Prisijungti

Forumo merdėjimas

• 25 Spa '13

Sveiki visi,
aš nežinau ar man taip vienam pasirodė, bet šis forumas pradėjo merdėti. Anksčiau bendruomenė buvo labiau aktyvesnė. Dabar nieko nepranešama apie naujus Ubuntu release'us. Ir diskusijos nebe tokios aktyvios. Ką jūs manote? Mano pasiūlymas būtų keisti forumo pavadinimą, bet čia tik pasiūlymas. Gal reiktų kažkaip populiarinti šį forumą ar bandyti plėsti Linux bendruomenę?
Norėčiau sužinoti kitų nuomonė šia tema.

TechtronicMindaugas N.
  • 25 Spa '13

Mano nuomone tai gana paprasta, esu uz FOSS, GNU ir Linux, man padeti nera sudetinga jeigu tikrai tos pagalbos reikia. Bet esu pries Canonical judejima, todel del pavadinimo keitimo pritarciau.

• 26 Spa '13

@Techtronic rašė:
Mano nuomone tai gana paprasta, esu uz FOSS, GNU ir Linux, man padeti nera sudetinga jeigu tikrai tos pagalbos reikia. Bet esu pries Canonical judejima, todel del pavadinimo keitimo pritarciau.

O kas ten negerai su tuo Cononical judejimu?

• 26 Spa '13

Aš manau, jeigu žmogus yra priešiškai nusiteikęs Ubuntu ir kas susiję su Ubuntu atžvilgiu, tai labai reikštis vien šituo klausimu (ant kiekvieno "kampo") nereikėtų, nes nieko nepakeisim mes esantys čia
Kas liečia pavadinimą ar panašiai, tai viskas yra gerai kaip yra. Netame bėda gal, trūksta tik tinklapio užbaigtumo. Buvo kalbėta prieš kelis metus, bet kai nebeliko kam tas bent kiek įdomu, taip ir liko nedadielka, toks biški baisus pagal mane ...

TechtronicMindaugas N.
  • 26 Spa '13

@raimeksas rašė:
Aš manau, jeigu žmogus yra priešiškai nusiteikęs Ubuntu ir kas susiję su Ubuntu atžvilgiu, tai labai reikštis vien šituo klausimu (ant kiekvieno "kampo") nereikėtų, nes nieko nepakeisim mes esantys čia

Ta pati galiu parasyti ir as.

Jeigu jusu zinios apsiriboja ties ubuntu, ir jus nezinot kas yra GNU, FOSS ar net tas GPL, tai nereiktu kitiems kisti savo nuomone (ant kiekvieno "kampo"), nes jusiske yra nieko daugiau kaip juokinga

raimeksas, matai, Ubuntu yra Ubuntu, o Canonical yra Canonical.
Jokia kita kompanija/korporacija nera padarius tiek zalos GNU/Linux kaip Canonical.

Bet gal paliekam sia tema be "canonical crap", ir spreskit jus, kodel kiti mano, kad forumas merdėja. Mano nuomone buvo daugiau apie pati Ubuntu kaip OS, o ne foruma.

saulyssaulius Bacevicius
  • 26 Spa '13

I kokį pavadinima butu galima pakeisti jei forume dominuoja klausimai-atsakymai apie Ubuntu (manau bent jau 80 %). Gal iskart siulykit pavadinimo varianta? As net neisivaizduoju, na gal UbuntuLinux.

• 26 Spa '13

Esu prieš bet kokius pavadinimųu keitimus. Tas niekad nieko gero nedavė.
O jūs tada man parodykite kitą atviro kodo OS forumą specializuotą, kuris klestėtu šiuo metu?
Ir niekad jie neklestės, nėra Lietuvoje tie vartotojų.
O antra, mano nuomone, jei neturi žmonės problema - forume ir neblevyzgoja. Toks vaizdas, kad kažkas nori iš forumo skirto spresti ubuntu problemas - padaryti blevyzgų forumą, kur kas dien rinksis diskutuoti apie orą ir ką šiandien pietums valgė.
Esmė yra kokybėje, o ne kiekybėje mielieji.
Gal būt aš ir pats ne kasdien randu laiko prisijungti, vis dėl to studijų laikai, kai visos dienos vos ne buvo laisvos senai praėjo, dabar ir dirbu ir doktorantūros studijos, o kur dar ūkis kaime, tai ir to laiko prisėst prie kompiuterio nebelieka, tačiau kai galiu prisijungiu ir kuo galiu stengius padėti ubuntu naudotojams.

• 26 Spa '13

Tai buvo tik pasiūlymas, keisti kažką. Aš irgi darbą turiu, bei laisvalaikį susijusį ne vien tik su kompais. Ir ūkio darbų tenka padirbti. Bet man atsibodo žiūrėt, kaip nieko nevyksta. Toks jausmas, kad ši bendruomenė pamažu miršta. Net bebepranešama apie naujus Ubuntu release'us.

@donatas_s rašė:
O antra, mano nuomone, jei neturi žmonės problema - forume ir neblevyzgoja. Toks vaizdas, kad kažkas nori iš forumo skirto spresti ubuntu problemas - padaryti blevyzgų forumą, kur kas dien rinksis diskutuoti apie orą ir ką šiandien pietums valgė.

O ar būtina vien tik apie problemas šnekėti? Nereikia būti tipiniams lietuviams ir viskuo skųstis. Mano nuomone čia truksta diskusijų apie FOSS, OpenSource, GPL ir panašiomis temomis.

@raimeksas rašė:
Netame bėda gal, trūksta tik tinklapio užbaigtumo. Buvo kalbėta prieš kelis metus, bet kai nebeliko kam tas bent kiek įdomu, taip ir liko nedadielka, toks biški baisus pagal mane ..

Žinai aš tai norėčiau kokių nors naujienų apie skilties apie Atvirą kodą, arba bent kokio straipsniuko bent kartą per savaitę.

• 26 Spa '13

O va čia irgi yra toks niuansas, visi norim straipsniukų, naujienų. Bet niekas nenori jų rašyti. Juk kiekvienas iš mūsų gali parašyti tą straipsniuką. Apie tai jau buvo kalbėta daug kartų seniau. Bet kaip niekas jų neparašo, taip neparašo.

• 26 Spa '13

@donatas_s rašė:
O va čia irgi yra toks niuansas, visi norim straipsniukų, naujienų. Bet niekas nenori jų rašyti. Juk kiekvienas iš mūsų gali parašyti tą straipsniuką. Apie tai jau buvo kalbėta daug kartų seniau. Bet kaip niekas jų neparašo, taip neparašo.

Matai aš nesu senas šio forumo dalyvis tai to nežinojau, kad jau buvo kalbėta ir nieko nedaryta. Reiks gal man kokį straipsniuką pabandyti parašyti.

• 27 Spa '13

atrode toks draugiskas forumas,bet deja toks nera

TechtronicMindaugas N.
  • 27 Spa '13

@gerietis rašė:
atrode toks draugiskas forumas,bet deja toks nera

Turbut taip yra todel, kad ubuntu.lt/forum yra daugiau support forumas (tiems kam reikia pagalbos su ubuntu).

• 27 Spa '13

@SkylineDiT rašė:
Matai aš nesu senas šio forumo dalyvis tai to nežinojau, kad jau buvo kalbėta ir nieko nedaryta. Reiks gal man kokį straipsniuką pabandyti parašyti.

Galima čia, galima ir į akmc.lt. Jei noro yra visada galima rasti kur dedikuoti laiką.
Dėl to merdėjimo, tai nepastebėjau didelio skirtumo, bent jau forume postų atžvilgiu. Reguliariai tikrinu RSS srautą, ir ten ties ubuntu.lt niekad nebūdavo didelių skaičių naujų pranešimų.

• 27 Spa '13

tai kur gauti pagalbos? ,klausi neatsako? bandai rasti meistra dauguma tik windovs moka

• 27 Spa '13

Čia pagalbos klausimas????

@gerietis rašė:
sveiki,ar yra klaipedoj kas galetu padeti su linux mint?aciu

Jeigu taip, tai deja pagalbos mažai sulauksite su tokiais klausimais.

Suformuluojame pirma problema, o tada tik laukiame pagalbos.

• 27 Spa '13

ka daryti,kad nesinaujina linux mint 14?,aciu

Perkelta į tinkamą temą. Administracija.

• 27 Spa '13

@Techtronic rašė:
raimeksas, matai, Ubuntu yra Ubuntu, o Canonical yra Canonical.
Jokia kita kompanija/korporacija nera padarius tiek zalos GNU/Linux kaip Canonical.

ir kuo tai pasireiškia. Procentaliai, jei galima. Kiek suprantu patinka kai šokama pagal viena dūdelė. Savos nuomonės Mark-ui negalima turėt.
Aš sakau, kad Kosmonautas daugiausia padarė naudos GNU/Linux .

• 28 Spa '13

Ar geras ar blogas tas Canonical'as manau reiktų į atskirą temą rašyti, nes abejojų ar tai kažkaip susije su pačiu ubuntu.lt aktyvumu.

TechtronicMindaugas N.
  • 28 Spa '13

@apocalipso rašė:
Ar geras ar blogas tas Canonical'as manau reiktų į atskirą temą rašyti, nes abejojų ar tai kažkaip susije su pačiu ubuntu.lt aktyvumu.

Och, tai i tema netinka tai, kad ant to ubuntu/canonical dauguma gnu/linux users varo, bet tinka "ka daryti,kad nesinaujina linux mint 14?,aciu "

Panasu kad radom priezasti kodel merdeja forumas!

Tikiuosi administratorius kada imsis priemoniu, ir ismes bent 90% sio forumo moderatoriu.

• 28 Spa '13

O ar jūs makota skaityt, kas parašyta po tuo netinkančiu pranešimu raudonai?

O toliau į temą, jeigu jau plėtojame. Tai man asmeniškai nei šilta, nei šalta, ar kitiems tas canonical geras ar blogas, ką jie daro jiems ar kitiems. Man svarbu yra jų produktas, kuriuo aš sėkmingai naudojuosi, jau berods 7 metai. Ir forumas yra būtent skirtas šiam canonical produktui. Tai kas iš to, kad jūs teigsite, kad jo gamintojas blogas, niekas nuo to nesikeis forume.

Atsakyti