Https supportas, atnaujintas dizainas ir t.t anyone?

H
  • 1 Lap '14

Puslapis kaip iš kokių 2005 metų, aš suprantu, kad čia adminai rimti programeriai ir sys adminai, labai užimti žmonės, bet raskit bent kartą laiko kažką atnaujint arba perleiskit kam nors kitam puslapį tvarkyt. Net youtube linko su https neatpažįsta [youtube][/youtube] kodas.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1 Lap '14

https aisku pliusas, bet butu daug sauniau html5.
Tai nera sudetinga implamentuoti, kad ir iframe naudojant:

<iframe frameborder="0" height="450" sandbox="allow-same-origin allow-scripts allow-popups" scrolling="no" src="http://www.youtube.com/embed/lxH4scJ_dxw?html5=1&amp;controls=2&amp;autohide=1&amp;iv_load_policy=0&amp;modestbranding=1&amp;rel=0&amp;showinfo=0" width="100%"></iframe>

O style problemas issprestu grazinimas originalios temos i vieta, o tiems kam patinka esama tai galima pakeisti savo profiliuose.

S
  • 11 Kov '15

@HCBT rašė:
Puslapis kaip iš kokių 2005 metų, aš suprantu, kad čia adminai rimti programeriai ir sys adminai, labai užimti žmonės, bet raskit bent kartą laiko kažką atnaujint

Atnaujinau, pagaliau prisiruošiau įjungti HTTPS, bet ne youtube nuorodų, o ubuntu.lt domeno. Dabar naudotis forumu yra saugiau.

@HCBT rašė:
arba perleiskit kam nors kitam puslapį tvarkyt.

Nuo pat pradžių aš pats buvau Ubuntu naujokas ir paprastas ubuntu.lt forumo dalyvis. Kadangi savo laiku buvau labai aktyvus ir rodžiau daug iniciatyvos, tai galiausiai man buvo perleista ubuntu.lt administravimas ir priežiūra.

Šiuo metu tikrai ubuntu.lt skiriu gerokai mažiau laiko nei anksčiau, todėl jei atsirastų aktyvus savanoris, tikrai svarstyčiau galimybę jam perleisti ubuntu.lt forumo administravimą. Tačiau, kad nepadaryti neapdairios klaidos, potencialus ubuntu.lt forumo administratorius turėtų tenkinti šias sąlygas:

  1. Jis turi būti aktyvus ubuntu.lt forumo dalyvis bent metus laiko.

  2. Jis turi būti AKL nariu, kadangi AKL yra oficialus ubuntu.lt ir daugelio kitų projektų atstovas.

  3. Su potencialu kandidatu turėtume susitikti gyvai, kartu su keliais kitais atstovais iš AKL.

Kitą vertus, ubuntu.lt išeities kodas yra viešas, todėl tobulinti svetainę, galima tiesiog dabar, be jokių sąlygų. Papildomai, galima dalyvauti Python dirbtuvėse ir prisidėti prie naujos ubuntu.lt 4.0 (apie tai kol kas niekur neskelbiau, nes su 3.0 taip nieko ir neišėjo... ).

@HCBT rašė:
Net youtube linko su https neatpažįsta [youtube][/youtube] kodas.

Pataisiau, dabar turėtų būti galima naudoti ir https.