Laikas Ubuntu mesti į šiukšlyną???

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 19 Lie '13

Gerbiamasai Vladasl, jau senokai kaip galima patiems isbandyti Wayland nekeičiant distros.

V
  • 19 Lie '13

@Techtronic rašė:
Gerbiamasai Vladasl, jau senokai kaip galima patiems isbandyti Wayland nekeičiant distros.

viewtopic.php?f=10&t=6083&start=80#p48580

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 22 Lie '13

@Vladasl rašė:

@Techtronic rašė:
Gerbiamasai Vladasl, jau senokai kaip galima patiems isbandyti Wayland nekeičiant distros.

viewtopic.php?f=10&t=6083&start=80#p48580

As nesuprantu ka tu man cia bandai parodyti ir kaip taip susija su sia tema ?

V
  • 22 Lie '13

@Techtronic rašė:
Gerbiamasai Vladasl, jau senokai kaip galima patiems isbandyti Wayland nekeičiant distros.....
As nesuprantu ka tu man cia bandai parodyti ir kaip taip susija su sia tema ?

2011 metų kovo mėnesį Vladas išbandė Wayland nekeičiant distros Ubuntu.
Kas čia neaišku.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 22 Lie '13

@Vladasl rašė:

@Techtronic rašė:
Gerbiamasai Vladasl, jau senokai kaip galima patiems isbandyti Wayland nekeičiant distros.....
As nesuprantu ka tu man cia bandai parodyti ir kaip taip susija su sia tema ?

2011 metų kovo mėnesį Vladas išbandė Wayland nekeičiant distros Ubuntu.
Kas čia neaišku.

Todel laikas ismesti ubuntu i siukslyna ?

V
  • 22 Lie '13

Tavo teisė rinktis.

D
  • 22 Lie '13

Žmonės, gal mesite kas į šiukšlųna senus originalius ubuntu CD ir DVD, kuriuos ankščiau nemokamai siūsdavo paštu? Mielai ateisiu prie konreinerio paimt, man į kolekciją reikia.

Manau į temą parašiau

E
  • 23 Lie '13

Sorry savus CD sušaudžiau.

I
  • 25 Lie '13

Ubuntu kūrėjai užsimojo labai plačiai - iš esmės ta pati sistema visuose įrenginiuose. Nesvarbu, kiek colių turi ekranas, ar jis yra liečiamas, ar naudojame pelę su klaviatūra, be to siekiama, kad sistema lygiai taip pat veiktų ir su x86, ir su ARM procesoriais. Labai ambicingi tikslai. Kol kas niekam nepavyko to pasiekti. Oboulinė kompanija naudoja skirtingas OS savo mobiliuose įrenginiuose ir asmeniniuose kompiuteriuose. Microsoft'as eksperimentuoja su savo Windows 8, bet kol kas neatrodo, kad jų laukia šviesi ateitis. Planšetuose viešpatauja iOS ir Android, o asmeninių kompiuterių rinka traukiasi. Be to, telefonuose naudojama visai kita OS. Tai nėra ta pati sistema visuose įrenginiuose. Panašu, kad Ubuntu kūrėjai turi viziją kaip tai padaryti ir man labai įdomu, kas iš to išeis. O nepatenkinti Ubuntu visada gali naudoti bet kurią kitą distrubuciją. Net neabejoju, kad jų poreikius puikiai patenkins kad ir Linux Mint projektas. Atvirojo kodo trūkimas ir stiprybė - garantuota įvairovė. Visada rasite kažką tinkamo sau.

M
  • 25 Lie '13

Aš turiu ubuntu 8.10 CD. Gal kam reikia?

E
  • 26 Lie '13

Na šiaip tarp Linux'ų ir androidų daugiau panašumo negu tarp iOS ir MacOSX : kernelis ir artimiausios posistemės vienodos, skirtumai prasideda su JAVA virtualia mašina (Dalvik) ir vietoj X naudojamu Surface Flinger. Ubuntu bando visiškai identiškas sistemas padaryti, bet tokiu nelabai gražiu metodu ir abejotiną kokybę nešančiu metodu, dėl to ir nerimaujame. Nenorime tokiam projektui totalios ir negrįžtamos degradacijos.

D
  • 26 Lie '13

@Mariijus rašė:
Aš turiu ubuntu 8.10 CD. Gal kam reikia?

Paimčiau, bet kad dėl vieno CD nelabai apsimoka net siūsti paštu...

W
  • 27 Lie '13

O as galvojau kad ubuntu naudoja todel kad buvo draugiskiausia linux distribucija, bet pasirodo kai kam tai religija.
Taip sakant kaltinam irankius (kazkur girdejau kad musulmonai sudegino mecete nes buvo nudazyta su teptukais is kiauliu seriu).

E
  • 2 Rugp '13

Nelabai draugiška ji, mint daug draugiškesnė.

S
saulys
saulius Bacevicius
  • 1 Bal '14

Siandien B. Geitsas nutarė paaukoti Canonical 100 mln. eurų, todel manoma kad ir Ubuntu reikalai turetu pagereti.

R
  • 1 Bal '14

Reikalai ir taip geri, bet pinigai pravers Su balandžio 1!

S
starka
don Pedrilio
  • 3 Bal '14

tingiu versti
" Canonical закрывает сервис хранения файлов Ubuntu One и Ubuntu Music"

W
  • 4 Bal '14

@starka rašė:
tingiu versti
" Canonical закрывает сервис хранения файлов Ubuntu One и Ubuntu Music"

Alternatyvos:
http://owncloud.org/