Po cmpiz problema su uzkrova darbalaukio

R
  • 1 Spa '14

Sveiki gerbemieji. Regis prisidirbau. Instaliavau compiz ir bandziau paleisti 3D kuba ( grazei atrodo youtubes video ) na kaip naujokams ir pridera snipstas gavosi. Ai nusprendes kad gal tai ir nelips nano Linux Mint 17 "Qiana" - Cinnamon (64-bit) sistemai uzdariau langa ir isjungiau kompa. Sendien ijungiu ir ka? ogi duodam ekrane maza pelytes streliuke ir didziule spiga ( turiu omenyje juodas ekransa pagal svesdiody ijungimo knopkes darau isvadas kad sistema uzsikrove bet nei darbalaukio nei nuorodu nieko nera)
Ar tai reiskia kad jau reik perinstalioti, ar dar galima kaip nors atkapstyti?
Prasom pakomentuokit.
Aciu.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1 Spa '14

Pamegink sukurti nauja useri ir is jo login.
Pakeisk windows/desktop manageri i kita (gal dabar tik compiz veikia...).
Ziurek logus, greiciausiai ten rasoma kame problema.

Beje, geriau instaliuok ka nors su KDE, ten jau rasi viska ko tau reikia (ir ko nereikia...) https://userbase.kde.org/System_Setting ... op_Effects

Sekmes.

A
  • 2 Spa '14

Neaišku pagal kokį tutorialą ta 3D bandei paseileisti ir ką ten pridarei. Tavo vietoje bandyčiau persijungti į terminalą kai kompas užsikrauna (berods, ctrl + alt + f1) ir ten šalinti neaiškius paketus, reinstalinti aiškius (gal darbalaukį, gal video driverius), pergeruoti xorg.

Googlė užklausos kaip: black screen after installing something (nežinau ką diegei), turėtų nuvesti kur nors.

R
  • 2 Spa '14

Dekui uz atsakyma. Drystu priminti esu naujokas
Gal tesiog terminale isinstaliuot uztegtu ta compiz velniop ir viskas atsistotu i savo vezes? jai tai tai gal galetumete man padeti su komandos parasymu i terminala. > sudo apt-get remove --purge compiz
Ar si komanda butu korektiska?

R
  • 2 Spa '14

Dilema compiz instaliuoti instalevau ir su ja pridirbau kad darbalaukis dingo bet kai atveriau terminala su ctrl+alt+F1 ir ivedziau auksciau pamineta komanda man parase kad compiz nera instaliuota todel ir negali but pasalinta. Tai kaip tai??????

A
  • 2 Spa '14

Bandei sudiegti ubuntu-desktop?.

R
  • 2 Spa '14

Dideliam mano nusivilimui perinstaliuotas darbalaukis ir vis vien subertas gavosi.
Zodziu perinstaliousiu sistema i kita HDD ir tada bandysiu atkapstyti is sio HDD kas buvo svarbu.
Na su mano landumu manau dar nekarta reiks perinstaliuoti
Back up reikia pastudijuoti kaip taisiklingai po perinstalevimo pasidaryti tada bus lengviau atstatyti .
Dekui visiems uz nora padeti ir sugaista laika.