neranda live CD

Z
  • 14 Bir '13

įrašant OS įdiegimas užstrigo. užstrigo failų sistema(paleidus kompiutery neranda init ,ir nepaleidžia live CD.Kompiuteris įsijungia apvalkalo režimu)Kaip komandų aplinkoje paleisti live CD

Z
  • 23 Bir '13

ką daryti siuo atveju.Stai ka rodo ekrane

mount: mounting /dev on/root dev failed:no such file or directory
mount: mounting /proc on/root/proc failed:no such file or directory
target filesystem doesno't have /sbin/init

no init faund.try passing init=bootarg

busybox v1.13.3(ubuntu 1:1.13.3-1ubuntu111) built-in shell (ash)
enter 'help' for a list of bilt in commands

(initramfs)

G
  • 24 Bir '13

@zygintas rašė:
įrašant OS įdiegimas užstrigo. užstrigo failų sistema(paleidus kompiutery neranda init ,ir nepaleidžia live CD.Kompiuteris įsijungia apvalkalo režimu)Kaip komandų aplinkoje paleisti live CD

LiveCD visiškai nesusijęs su įdiegta ar prastai įdiegta sistema.

Faktiškai galimi tik du variantai:
Parinkti netinkami nustatymai BIOSSusidevėjęs CD/USB - laikmena bendruoju atveju, iš kurios nepavyksta nukopijuoti reikiamų failų.

Z
  • 24 Bir '13

teko nesti kietaji diska taisyti.techniskai jis geras .suformatavo ir kuo puikausiai viskas veika.man idomu ka as galecau tokiu atveju pats padaryti ,kad ji atgaivint.
man paiskino tik tiek kad skaidinai buvo sugadinti.

Z
  • 24 Bir '13

@Ghost rašė:

@zygintas rašė:
įrašant OS įdiegimas užstrigo. užstrigo failų sistema(paleidus kompiutery neranda init ,ir nepaleidžia live CD.Kompiuteris įsijungia apvalkalo režimu)Kaip komandų aplinkoje paleisti live CD

LiveCD visiškai nesusijęs su įdiegta ar prastai įdiegta sistema.

Faktiškai galimi tik du variantai:
Parinkti netinkami nustatymai BIOSSusidevėjęs CD/USB - laikmena bendruoju atveju, iš kurios nepavyksta nukopijuoti reikiamų failų.> bios nustacau tinkamai

live cd kuo nuo puikausai pasileido su kitu kietuoju disku

V
  • 24 Bir '13

@zygintas rašė:
teko nesti kietaji diska taisyti.techniskai jis geras .suformatavo ir kuo puikausiai viskas veika.man idomu ka as galecau tokiu atveju pats padaryti ,kad ji atgaivint.
man paiskino tik tiek kad skaidinai buvo sugadinti.

Live CD režimas yra ne HDD (kietas diskas). Nepyk bet tu nieko nesupranti ir tavim galima naudotis.
Norių paaiškint CD kompaktinis diskas Live režimu, tai kai nori (gali) instaliuot operacinė sistemą. Visus reikiamus paketus sukraunamos į operatyvinė atmintį (RAM) -ą (laikinai), o ne į hardą (pastoviai). Vykdant tolimesnias operacijas (instaliavimą, disko skaidymo nustatymus) jos įrašomos į hardą, kad galėtum naudotis pastoviam darbui su norima OS (operacinė sistema). Instaliuojant įvyko kažkoks pas tave gedimas (kompakte, pats norėjai nutraukt, gal ir buvo dingus elektrą), tada bandai iš naujo instaliuot, skaidai diską ir t.t. Jei neišėjo bandai su kitų diskų, nes ankstesnis gal sugadintas.
Skaityk ~Ghost postą.
Taškas.

Z
  • 25 Bir '13

na man pirmas kartas kai is keliu pasidarytu live cd nepasileido nei vienas

M
  • 25 Bir '13

O kam naudoji CD OS įrašymui? Naudok Live USB

N
  • 25 Bir '13

@Mariijus rašė:
O kam naudoji CD OS įrašymui? Naudok Live USB

Kodėl pagal Jus negalima naudoti CD? Kokie priekaištai ar pretenzijos?

D
  • 25 Bir '13

Vladasl - truputi ten yra niunsų, pats su tuo dabar susidūriau. Mano hdd pasimirė visai, nustojo matyti skirsnius, net pačio hdd sistema nebematė. Bandant krauti iš live cd, nė viena linux sistema neužsikrovė su tuo įdėtu hdd, užstrikavo kai bandydavo prijungti hdd. Tiesiog hdd imdavo tiksėti, konsolėje pasipildavo errorai apie hdd, ir live sistema pakibdavo.
Tik išėmus šį blogą HDD live sistemos ėmė pasikrauti pilnai į RAM.

M
  • 25 Bir '13

@Namai rašė:

@Mariijus rašė:
O kam naudoji CD OS įrašymui? Naudok Live USB

Kodėl pagal Jus negalima naudoti CD? Kokie priekaištai ar pretenzijos?

Nesakiau, kad negalima, tačiau įrašinėjant į CD/DVD atsiranda didelė tikimybė, kad kokio failo nenuskaitys ir mėtys klaidas. Paleidžiant per USB, bent jau žinosi kad ne kompakte bėda, o kompo geležyje ar bios'uose. Be to su USB raktu gerokai greičiau įsirašo OS.

V
  • 25 Bir '13

@donatas_s rašė:
Vladasl - truputi ten yra niunsų, ...

Viskas suprantama, bet ... citata.
„...teko nesti kietaji diska taisyti.techniskai jis geras .suformatavo ir kuo puikausiai viskas veika.“
O po naujesnio posto
„...na man pirmas kartas kai is keliu pasidarytu live cd nepasileido nei vienas...
Kad visgi gali CDROM kvailiot. Gal jis baigiasi?
Siūlymas pasidaryt USB su OS yra geras, jei kompiuteris nesenas. Senesniuose kompiuteriuose nera BIOS-o nustatymuose tokio pasirinkymo.

Z
  • 25 Bir '13

butent kazkas panasaus man ir nutiko .usb neturiu pasigamines. pirma perspejo kad neteisingai sukonfiguruota energijos valdymas.pabandzau perasyti(nebepaleido sukurtu vartotoju) .tada ir prasidejo cirkai.perasant uzstrigo senos sitemos pasalinimas. as tiesiog isjungau kompiuteri. va tada pradejo nebepaleisti live CD.As isprendzau radikaliai se beda .Nusipirkau nauja HDD ,sena padavau taisymui.

o ten tuos BIOS be abejo nustacau kad leistu is CD ir puikausa suprantu kad live CD pasileidza is laikinos atmintie.

tacau nenukrypkim.svarbause ka butu galima tokiu atveju pasidaryt pacam (nes kazkaip nesmagu eiti pirkti naujo HDD)?

G
  • 25 Bir '13

Dar vienas variantas - merdinti laikinoji atmintis (RAM).
Gali būti, kad tau krauna duomenis iki tam tikros vietos, kol nulūžta. Manau šis variantas realesnis, nei 3 iš eilės brokuoti kompaktiniai diskai Nors visko gali būti..

Atsiminiau, kad kažkada esu turėjęs panašių problemų. Man tada padėjo vienos atminties plokštelės pašalinimas, nes sugedusi buvo tik viena.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 25 Bir '13

Speju problema yra rasoma, tik tai kas nukopijuota (ir tai nera teisingai padaryta) jau problemos padariniai.
Prikabink casper.log faila kuri rasi su komanda: cat casper.log ash shell'e (initramfs).

M
  • 27 Bir '13

@Vladasl rašė:
Siūlymas pasidaryt USB su OS yra geras, jei kompiuteris nesenas. Senesniuose kompiuteriuose nera BIOS-o nustatymuose tokio pasirinkymo.

Jei BIOS'uose nėra nustatymo, kad krautųsi iš USB rakto, tai galima paleisti livecd, palaukti kol įsikraus linux kernelis, o paskui įkišti USB, o CD ištraukti. USB diską iškart randa ir toliau galima pasikrauti OS kaip Live ar instaliuoti į kietą diską.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Bir '13

@Mariijus rašė:
Jei BIOS'uose nėra nustatymo, kad krautųsi iš USB rakto, tai galima paleisti livecd, palaukti kol įsikraus linux kernelis, o paskui įkišti USB, o CD ištraukti. USB diską iškart randa ir toliau galima pasikrauti OS kaip Live ar instaliuoti į kietą diską.

Melas, ir geriau naujokams taip nezaisti. Nepamirsk tai, kad cd yra /dev/cdrom, o usb jau bus /dev/sd*. O ir i tema netelpa tavasis 'sprendimas'.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 27 Bir '13

@Ghost rašė:
Dar vienas variantas - merdinti laikinoji atmintis (RAM).
Gali būti, kad tau krauna duomenis iki tam tikros vietos, kol nulūžta. Manau šis variantas realesnis, nei 3 iš eilės brokuoti kompaktiniai diskai Nors visko gali būti..

Atsiminiau, kad kažkada esu turėjęs panašių problemų. Man tada padėjo vienos atminties plokštelės pašalinimas, nes sugedusi buvo tik viena.

Tai visai imanoma, juolab jeigu naudojamas swap space (kuri jeigu randa mountina auto).

M
  • 28 Bir '13

@Techtronic rašė:

@Mariijus rašė:
Jei BIOS'uose nėra nustatymo, kad krautųsi iš USB rakto, tai galima paleisti livecd, palaukti kol įsikraus linux kernelis, o paskui įkišti USB, o CD ištraukti. USB diską iškart randa ir toliau galima pasikrauti OS kaip Live ar instaliuoti į kietą diską.

Melas, ir geriau naujokams taip nezaisti. Nepamirsk tai, kad cd yra /dev/cdrom, o usb jau bus /dev/sd*. O ir i tema netelpa tavasis 'sprendimas'.

Čia atsakiau į Vlado komentarą. Pirma pabandyk, paskui apšauk melagiu. Ne vieną kart išbandytas būdas. Nieko nereikia ten žaisti. šiais laikais žaisti su CD yra tikras mazochizmas.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 28 Bir '13

@Mariijus rašė:

@Techtronic rašė:

@Mariijus rašė:
Jei BIOS'uose nėra nustatymo, kad krautųsi iš USB rakto, tai galima paleisti livecd, palaukti kol įsikraus linux kernelis, o paskui įkišti USB, o CD ištraukti. USB diską iškart randa ir toliau galima pasikrauti OS kaip Live ar instaliuoti į kietą diską.

Melas, ir geriau naujokams taip nezaisti. Nepamirsk tai, kad cd yra /dev/cdrom, o usb jau bus /dev/sd*. O ir i tema netelpa tavasis 'sprendimas'.

Čia atsakiau į Vlado komentarą. Pirma pabandyk, paskui apšauk melagiu. Ne vieną kart išbandytas būdas. Nieko nereikia ten žaisti. šiais laikais žaisti su CD yra tikras mazochizmas.

Man nereikia nieko bandyti, as zinau kaip visa tai veikia! Dar karta kartoju, nezinai problemos sprendimo tai patylek, nes tai ka tu rasai "cd geriau nei usb" arba tavasis magiskas boot procesas yra visiskas bullshit.