija pagerejo galima normaliai naudotis. Ar verta rasytis 64bit i mano modeli ?

E
  • 21 Geg '13

@grazhve rašė:
Turius asus x53u, duomenys identiski kaip acer tik 3gb ram. Idiegus linux mint mate 32bit jauciasi toks siek tiek lagas. Win 7 greiciau sukdavosi. Dabar paskaiciau paskutiniame poste, kad reikia diegti 64bit, ar ir i mano kompiuteri reikia diegti 64bit ?
P.S idiegus linux mint cinnamon 32bit, situacija pagerejo galima normaliai naudotis. Ar verta rasytis 64bit i mano modeli ?

Skirtumas minimalus.
Čia buvo kalbama apie bėda su Ubuntu tiktai, kadangi netbook procesoriai neturi schemos ant 32 bitų procesoriaus praplečiančios poros galimybių (detaliau: http://en.wikipedia.org/wiki/NX_bit), Mint kernelis šitą navarotą išjungęs todėl veikia be problemų.
Mate buvo ne lagas, o kompozicijos trūkumas (aka vaizdo plokštę neišnaudodavo langams).

G
  • 21 Geg '13

O ka pasiulytum isirasyti ? Nes isirasiau windows7 ir jie dirba sparciau uz linux mint, o turetu buti atvirksciai..

E
  • 22 Geg '13

http://linuxmint.com/rel_nadia_xfce_whatsnew.php - įsirašyk ir įsijunk kompoziciją - http://youtu.be/nNjQOFZBXts .
Ramo valgymu ir greičiu 7-tiems net nebus šansų konkuruoti.

G
  • 22 Geg '13

Aciu uz atsakyma, o naudoti 32 ar 64 bit ? Ar cia man tik atrodo ant sito kompiuterio 64bit windows veikia sparciau uz 32bit windows ?

D
  • 22 Geg '13

Abejoju ar apskritai įmanoma yra pastebėti realų sistemos (pačios sistemos) veikimo greičių skirtumą tarp 32 bit ir 64 bit. Aš bent nepastebėjau ir kad nesukti galvos, visad rašau 32 bit.

G
  • 22 Geg '13

Ne nu sakes Pasirenku, kad instaliuoti ir ismeta lentele kad negalima sukurti ext4 particijos, nes diskas automatiskai uzsimountino, bandziau paspausti kad unmount padarytu, bet jokio rezultato, bandziau restartuoti ir pan. nepadejo. Cia kaip specialiai, kai nusprendziau pereiti prie linux, windows veikia idealiai, o linuxai nenori susidraugauti

D
  • 22 Geg '13

Ar tik ne per wubi bandai diegti?

G
  • 22 Geg '13

Per live cd, su mint mate ir cinnamon tokiu bedu nebuvo.. Ai va ka dar atsiminiau mete lentele kad arba blogas cd, arba hardas, arba padeti kompiuteri i vesesne vieta cd geras, nes restartavus tokiu lenteliu nebemeta, hardas naujas praskenavau viskas gerai su juo, kompas net neuzia ventiliatoriai, tad tikrai nera ikaites. Bandyti kita cd isirasyti ? Arba gal kazka kita patartum ? Dabar tokia dilema.
1 Isirasiau xp uzsikrauna per 1 minute, sparta gera, isvaizda +-
2 Bandziau live cd lubuntu, greitas, bet isvaizda -
3 Ubuntu live cd, sparta +-, isvaizda +, seniau naudojau lb patiko. Pagrindinis klausimas ar ubuntu spartesni uz xp ?

R
  • 23 Geg '13

Ubunu yra siuolaikine OS ir ant silpno ar seno kompo suksis blogai. Ant naujo ir ta ir ana dirbs pakankamai vienodai.

G
  • 23 Geg '13

Manau, kad man buvo beda su driveriais procesoriaus, nes ijungus linuxus paspaudi ant home folder kokios 5 sekundes ir tada atsidaro, dabar isirasiau w8, tai net nera ka lyginti su linux spartos prasme, o kaip zinome to neturetu buti..

R
  • 23 Geg '13

Nu tada jo, tikrai procesoriaus draiveriu nebuvo...