Gal kas galite rekomenduoti webserverį?

E
  • 18 Rugs '13

Sveiki gal kas galėtų rekomenduoti kaip ir kur išsinomuoti nedidelį web serverį savoms reikėm. Norėčiau jį naudoti kaip http serverį, reikalingą galimybė naudoti apache/php/python ir kad jis turėtų ssh serverį (prisijungti susidiegti sukelti config'us, gal koks geek stuff).
Naudojimas nebūtų didelis: vienintelis naudotojas aš, žinoma srautas nepakenkė niekam . Neįsivaizduoju, kiek tokie dalykai kainuotų?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 18 Rugs '13

Labas, gal gali placiau ? Kaina ?

Aisku jeigu reikia ssh, python ir panasiu stuff tai geriausiai VPS arba dar geriau, paciam susirinkti serveriuka.

E
  • 18 Rugs '13

Pats serveriuką susidėčiau, ir esu padaręs su MPD ir sshfs, bei ftp remote'ą muzikai pas save, bet man problema ne kiek pats serveris, bet kiek galimybė prie jo prisijungti iš bet kur. Pvz iš darbų, mokslavietės ir t.t. Žinoma to serverio ne muzikai reikia .
Kadangi ne vienas butą nuomuojuosi ir interneto jungtį bent artimiausius metus negaliu elementariai nusavinti routerio ir jame prisiportforwardinti, todėl jei rinkčiau serverį tektų ieškotis ir naujos interneto jungties.
O kainą įsivaizduoju keliasdešimt litų per mėnesį lygmenyje, ar yra tokių VPS?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 18 Rugs '13

Och well, esu ir as fanas MPD!

Na tavo atveju tai tikrai VPS yra geriausiai, kainos tai ivairios, tik nesirink tokio kaip DC (Duomenu Centras).

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 18 Rugs '13

Teke naudotis vps.lt, support neblogas, o ir serveriai stabiliai veikia

E
  • 19 Rugs '13

Dėkui techtronikai pasiieškosiu kokio nors VPS.