Ubuntu software center šaltiniai

G
  • 26 Vas '13

Susidūriau su neaiškumu dėl Ubuntu Software center (USC) programomis.
Nusprendęs keisti desktop pabandymui į kitus, buvau radęs straipsniuką ir kur nuotraukomis parodyta, kad tiek lubuntu desktopas, tiek kubuntu desktopas yra Ubuntu software center. Pats niekaip jų neradau, ir man patikusį xubuntu desktopą susidiegiau per terminalą.

Bet klausimas išliko- kodėl USC neradau kitų matomo xubuntu ir lubuntu desktopų paketų ir ko dar aš savo USC nematau?
Pabandžiau pakeisti šaltinį į main server ir jokio pasikeitimo, tai grįžau į lietuvišką veidrodį vu.lt (anksčiau buvo kažkoks Lietuva, bet po main server tokio pasirinkimo nebėra). Gal yra kokia galimybį matyt pasaulį per USC plačiau?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 26 Vas '13

Man atrodo gali per Synaptic instaliuoti USC.
Del serveriu tai tikrai nezinau :/

G
  • 26 Vas '13

Aš nepilnai išsireiškiau- aš "sėdėjau" ant Ubuntu 12.04 su gome-shell desktopu. Taigi USC jau turėjau. Mano klausimas, kad jis ne viską turbūt rodo ir kaip tai pakeist. Ar siūlai jį perdiegti iš naujo?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 26 Vas '13

Turbut geriausia iseitis isirasyti normaliai Lubuntu, nebent tikrai nori surasti kame problema

G
  • 26 Vas '13

Įsirašytu savo miksu (naudoju dabar persitvarkęs pagal save xubuntu) esu patenkintas, nes jis duoda ko ir tikėjausi. Įtarimai tik dėl šios situacijos, kad mano USC yra ribojamas. Todėl man tikrai įdomi pati situacija ir jos šaknys.

R
  • 27 Vas '13

Man rodos Software Center ne visus paketus rodo, o tik programas. Jeigu tau aktualu, naudok Synaptic. Placiau apie aplinkas ir diegimus/isdiegimus pvz gali rast cia: http://www.psychocats.net/ubuntu/purexubuntu

G
  • 27 Vas '13

Ubuntu sofware center savo paprastumu yra užmušamai geras. Yra įsidiegti siūlomų programų aprašymai, atsiliepimai, vieno mygtuko paspaudimu įdiegimas. Ko ne pasaka, jei tiksliai nežinai ko nori? Pvz. kai reikalinga kažkokia funkcija, bet nežinai nei kas nei kaip ten kartu turi ateiti? O Synaptc žinau, kartais naudoju.

Įsidiegus Xubuntu desktopa, jis jau rodomas USC kaip esantis ir įdiegtas. bet visa razina tame, kad kitiems rodė tą xubuntu desktop paketa per USC dar neįdiegtus, o man ne. Va kur klausimas. Ir ar čia mano USC nustatymai, ar kažkas kita?

Bet smarkiai nevarkite jei nežinote, galiu gyventi ir taip. Tiesiog susidūriau su nesuprantamu reiškiniu, tai dalinuosi.

A
  • 28 Vas '13

@GedisC rašė:
bet visa razina tame, kad kitiems rodė tą xubuntu desktop paketa per USC dar neįdiegtus, o man ne. Va kur klausimas. Ir ar čia mano USC nustatymai, ar kažkas kita?

Bent jau anksčiau buvo toks filtras "Show technical items" USC paieškos rezultatų apačioje.