Windows atviras kodas!

D
  • 9 Bal '15

Nu ir ką, vistiek Gmailu naudojasi per Windows XP/7/8 OS desktopuose.

Windows XP fenomenas, tas kad ji gera. Windws 8 daug geresnis, bet dėl metro stoties išvaizdos kažkas nenori priimt. Nors ji labai gera.

D
  • 9 Bal '15

Messengerių sakai daug priviso? Ir kas iš to, nė vieno triumfuojančio. Triumfuoja iki šiolei Skype.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 9 Bal '15

@Dėdė Viresnysis rašė:
Nu ir ką, vistiek Gmailu naudojasi per Windows XP/7/8 OS desktopuose.

Windows XP fenomenas, tas kad ji gera. Windws 8 daug geresnis, bet dėl metro stoties išvaizdos kažkas nenori priimt. Nors ji labai gera.

Na tu 50% XP (neskaitant windows7) naudotoju su tavim nesutinka.

Man asmeniskai tai nepatiko, saunus toks interface naudojantis plansete ar telefona, bet kaip desktop tikrai NE. Nors ne vienas Microsoft toks, Gnome dar gerokai pries Microsoft pasirinko toki interface, kuri parase ant mobile frameworko, ir jis ne tik baisus, bet ir veikia tragiskai. Nepaisant to, RHEL nusprende kad sysadminams butent to ir reikia!

Taigi, kiekvienam savo, skirtumas tik tas, kad GNU/Linux turi teise pasirinkti pats kas tau patogiau, graziau, todel tokiu problemu Microsoftiniu nera

Messengerių sakai daug priviso? Ir kas iš to, nė vieno triumfuojančio. Triumfuoja iki šiolei Skype

Bet ar ilgam, nera jau visi tokie kvaili, dauguma naudojasi Skypu tik todel kad ju draugai naudojasi tokiu Š. Bet as manau sia situacija pakeis Googlas su savais Androidais. Facebook taip pat turi planu keisti sia situacija (turbut visi girdejom apie ju naujus pirkinius).

D
  • 9 Bal '15

Sakai, kad Android triumfuos desktopuose? Negarantuoju, bet pamatysi, nei per ateinančius 5, nei per 7 metus jokie Androidai neįsiverš į kompiuterių rinką. Ar manot, kad Appsų gausa gali kažką nulemti? Dauguma appsų nemoka dirbti su keliabranduoliais procesoriais.

Windows xp daug geresni už Windows 95 ir kitus Windows 9x, kurie jau seniai pamiršti. Aš taip pat nesutinku "su savimi", nes XP tragiški palyginus su Windows 7. Skirtumų tarp Windows 7 ir 8 man asmeniškai nėra, veikia tiesiog tobulai. Aplamai, man tiek linux, tiek Windows 7/8.1 veikia vienodai gerai ir kažkokių tai sulėtėjimų pagreitėjimų nėra apart užsikrovimo laiką, kažkur lygino, kažkur lygino kad Windows 7 užsikrauna per 1:15 minutės, o Linux Mint per 0:45. Anokia čia tragedija, man greičiau užsikrauna, ir be to ką lyginam - tris kartus "sunkesnius" windowsus prieš lengvus Linuxus.

Aš džiaugiuosi turėdamas Windows 8, naudodamasis Skype (šnipinėja? Su FTB susiję? Nelabai gerai.) ir kitais uždaro ir atviro kodo programomis. Ir man nėra jokio reikalo pereiti ant Linuxų. Netgi Androidai. Buvau įsidiegęs neseniai į kompą, dėl nestandartinės išvaizdos kompams, jie niekada neprigis kaip ir Windows 8 kažkam. Nesuprantu kodėl jums trukdo metro stotis, tiesiog susiraskit Metro stotyje jungiklį ir įsijunkit šviesą - bus klasikinis senas geras desktopas.

D
  • 9 Bal '15

Dėl Android saugumo skylių jis tiktais užsitarnaus sugedusio roboto vardą. Verslas traukiasi iš Android.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 9 Bal '15

@Dėdė Viresnysis rašė:
Sakai, kad Android triumfuos desktopuose? Negarantuoju, bet pamatysi, nei per ateinančius 5, nei per 7 metus jokie Androidai neįsiverš į kompiuterių rinką. Ar manot, kad Appsų gausa gali kažką nulemti? Dauguma appsų nemoka dirbti su keliabranduoliais procesoriais.

As to tikrai neteigiu, labai sunku nuspeti kas bus ateiti, o ir kokia ateiti laukia staliniai kompai. Dabar visas IT juda link Cloud, daugeja devaisu kaip Edison, Nuc'u ir panasiu suduku, TV dabar reta sutiksi kuris neturetu chromiumo... Todel galima teigti, kad Android tures ir ateiti gera vieta. Na o bugai tai visur ju yra ir bus.

D
  • 9 Bal '15

Staliniai, laptopai tikrai neiškris iš šio pasaulio. Telikas liks teliku žiūrėti filmus, kompai liks kompais atlikti užduotis, kurios perkaitintų tabletus, smartfonud. Laidinis telefonas irgi neiškrito, nors jau jų labai mažai, tad palyginimas čia blogas. Su kuogi žaistų žaidimus vidutiniokai? Per tabletus tik paprastus gal ir pažaistum XBOX irgi ne visi įperka. O cloudai, devaisai ir visa kita - su skylėtais androidais - vargu. Nors ne, tebūnie, tegul triumfuoja, o paskui didysis hakeris nulauž pusę pasaulio šaldytuvų ir telikų.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 9 Bal '15

O kodel manai kad geimeriai negales zaisti zaidimu vien tik per TV?

Arba kodel negalmes zaisti zaidimu tame paciame cloude, o del staliniu PC suabejoju todel, kad visi devaisai taip sparciai mazeja, kad tokiu kaip ATX motinu jau dabar niekam nereikia.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 9 Bal '15

Paziurek i tai

CPU: Exynos 7420 (8-core, 2100 MHz, ARM Cortex-A57 and ARM Cortex-A53 , 64-bit)
GPU: Mali-T760 MP8
Memory: 3GB LPDDR4
Storage: 128 GB
Display: 5.1 in (130 mm) 2560x1440 pixel (577 ppi) Quad...

Dar pries gerus metus tokiu laptopu net neturejom.

D
  • 10 Bal '15

Skaičiukai gražūs bet architektūra visai kitokia. Pamėgink ant CISC perkelti RISC užduotis. Prosesoriai jau gerą dešimtmetį beveik netobulėja, tik mažėja ju dydis, skaičiukai, bet telefonuose perkaitimai garantuoti. 64 bitų, bet tam nėra programų (gal porą ir yra ) Tolesniam vystimuisi reikia revoliucijos, nes debesys nepajėgūs apdoruoti milijardus televizorių, šaldytuvų ir kitų devisų. Tuo labiau žaidimų. Nejau manai, kad internetu siuntinės mapus? TAi dar nepraktiška. O staliniai kompai mažėja, bet į juos vadinasi bus galima sukišti daugiau galios. Juk telefonas nusprogtų jei paleistų visu galingumu vaizdo (filmų) apdorojimo programas.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 10 Bal '15

Turbut paskutine naujiena girdeta rimtesne yra neurosynaptic chips, arba ibm'o fiber cables...
Buk ramus, tobuleja viskas, jau siemet sulauksim masinu kurioms nereikia vairuotojo

D
  • 10 Bal '15

Puiku, tik vistiek reikia tobulėti, nes šilumo kiekiai per dideli.

Ir kodėl tik 4096 vnt? Kodėl ne 4097? Ar čia tyčia toks skaičius