Klausimas - kiek dar laiko bus bedos su UBUNTU?

F
  • 5 Bal '13

Na jau kiek metu vis griztu prie Ubuntu...

ir vis matau ta pati per ta pati...

bedos su Nvidia, bedos su Skype... ar net su WiFi...

Nieko nesikeicia.. graudu...

toks paprastas linuxiukas kaip Puppy, tokiu bedu neturejo nuo pat pradziu...

tai kame saknys?

as nesu programeris, bet logika sako, kad jei miniatiurinis linuxas sugeba susitvarkyt, tai kodel jau GRIOZDISKU tapes Ubuntu dar vis "feilina" ???

S
  • 5 Bal '13

Nežnau kaip tau, bet aš jau naudoju 5 metus tai problemu kaip ir neturėjau. Naudojau kelis skirtingus kompus ir nemažai kam instaliavau-tai visi tik džiaugėsi ir nei vienas nepasakė, kad man blogai ar kreivai eina grįžtu prie windows. Tai mano nuomone viskas eina tik gera linkme.

F
  • 5 Bal '13

@Spyglys rašė:
Nežnau kaip tau, bet aš jau naudoju 5 metus tai problemu kaip ir neturėjau. Naudojau kelis skirtingus kompus ir nemažai kam instaliavau-tai visi tik džiaugėsi ir nei vienas nepasakė, kad man blogai ar kreivai eina grįžtu prie windows. Tai mano nuomone viskas eina tik gera linkme.

Na man bedu buvo su Nvidia ir Wifi,
dabar i foruma nosi ikisau ir pamaciau tokias pacias temas kaip ir tos kur buvo n metu atgal...

kad bedos yra - net neverta gincytis.

klausimas kitaip skambejo.

D
  • 5 Bal '13

Nesigynčitume, jeigu būtu pasakytos konkrečios bėdos, naudoju nvidia ir wifi. Bėdų neturiu ir neturėjau, nebent dėl savo paties eksperimentų pridarytų, su beta versijos tvarkyklėm ir panašiai.
O bėdų visad buvo visose OS, yra ir bus ateities versijose.

F
  • 5 Bal '13

@donatas_s rašė:
Nesigynčitume, jeigu būtu pasakytos konkrečios bėdos, naudoju nvidia ir wifi. Bėdų neturiu ir neturėjau, nebent dėl savo paties eksperimentų pridarytų, su beta versijos tvarkyklėm ir panašiai.
O bėdų visad buvo visose OS, yra ir bus ateities versijose.

nebutu problemu, nebutu tokiu temu.

Nesakau, kad Ubuntu netinkama naudoti OS,
bet per tiek laiko... del dievo meiles, jau galejo susitvarkyti.

Ir nesuprantu, kad trukdo, jei mazesnes Linux distribucijos susitvarkiusios.

G
  • 5 Bal '13

@Faras rašė:

@donatas_s rašė:
Nesigynčitume, jeigu būtu pasakytos konkrečios bėdos, naudoju nvidia ir wifi. Bėdų neturiu ir neturėjau, nebent dėl savo paties eksperimentų pridarytų, su beta versijos tvarkyklėm ir panašiai.
O bėdų visad buvo visose OS, yra ir bus ateities versijose.

nebutu problemu, nebutu tokiu temu.

Nesakau, kad Ubuntu netinkama naudoti OS,
bet per tiek laiko... del dievo meiles, jau galejo susitvarkyti.

Ir nesuprantu, kad trukdo, jei mazesnes Linux distribucijos susitvarkiusios.

Tai blyn,kokios problemos nesuprantu?Naudok puppy linux.Aš rinkaus ilgai ir nuobodžiai,kol išsirinkau crunchbang ir patenkintas jau metus naudoju.Netinka ubuntu,yra kitų distrų ar aplinkų.O jei tokie bugovi,nieks nedraudžia win naudoti,jei jie tokie jau geri.
Tema apie nieką,būtent todėl tinkama šitoje skiltyje-troliavimai ir t.t.

D
  • 5 Bal '13

Prašau win7 pagalbos forumas. Temose vien problemos, problemos, problemos. Jau sakiau visur jų yra. Ir daugelis problemų yra individualios, kas nutiko tau, nereiškia kad su tuo susiduria visi. O pirmiausia taisomos klaidos, kuriomis susiduria daugiausia žmonių, spėčiau net į lounchpadą neprašęs apie savo problemas?
Kitas dalykas nvidia yra uždaro kodo tvarkyklės, jų ubuntu negali tobulinti, o atviro kodo tvarkyklės bent su mano vaizdo plokšte veikia jau idealiai pilnu pajėgumu.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 5 Bal '13

Na as labai noreciau pritarti temos autoriui, bet nesuprantu vieno, kas vercia tave grizti ?

Man taip pat GNU/Linux'e daug kas nepatinka, bet gaila geriau nieko nera

D
  • 17 Bal '15

@Techtronic rašė:
Na as labai noreciau pritarti temos autoriui, bet nesuprantu vieno, kas vercia tave grizti ?

Man taip pat GNU/Linux'e daug kas nepatinka, bet gaila geriau nieko nera

Yra! Windowsai! Suderinami su viskuo! Ir nemokami ir laiku nemokami (nereikia knistis kur reikia linuxuose).

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 17 Bal '15

@Dėdė Viresnysis rašė:

@Techtronic rašė:
Na as labai noreciau pritarti temos autoriui, bet nesuprantu vieno, kas vercia tave grizti ?

Man taip pat GNU/Linux'e daug kas nepatinka, bet gaila geriau nieko nera

Yra! Windowsai! Suderinami su viskuo! Ir nemokami ir laiku nemokami (nereikia knistis kur reikia linuxuose).

Tai kad nera, nors man Windows ir labiau patinka nei osx, bet tai ko as reikalauju is savo kompiuterio Microsoft Windows man negali duoti.

Vienas is didziausiu reikalavimu yra laisve/teise keisti, kurti tai ka as noriu ir tai daryti taip kaip as noriu.

D
  • 17 Bal '15

Linuxai nesuteikia tam tiek laisvės? Sakai daug kas nepatinka... kodėl nepasikeiti to kas nepatinka?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 17 Bal '15

@Dėdė Viresnysis rašė:
Linuxai nesuteikia tam tiek laisvės? Sakai daug kas nepatinka... kodėl nepasikeiti to kas nepatinka?

Tai kad as ir naudoju tai kas yra geriausia.

R
  • 25 Vas '19

Here are a few important considerations before you start reading this article:

If you believe Linux is perfect and it has no problems, please close this page.
If you think any Linux criticism is only meant to groundlessly revile Linux, please close this page.
If you think the purpose of this article is to show that "nothing ever works in Linux or Linux is barely usable", you are wrong, >please close this page.
If you believe Linux and Linux users will work/live fine without commercial software and games, please close this page.
If you think I'm here to promote Windows or Mac OS, please close this page.
If you think I'm here to spread lies or FUD about Linux, please close this page immediately and never ever come back. What are you doing here anyway? Please go back to flame wars and defamations.

Keep in mind that this list serves the purpose of showing what needs to be fixed in Linux rather than finding faults in
it.

Major Linux Problems
on the Desktop, 2018 edition