Keli naujoko klausimai

V
  • 17 Lie '13

Is oficialaus. Is triju puslapiu siunciausi su visais tas pats

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 17 Lie '13

Vestina, kaip su anglu kalba sekasi? Jeigu no problems, tai atsisiunti reikalinga archyva ir ten randi README faila arba INSTALL, o ten jau viskas bus parasyta kaip ir ka daryti.

Jeigu reikia pagalbos tai galiu parasyti step by step, bet nerandu is kur ten ka siunti

M
  • 17 Lie '13

@Techtronic rašė:
Jeigu reikia pagalbos tai galiu parasyti step by step, bet nerandu is kur ten ka siunti

http://www.sharp.co.uk/cps/rde/xchg/gb/hs.xsl/-/html/product-details.htm?product=MX2310U
iš čia galima parsisiųsti draiverius

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 17 Lie '13

Paleisti install lengva:

Pirma atsisiunti reikiama package (i /tmp direktorija)

cd /tmp
wget 'http://www.sharp.co.uk/cps/rde/xbcr/documents/documents/drv/34_ppc/MXxx_DRV_PPD-Linux-ver12_ALL.tar.gz'

tada isarchyvuoji:

tar xf MXxx_DRV_PPD-Linux-ver12_ALL.tar.gz

Ir paleidi install. Toliau jau viska raso pats installer ka daryti.

cd sharp-1.2-mx-c26-ps
sudo ./mx-c26-ps.install
R
  • 8 Rugs '13

Kaip sužinoti aplankalo,kūrinio informaciją, tipą, formatą? Dešinį paspaudus: savybės,nieko gero nerodo. Ar veikia igo, automapa, autoguide navigacijos? Reikia navigacijos ne internetinės, su gerais žemėlapiais, nesunkiai valdomos. Su kokiokimis programomis galima instaliuoti be komandų vedimo? Su ubuntu programų centru viskas aišku. Komandų vedimas visiškai nepatinka, aš dirbu darbą ir sėdėt prie kompo ir rašinėt neturiu noro ir laiko. Savaitę po forumus naršau, bet daug kas neaišku .Rašinėjasi tarp savęs kompistai, o paprastam žmogui niekas neaišku. Reikia, kad būtų paprasta ir suprantama ir viskas veiktų. Jaučiu reiks windows šalia įsidėti. Taip ir liko paslaptim tar.gz,bz2. Išbandžiau 50 būdų nepavyko. Interneto prieiga ribota ir ne kasdien , tai neišeina dažnai būti prisijungus.

;

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 8 Rugs '13

Del aplanko informacijos, tai pasikeisk kita failu tvarkykle. Patarciau Dolphin'a.

As pas save telefone naudoju gana saunia programele papavidimu Modrana, ji naudoja offline cache, todel puikiai veikia ir be interneto.
atsisiuntus ja is github man ja paleido ir PC. Jeigu domina tai stai kaip tai padariau:

mkdir -p ~/Workspace
cd ~/Workspace
git clone https://github.com/M4rtinK/modrana.git
cd modrana
./modrana.py

Atrodo taip:

Diegimas programas is archyvu tai nera vienas is tu budu kuri galetum aprasyti pora sakiniu. Jis visada yra skirtingas, kartais gauni tik pati koda kuri turi dar ir sukompiliuoti, kas naujokams tikrai nera paprasta, o kartais gauni binary faila (kaip firefox, java, skype...) kuri gali paleisti ten kur iskleidei.

Jeigu nera noro/laiko/sugebejimu ismokti, negaisk musu ir savo laiko, nusipirk Microsoft Windows arba osx

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 8 Rugs '13

http://www.akmc.lt/2013/02/dazniausiai- ... -komandos/
Kad butu paprasciau kas ka reiskia.

R
  • 8 Rugs '13

Ačiū už sugaištą laiką ir kantrybę. Dėkui už tikrai gerą pagalbą. Tikiuosi, kad jūsų nereikės daugiau trukdyti. Tikėjausi kažko paprasto ir greito iš ubuntu,bet... Aš esu vartotojas ir noriu naudotis produktu, o ne dalyvauti kažkokiam darbščiųjų rankų būrely. Suprantu ,kad yra daug žmonių ,kuriems tai patinka, tinka,reikalinga, būtina. Dar apie mėnesį "sportuosiu" su ubuntu, paskui bus matyti. Turi kažkokią trauką tas ubuntu P.S Turiu aš tą windows nusipirkęs , 3 metai be problemų. Žmogų į priekį veda noras pažinti.

G
  • 9 Rugs '13

Tai pas tave kol kas tik skirtingos ekosistemos pažinimo problemos. Perėjęs šį etapą ir nekeldamas kažkokių netipinių tikslų naudosies tuo savo ubuntu ir alternatyviom programom (jei tik jos tavo tikslams egzistuoja) kaip ir su windows. Paprastai čia aptarinėjamos problemos, jei kam ten rankos paniežti kažką kitokio pasidaryt (interfeiso modifikacijos, užduotys kokios netipininės ir t.t.). Ar kraštiniu atveju geležis kokia ožiuotis pradeda. O šiaip skaityk miręs forumas

D
  • 12 Rugs '13

Sveiki,prašau jūsų protingesnių patarimo,situacija tokia,kad naudoju linux mint gloria,tačiau norėčiau atsinaujinti į linux mint maya,dėl,to,kad ten yra LTS(ilgai palaikoma versija) iki 2017metų,tačiau kyla klausimas kaip atnaujinti,kad nereiktų formatuoti /home skirsnsio su visais duomenimis,nes rankomis sudėti virš 600 torrent failų į torrent klientą tai ilgas ir nuobodus darbas.Kitas aktualus dalykas,kad sistema matytų visą įdėtų RAM"ų kiekį,nes dabar yra apribojimas iš 6GB mato tik 3.2GB,čia jau kaip numanau reikalingas PAE kernelis.Duomenis kaip ir turiu kur 'pasidėti'.

G
  • 12 Rugs '13

O jei skaidyti diską ir ten susikrauti visą savo mantą? o os palikti atskirame. Kaip ir standartiškai rekomenduojama linux sistemose. tada galėsi ir performatuoti os diską. Ir keisti linux distras į kokias nori dažniau, be to ir saugiau jei ką susidirbsi su os- duomenys kitame diske.

Dėl RAM, tai pas tave 32 bitu turbūt dabar versija. Šiaip laikoma lyg ir kad daugiau nei 4 GB yra geriau 64 bitų. Dar žada ir greičio padidėjimą prie tam tikrų sąlygų, nors kaži ar pastebėsi. Pas mane patį 6 gb ram, tai iš kart diegiausi 64 dar ubuntu 11.10 versiją. Ir nieko, ok buvo, išskyrus mažytę wi-fi problemėlę, susijusią labiau su bendru tuometiniu ubuntu tam tikro čipo palaikymu. Todėl aš paprastų poreikių vartotojui nematau reikalo abejoti 64 bitų versijomis. progresas gi eina, senos kelerių metų problemos tampa nebeaktualios.