Blogas oras

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 25 Kov '13

Ka patarsit daryti, kodel blogas oras?

G
  • 26 Kov '13

Jei juokais, pasikeisk orų applet buveinę į Afriką
Beje, oras kaip ir grožis - subjektyvus dalykas
viewtopic.php?t=2955&start=1360#p64633

G
  • 27 Kov '13

@Ghost rašė:
Jei juokais, pasikeisk orų applet buveinę į Afriką
Beje, oras kaip ir grožis - subjektyvus dalykas
viewtopic.php?t=2955&start=1360#p64633

+1

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Kov '13

Tai kad neturiu jokio applet'o oru, anyway nei vienas is ju nerodo tikslaus oro )

xLa9A

Jeigu ka, tai ten senas stable KDE (3.5.10), kuri dabar gauti turbut tik vienu budu imanoma - rasytis sena Kubuntu...
Man tai buvo challeng'as gauti toki desktopa, ir tam prireike poros dienu darbo.
Teko reportuoti ne viena buga, perskaityti dokumentacija gcc, susipazinti geriau su C++, gdb, o dar ir prelinkinti bei optimizuoti. Man tikrai nera svarbu kaip atrodo Desktop, man svarbu kaip veikia, abejoju ar Gnome user tai supras
. Developeriai (aka trinity desktop) tikrai saunus zmones, padejo spresti problemas ir panasiai...

Patarciau visiems tiems kurie nori kazka ismokti naujo, tai isbandyti LFS, ir isirasyti toki DE. Tik va nera tokiu siame forume kurie rimtai dometusi GNU/Linux ir toks moderatoriu "pokstas" tai aiskiai parodo

@greitas rašė:
+1

V
  • 27 Kov '13

@Techtronic rašė:
Jeigu ka, tai ten senas stable KDE (3.5.10), kuri dabar gauti turbut tik vienu budu imanoma - rasytis sena Kubuntu...

arba
http://www.trinitydesktop.org/wiki/bin/ ... stallation

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Kov '13

@Vladasl rašė:

@Techtronic rašė:

arba
http://www.trinitydesktop.org/wiki/bin/ ... stallation

Esmes nesupratai moderatoriau.
O ir tavajam link'e yra TDE, o ne KDE. Ir pries rasydamas is kur atsisiusti sena Fedora su KDE 3.5.10 pagalvok ar tikrai kazkam cia to reikia

V
  • 27 Kov '13

@Techtronic rašė:
O ir tavajam link'e yra TDE, o ne KDE. Ir pries rasydamas is kur atsisiusti sena Fedora su KDE 3.5.10 pagalvok ar tikrai kazkam cia to reikia

Bambeklis.
Kur matai Fedora? Blogas oras? Moderatoriai maišo ar dar kas?
Aha prie ko čia Trinity - desktop - seno trečio KDE entuziastai, kai jau 5 planuos . Pačiam padėjo, o kad Ubuntu tik reikia prijungt repą ir instaliuot tai negerai. Per lengvas kelias?
Tik nepradėk rašyt kad pas tave švarus KDE 3.5, o ne TDE tai tikrai neįdomu.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Kov '13

@Vladasl rašė:
Kur matai Fedora?

Uzbegau uz akiu.

@Vladasl rašė:
Blogas oras?

Visai nieko sendiena oras moderatoriau, saunu kad tema palaikai.

@Vladasl rašė:
Moderatoriai maišo ar dar kas?

Kartais maiso s/Moderatoriai/moderatoriai/g, o kam dabar lengva

@Vladasl rašė:
Aha prie ko čia Trinity - desktop - seno trečio KDE entuziastai, kai jau 5 planuos

Saunu, gal jau naudos Qt5 ?
Klausiu todel, kad noreciau isbandyti Wayland kartu su KDE.
Tiesa, jums tai bus minusas, Mir turbut nepalaikys... O gal as klystu?

@Vladasl rašė:
Per lengvas kelias?

tiksliai parasyta, matai toki Desktop rasiausi su tikslu ismokti kazka naujo (jau tai ir rasiau, skaityk atidziai!).

@Vladasl rašė:
Tik nepradėk rašyt kad pas tave švarus KDE 3.5, o ne TDE tai tikrai neįdomu.

Ot imsiu ir pradesiu, turiu visus patch'us KDE 3.5.10 ant gcc 4.*(6?) nors Qt 3 yra rakstis...Ir taip, tame shoot'e yra TDE, skirtumas tik tas, kad ten custom build (kaip jau ir rasiau...).

V
  • 27 Kov '13

@Techtronic rašė:
Saunu, gal jau naudos Qt5 ?
Klausiu todel, kad noreciau isbandyti Wayland kartu su KDE.
Tiesa, jums tai bus minusas, Mir turbut nepalaikys... O gal as klystu?

Taip, planuoja.
http://aseigo.blogspot.com/2011/08/impo ... ay-at.html
Nežinau KDE nenaudoju, Gnome patinka. Nauja 3.8 versija palaiko Wayland. Anksčiau bandžiau Wayland - veikė, bet taip Ubuntu 11.04 nepatiko (ne -LTS).
viewtopic.php?f=10&t=6083&start=80#p48580
Man minuso nebus, nes naudojų LTS ir visada yra kita aikštutė pvz., Debian.
Laukiu „Lenny“ liko 100 bugų pašalint.
http://lists.debian.org/debian-devel-an ... 00009.html
Jei ką kaip tik ant rudens ir Mir turi pasirodyt pagal planus Ubuntu 13.10. Nežinau patiks ar ne? Gal bus ir daiktas? Pagyvensim pamatysim. Ubuntu projektas su Unity man asmeniškai nepatiko, todėl ir nenaudoju.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Kov '13

Tik va ar tai i gera tie Mir ir Wayland
Daugelis Gtk programu naudoja vis dar 2 versija GTK, o Wayland palaiko nuo 3.8.0 (jei neklystu), tas pats ir su Qt. O tai reiskia, kad teks naudoti Qt4, Qt5, Gtk2, Gtk3, Xorg + Wayland|Mir kas turbut bus problematiska del bugu, naudos daugiau CPU resursu ir panasiai...
Bet su laiku pamatysime kaip ten bus. Tikekimes bus tik i gera!

Del distru, tai noreciau patarti viena isbandyti tiems kam patinka tai daryti
Yra distra pavadinimu Scientific, teko ciupineti ja ir tikrai paliko gera ispudi.
https://www.scientificlinux.org/

R
  • 27 Kov '13

@Vladasl rašė:
Laukiu „Lenny“ liko 100 bugų pašalint.

Prisnudai gal? Gal geriau Wheeze lauk http://lt.wikipedia.org/wiki/Debian Beja, testing dabar pakankamai stabili jau.

V
  • 27 Kov '13

@raimeksas rašė:
Gal geriau Wheeze lauk ....

Atsiprašom.

G
  • 28 Kov '13

@Techtronic rašė:
Tai kad neturiu jokio applet'o oru, anyway nei vienas is ju nerodo tikslaus oro )

xLa9A

Man tai buvo challeng'as gauti toki desktopa, ir tam prireike poros dienu darbo.
Teko reportuoti ne viena buga, perskaityti dokumentacija gcc, susipazinti geriau su C++, gdb, o dar ir prelinkinti bei optimizuoti. Man tikrai nera svarbu kaip atrodo Desktop, man svarbu kaip veikia, abejoju ar Gnome user tai supras
. Developeriai (aka trinity desktop) tikrai saunus zmones, padejo spresti problemas ir panasiai...

Patarciau visiems tiems kurie nori kazka ismokti naujo, tai isbandyti LFS, ir isirasyti toki DE. Tik va nera tokiu siame forume kurie rimtai dometusi GNU/Linux ir toks moderatoriu "pokstas" tai aiskiai parodo

@greitas rašė:
+1

Ne taip, matau, buvau suprastas
Turėjau galvoje, kad oras kaip ir grožis - subjektyvus dalykas. Tai yra nurodytoje temoje daugiau nuomonių (modifikuotų aplinkų pavyzdžių nuotraukų) nei pačių dalyvių.

O šiaip - paklausei juoko formoj, juoko formoj ir atsakymą gavai, nėra ko raukytis O gal tikslas buvo kitas - pradėti negailestingą trolių kovą?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 28 Kov '13

@Ghost rašė:
O šiaip - paklausei juoko formoj, juoko formoj ir atsakymą gavai, nėra ko raukytis O gal tikslas buvo kitas - pradėti negailestingą trolių kovą?

Nieks nesirauko. Kokia kova be nukentejusiu, o ir oras gereja jau anyway

Tema buvo sukurta todel, kad vienas is moderatoriu pareiske, kad siame forume tinka visos temos... O ir saunu kad bendraujama forume, ir nesvarbu kad tema "blogas oras"

Jeigu kazkam nepatinka, tai sukuriau keleta temu i kurias vis dar nieks neatsake
viewtopic.php?f=5&t=8808
viewtopic.php?f=5&t=8807
viewtopic.php?f=5&t=8806

A
  • 29 Kov '13

@Techtronic rašė:
Tema buvo sukurta todel, kad vienas is moderatoriu pareiske, kad siame forume tinka visos temos...

Esu tikras, kad psichologijoje toks poelgis turi savo pavadinima, bet kadangi per daug nesidomiu šiuo mokslu pavadinsiu savais žodžiais: "tai nėra brandus poelgis".

@Techtronic rašė:
sukuriau keleta temu i kurias vis dar nieks neatsake

Man atrodo gautum atsakymą su Apache susijusius klausimus greičiau jei papostintum į globalią erdvę (serverfault, apache forumas ar mailing listas).. bet ir pats tai žinai. Šiaip jei nesi alergiškas soc tinklams yra tokia Sysadmins Lithuania G+ bendruomenė (manau jiems Apache nėra svetimas dalykas). Be abejo atsakymo gali sulaukti ir čia tik kantrybės reikia turėti didesnės.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 29 Kov '13

@apocalipso rašė:
Esu tikras, kad psichologijoje toks poelgis turi savo pavadinima, bet kadangi per daug nesidomiu šiuo mokslu pavadinsiu savais žodžiais: "tai nėra brandus poelgis".

Koks poelgis ? Koki tu ji matai?
Kaip ir neturejau jokiu blogu ketinimu kurdamas sia tema, man atrodo tai tik tavo vaizduote apocalipso.

Pries tau prisijungiant prie diskusijos mes diskutavome apie Wayland/Mir, Qt, distas, ar net kompiliavima, ar tamstai temos pavadinimas netiko ? Eik trolinti kitur...

@apocalipso rašė:

@Techtronic rašė:
sukuriau keleta temu i kurias vis dar nieks neatsake.

Man atrodo gautum atsakymą su Apache susijusius klausimus greičiau jei papostintum į globalią erdvę (serverfault, apache forumas ar mailing listas).. Be abejo atsakymo gali sulaukti ir čia tik kantrybės reikia turėti didesnės.

Kaip tai suprasti ? ubuntu.lt forumas nera "globalus", cia apache temos netinka ? As planavau pats i jas atsakyti, bet dabar pradejau abejoti sio forumo reputacija, bet tikiu tai ir vel tavo vaizduote.
Gal reiktu sirex klausti ar tinka siame forume "apache" temos ar ne, ne tau tokius dalykus spresti moderatoriau. Labai jau pasikeles esi

Ir jeigu tau bent kiek rupi tas forumas, tai geriau baik postinti tokias nesamones, ir trink siuos paskutinius postus velniop, ir savo vaizduote gali pasididziuoti man rasydamas privaciai, gali net ir i pasta: mindeunix[NOSPAM]gmail.com

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 10 Geg '13

Oras jau nuostabus, ir ta proga suplanavome pailseti savaitgali prie upelio.
Bet yra problema, vietiniai upeliai jau isbraidyti

Gal yra tarp jusu zveju ir galetu patarti kur nuvykti ?

T
  • 20 Geg '13

@Techtronic rašė:
Oras jau nuostabus, ir ta proga suplanavome pailseti savaitgali prie upelio.
Bet yra problema, vietiniai upeliai jau isbraidyti

Gal yra tarp jusu zveju ir galetu patarti kur nuvykti ?

Patariu nuvykti prie Ūlos, Grūdos. Super vaizdai, patys ne kartą baidarėmis ten leidomės

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 20 Geg '13

@tomexas rašė:
Patariu nuvykti prie Ūlos, Grūdos. Super vaizdai, patys ne kartą baidarėmis ten leidomės

Plaukioti baidaremis Ūla teke ir man, tikrai labai smagu, aciu.
Teko ir palaidoti ten viena baidare