C++ [Namų darbai]

V
  • 17 Spa '13

Gavau užduotį su C++ programa. Ir niekaip negaliu jos išspręsti. Kas galėtų padėt?
Užduotis:
Kambario plotis - a pėdų po c1 centimetrų, o ilgis - d sieksnių. 1 sieksnis = 7 pėdoms. Išreikškite kambario matmenis metrais ir centimetrais. Parašykite programą, kuri gautų pradinius duomenis ir parodytų kompiuterio ekrane atsakymą.

S
  • 18 Spa '13

Spėju tau reikia apskaičiuoti kambario plotą, ne plotį.
Kadangi nėra pasakytas koks kambarys, tai tarkim kad jis kvadratinis tai kvadrato plotas lygus S=ab arba S= ilgis plotis. O išreikšti kitais vienetais paprasta, čia juk paprasčiausias konverteris yra. Apskaičiuoji plotą pvz: kv. m ir verti į kitus matavimo vienetus pasitelkiąs konvertavimo formulę.

V
  • 18 Spa '13

Na nežinau parašyta tai plotis. Bet kaip man visa tai parašyti C++ programoje. Nes aš truputį parašau ir daugiau nebesigauna... Man reikia su tais visai cout, cin ir t.t

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 18 Spa '13

@VaniL rašė:
Na nežinau parašyta tai plotis. Bet kaip man visa tai parašyti C++ programoje. Nes aš truputį parašau ir daugiau nebesigauna... Man reikia su tais visai cout, cin ir t.t

Ka jau esi parases?

V
  • 19 Spa '13

Labai nedaug. Parašiau apie kambario plotį. Ir bandžiau kažką rašyt apie centimetrus.