Lubuntu 14.04. Atsijunginėja wifi.

D
  • 1
  • 2 Kov '15

Tai dabar yra šitaip: wifi analizer sako, kad 12 kanalu veikia tik mano routeris, visi kiti žemesniais grybauja. Tai nustačiau routeryje 12 kanalą vietoj auto. Ar teisingai supratau sistemą?

Dabar pažėjau channel rating. Siūlo 14 imt, kitam kambary dar vienas routeris kabo kaimynų 12 kanalu. Bet 14 gali imtuvas nematyt?

G
  • 2 Kov '15

Na panašiai..

Reikėjo, kaip sakiau, žiūrėt, kuris kanalas mažiausiai užgrūstas, o ne kurį tuo metu naudoja tavo maršrutizatorius. Jam jokio skirtumo kuriuo kanalu transliuoti, o tau bus, jei visi tavo kaimynai irgi sakykim dvyliktų groja..

Bet šiaip, jei marš. šalia kompo guli - tai gali nesinervint ir palikt kaip yra. Svarbu kad kanalas būtų statiškai nustatytas, nesikaitaliotų. Jei internetas vėl atsijungs ir kompas neberas jo - bus galima atmesti dinaminių kanalų problemą.

D
  • 2 Kov '15

Na taip, aš supratau teisingai, paprasčiausiai virtuvėje (routeris už sienos tiesiai) mačiau, kad 12 kanalas visai nenaudojamas, tik mano routerio. Dabar kambary, kur daugiausia nadoju wifi (routeris kitam kambary), matau, kad 12 kanalu dar kaimynų routeris veikia. O analaizeris iš vis siūlo imti 14 kanalą.

O mažiausiai apkrautas tai nėra tokio Visi apkrauti, pirmas labiausiai, bet čia aplink labai daug tinklų pas mus.

G
  • 2 Kov '15

Na esmė imti tą, kuris mažiausiai dubliuojasi su kitais, kad išvengtum bangų rezonaso ir kitokių radioelektronikos brudų. Analizeris žino, kad daugiausiai 2.4GHz dažnio juostoje leidžiama turėti 14 kanalų, nors ir labai nedaug imtuvų 14 palaiko, ir tiek pat mažai siųstuvų moka transliuoti, tad automatiškai šitas diapazonas tampa laisviausias, todėl jį ir siūlo.

D
  • 2 Kov '15

Tada palieku 12. Stebiu.
Ačiū dar kartą už sugaištą laiką, suprantu, kad čia ne Ubuntu reikalai