Prisijungti

CentOS 7 WebServeris

• 6 Rugp '14

Sveiki,
sukūriau svetainės testavimui web serverį įdiegiau httpd ir php. Tačiau įvedus serverio ip neatidaro Apache test page. Naudoju mezon internetą, kuris turi NAT
taigi visi tinkle esantys kompai turi tą patį ip. Kai įvedu ip 84.140.x.x kurį sužinojau per whatsmyip atidaro modemo konfigūravimo puslapį, o ne serverį. Bandžiau ir hostname.domain vesti bet vistiek nieko .

# systemctl is-enable httpd.service
# active

Gal žinot kaip pasiekti serverį?

• 6 Rugp '14

Kai įvedžiau šią komandą

curl http://icanhazip.com

gavau serverio išorinį IP adresą, bet įvedus į naršyklę ip adresą vis tiek atidaro mezon router'io konfigūracijos puslapį

• 6 Rugp '14

Maršrutizatoriuje persiadresuok port'ą nr. 80 į savo kompiuterio IP adresą.

• 7 Rugp '14

@Ghost rašė:
Maršrutizatoriuje persiadresuok port'ą nr. 80 į savo kompiuterio IP adresą.

Peradrsavau serverio ip adresą į portą nr. 80 bet vis tiek nieina pasiekti serverio

• 7 Rugp '14

Kai forwardinau portą 8080 dabar įvedęs lokalų serverio IP galiu pasiekti serverį namų tinkle. Bet naudojant external IP nepasiekiu. Man gal kokį config failą reikia redaguoti?

• 7 Rugp '14

Dar vienas klausimas naudoju dynamic IP ar porto forwardinimas veikia su dynamic IP? Ar man reikia priskirti static IP

• 8 Rugp '14

@SkylineDiT rašė:
Dar vienas klausimas naudoju dynamic IP ar porto forwardinimas veikia su dynamic IP? Ar man reikia priskirti static IP

Tai pagalvokim garsiai. Tu peradresuoji konkretų portą į konkretų IP adresą, kuris yra dinaminis (kitaip tariant, bet kuriuo metu gali pakisti į kitą adresą). Taigi, kokios įtakos tai gali turėti tavo konfiguracijai?

@SkylineDiT rašė:
Kai forwardinau portą 8080 dabar įvedęs lokalų serverio IP galiu pasiekti serverį namų tinkle. Bet naudojant external IP nepasiekiu. Man gal kokį config failą reikia redaguoti?

Nepasieki tu savęs per tariamai Savo išorinį IP, nes kaip ir kokie 95% vartotojų, tu jo neturi. Turėti nuosavą IP kainuoja ir labai abejoju, kad esi šią paslaugą užsisakęs. Iš tikrųjų tos visos svetainės tau rodo tavo IPT IP adresą, o jie prie savo maršrutizatorių nagų kišti neleis.. Taigi, kadangi tavo pasirinkto porto į tavo maršrutizatorių niekas neperadresuoja ir neperadresuos, iš išorės savęs taip paprastai nepasieksi.
Minėjai, kad visa tai daroma tik pasitestavimui - vietiniame tinkle veikiančio Apache tam tikrai pakaks.

• 8 Rugp '14

Iš tikrųjų tos visos svetainės tau rodo tavo IPT IP adresą,

Spėju omenyje turėjai ISP IP? Pradžiai patestuosiu namų tinkle savo svetainę, o vėliau galvosiu ką daryti. Ar pirkti statinį IP ar hostingo paslaugomis naudotis ar kokį VPS pasiimti.

• 8 Rugp '14

@SkylineDiT rašė:
Spėju omenyje turėjai ISP IP?

Ne, būtent IPT (Interneto Paslaugų Teikėjas) ir turėjau omenyje
ISP yra angliškas atitikmuo.

• 9 Rugp '14

@Ghost rašė:
Ne, būtent IPT (Interneto Paslaugų Teikėjas) ir turėjau omenyje
ISP yra angliškas atitikmuo.

Aš nepratęs naduotis lietuviškų terminų man automatiškai visi trumpiniai asocijuojasi angliškai

• 9 Rugp '14

Įprasi, jei jau pagalbos ieškai lietuviškuose forumuose

cyf
  • 31 Spa '14

yra tokia štučka-svetainė. noip.com. ten gauni pasirinkt kokį nors adresą. nemokamų nėra daug. pvz mano cyf.no-ip.org nemokamas. užeinu pas juos kartą mėnesyje ir pratęsiu galiojimą. jei nenori marudintis au tais atnaujinimais gali pasiimpti mokamą. jie ten nėra kosminių kainų. įsidiegi savo kompan specialią programą. jei ką pas mane yra. ir tada vietoj dinaminio IP turi statinį. gal ne visai tiksliai pasakiau. IP vis dar dinaminis, kol nepasiekia mano routerio... kitaip sakant aš visiškai nesuprantu kaip tai veikia, bet veikia. naudojuosi jau porą metų. tiesa serverio nelaikau visada. bet atsiradus būtinybei sudiegiu ir tiek žinių.

TechtronicMindaugas N.
  • 11 Lap '14

@cyf rašė:
yra tokia štučka-svetainė. noip.com. ten gauni pasirinkt kokį nors adresą. nemokamų nėra daug. pvz mano cyf.no-ip.org nemokamas. užeinu pas juos kartą mėnesyje ir pratęsiu galiojimą. jei nenori marudintis au tais atnaujinimais gali pasiimpti mokamą. jie ten nėra kosminių kainų. įsidiegi savo kompan specialią programą. jei ką pas mane yra. ir tada vietoj dinaminio IP turi statinį. gal ne visai tiksliai pasakiau. IP vis dar dinaminis, kol nepasiekia mano routerio... kitaip sakant aš visiškai nesuprantu kaip tai veikia, bet veikia. naudojuosi jau porą metų. tiesa serverio nelaikau visada. bet atsiradus būtinybei sudiegiu ir tiek žinių.

Is patirties galiu pasakyti kad no-ip org servisas nera labai saugus, as naudojausi ju paslaugom beveik 10 metu atgal ir prisiminimai nera labai malonus. Tikrai nera brangus siais laikais tie dns, o ir duoda nemokamai jeigu perki VPS kurie dabar kainuoja vos doleri. Tarkim OVH ~7lt menuo + gauni vardas.ovh nemokamai.

Del dinaminiu ip adresu atnaujinimo taip pat jau pagalvota, reikia routeri normalu tureti kad nekiltu tokiu problemu

Atsakyti