ikonu keitimas

A
  • 9 Kov '13

ar ymanoma pakesti ikonos paveikslely vienam failui,kad kiti liktu kokie buve?
as noreciau pakeisti audio arba video failo ikona y kita.bet man tada keiciasi visos to tipo ikonos . o as noreciau pakeisti viena.
tarkim video failas su filmu '' zenklai'' ,noriu uzsideti ant tos ikonos savo atvaizda su filmo atvazdu.
bet tada man pasikeicia visi video failu ikonos .
manau supratot ka norejau pasakyt

K
Krisna
Rolandas Krisna
  • 19 Kov '13

tai sukurk tema su visais pav. ir isdiek.
Prog.centre rasi temu kureja...

A
  • 19 Kov '13

Kad rodytų filmo iškarpas failų maneger'yje reiktų View režimą pakeisti į "thumbnail". Kaip tvarkomi thumbnail'ai čia turbūt priklauso nuo pačio failų manegerio. Buvo sename (~4metų) poste HOW TO SET IMDB IMAGES AS VIDEO THUMBNAILS IN NAUTILUS AND THUNAR aptartas nautilus integracija su IMDB (imdb-thumbnailer pluginas), bet ar vis dar veikia tai klausimas. Sorry, tik dabar pastebėjau jog čia apie kde eina kalba. Tau reikia Dolphin (berods) failų manageriui tai minėtas linkas netiks.

K
Krisna
Rolandas Krisna
  • 20 Kov '13

prog centre rasyk icon - ir rasi sociai
dar va google radau
http://linuxappfinder.com/package/gnome-iconedit

A
  • 20 Kov '13

@Krisna rašė:
prog centre rasyk icon - ir rasi sociai

Man atrodo temos autoriui reikia ne ikonų kūrimo programos, o galimybės uždėti vienam filmo failui atvaizda/ikoną kuri skirtus nuo kitų to pačio formato filmų.

A
  • 22 Kov '13

@apocalipso rašė:

@Krisna rašė:
prog centre rasyk icon - ir rasi sociai

Man atrodo temos autoriui reikia ne ikonų kūrimo programos, o galimybės uždėti vienam filmo failui atvaizda/ikoną kuri skirtus nuo kitų to pačio formato filmų.

butent