Prisijungti

Ubuntu 13.04 problemos

• 28 Bal '13

Isidiegiau ubuntu 13.04 ir negaliu prisijungti tinklo. Kol is fliaso narsiau viskas gerai buvo, o kai susidiege nebemato mano laidinio tinklo. Kame butu problema? Anksciau tokiu bajeriu su kitais ubuntais nebuvo.

• 29 Bal '13

Ar čia mirštantis tinklapis?
O dėl to laidinio tinklo problemos kažkokiu būdu po už trijų valandų įjungimo kompo ir įkišus tinklo laidą ubuntu 13.04 internetą pasigavo.

• 29 Bal '13

Kaip dingo internetas stebūklingu būdu taip ir atsirado, nieko čia nepridursi

• 29 Bal '13

@raimeksas rašė:
Kaip dingo internetas stebūklingu būdu taip ir atsirado, nieko čia nepridursi

Įdiegė į automobilį Linux operacinę sistemą. Važiuoja automobilis ir sustoja sankryžoje, o per gatvę eina nerealaus grožio blondinė. Lange pasirodo užrašas: "Jei norite šį vaizdą išsaugoti kaip ekrano užsklandą - spauskite akseleratorių...

• 8 Geg '13

Tai visgi gal kas nors žino problemos sprendimą. Įsidiegus ubuntu 13,04 neina prisijungti prie laidinio interneto . Tas pats ir per wifi, nes reikia ineto suinstaliuojant b43 tvarkyklę. Os pranešimas-atsijungę nuo tinklo. Nors laidas įkištas, lemputė žalia dega, bet nėra ineto.
Kompiuteris HP nx6310.
Ačių už atsakymus.

TechtronicMindaugas N.
  • 8 Geg '13

Noreciau padeti, bet negaliu. Kodel ?
Nes pagal tokia problema 'lemputė žalia dega, bet nėra ineto' mazai kuom galiu padeti, bet pabandysiu.
Speju blogas oras arba lempute principinga. Jeigu suklydau tai http://justfuckinggoogleit.com tikrai rasi problema.

Jeigu nori pagalbos, tai pasistenk pateikti kuo daugiau informacijos, nes dabar matau tik viena iseiti - rakinti tema arba perkelti i fleimu foruma. Arba ignoruoti tokius postus

• 8 Geg '13

Seniau instaliacinime diske budavo tvarkyklės b43, šiuo adresu /cdrom/pool/main/b/b43-fwcutter/
https://help.ubuntu.com/community/WifiD ... er/bcm43xx

• 24 Sau '14

keistai ir pas mane cia tas pats ivyko, veike internetas kol nesuinstalino updeitu, visaip bandziau ijungti bet be jokio rezultato, kol rasiau siame forume ziuriu yra jau internetas, pats kazkaip po kurio laiko isijunge:)

• 14 Vas '14

Sveiki. As naudoju ubuntu 12.04. Ir atrodo taip pat po update dingo netas. Raso wired cable unplugged. Jau kelias dienas nejungia. Nors tel ir kitas kompas veikia kuo puikiausiai. Parasyciau daugiau info , bet esu visiskai zalia su linux. Kompas dell 3521