Prisijungti

Interneto greitis

• 12 Rugp '14

Norėjau paklausti,galbūt ne man vienam čia taip.Kadangi prireikė darbui windows xp,tai juos įsirašiau po kelių metų pertraukos ir aišku iškart pasijautė kaip jaukiai jaučiuos linux,net iš pat pradžių,kai reikia viską atnaujint,susidiegt ir t.t.Bet esmė ne tame,o interneto greityje.Pas mane ne šviesolaidis,bet tai irgi tik mano miestelio,kaip užkampio problema,tad nesijuokit dėl greičio
Siunčiant ką nors per naršyklę greitis praktiškai nesiskiria,gal kiek greičiau linuxuos.Bet torenati kitas dalykas.Aš įsirašęs tiek linux tiek xp tą pačią torent programą-qbittorrent.
Linuxe siunčiantis ką nors greitis užkyla iki 600 kbps,xp tik iki 300.
Siunčiant ką ne per torentus,tiek linuxe tiek xp greitis apie 300 kbps.Manau tai kažkaip susiję ir su torentų greičiu,juolab interneto greičio matuoklė rodo greitį 2.40 mbps ¬.Tad iškyla suprantamas klausymas,kodėl linuxe torentus leidžia pumpuot 2x greičiau nei xp?
Ar čia iš tos serijos-windows protu nesuvoksi?

• 12 Rugp '14

Telekomas berods perduodamų duomenų kiekį iš lietuviško ir rusiško ip skaičiuoja atskirai. Dėl to ir gaunasi x2 greitis, jei pasiseka.

• 12 Rugp '14

Tą aš suprantu,kad ima iš lt ir užsienio atskirai,bet prie ko os dėta.Ant linux 2x,ant xp ne,va to niekaip nesuprantu.Be to ir uploadas linux geresnis.

TechtronicMindaugas N.
  • 13 Rugp '14

As nesuprantu, nori fix Windows problema ubuntu forume ar domina kas greiciau kqueue, epoll ar IOCP ?

Anyway, greiciausiai kalti driveriai windows arba softas kreivas.

Atsakyti