MINT

V
  • 30 Lap '11

@simbav rašė:
Vladas,
Gal piski placiau, apietai. Pirma savaite sedziu ant gnome 3. Tai nesuprantu
Dekui

Na pas mane ne Mint-as ir Skype man nedidžiausia problema. Pats nenaudojau, bet tiesiog inete radau, bet kaip ten panaudot labai nesidomėjau. Ten Arch-as.
http://meandubuntu.ru/2011/07/gnome-3-% ... %BA%D0%B0/

S
  • 1 Grd '11

Pasidariau Seip, isseniau buriau sektiek, bet man rodos uzteko tiesiog ijungti taip
http://i.imgur.com/D5NJX.jpg
Dekui uz pagalba.

S
  • 7 Grd '11

Kol kas nenorejau naujos temos kurti. Problema su canon i-sensys mf4018. Nenori parazitas veikt, o 64 bit tvarkykliu nerandu. Yra tik rpm. KOnvertavau juos i deb, idiegiau, bet meta klaida spausdinant: File "/usr/lib/cups/filter/pstoufr2cpca" not available: No such file or directory
truksta spausdinimo filtru. Gal kas susidure? Tiesa, konvertuojant su alien kazkodel mete pranesima: Warning: Skipping conversion of scripts in package cndrvcups-ufr2-uk: postinst postrm
Warning: Use the --scripts parameter to include the scripts.
Tik nezinau su kuo valgomas

R
  • 7 Grd '11

Sveiki, kaip man pasidaryt, kad layout'as pasikeistų paspaudus shift+ctrl? Ant ubuntu net nereikia nieko nustatinėt..

S
  • 7 Grd '11

@Ramashk rašė:
Sveiki, kaip man pasidaryt, kad layout'as pasikeistų paspaudus shift+ctrl? Ant ubuntu net nereikia nieko nustatinėt..

nesupratau... gi klaviaturos isdestymo nustatymuose nusistatai norima klavisu kombinacija. lygiai tas pats ir ubuntu, lygiai ir kitur.

T
  • 10 Grd '11

gal jau zinot kas, kaip panaikint ta antra klaviaturos indikatoriu? nes man 2ieju ju nereik.

S
  • 12 Grd '11

@TreXeM rašė:
gal jau zinot kas, kaip panaikint ta antra klaviaturos indikatoriu? nes man 2ieju ju nereik.

Nustatymuose palieku vieną kalbą ir automatiškai indikatoriai dingsta.

M
  • 12 Grd '11

@TreXeM rašė:
gal jau zinot kas, kaip panaikint ta antra klaviaturos indikatoriu? nes man 2ieju ju nereik.

Peržiūrėk Cyf padarytą video ir rasi kaip pasinaikinti. Kažkur ties 5 min parodyta kaip išjungti

S
  • 12 Grd '11

@Mariijus rašė:

@TreXeM rašė:
gal jau zinot kas, kaip panaikint ta antra klaviaturos indikatoriu? nes man 2ieju ju nereik.

Peržiūrėk Cyf padarytą video ir rasi kaip pasinaikinti. Kažkur ties 5 min parodyta kaip išjungti

Arba neidemiai ziurejai arba praziurejai. Niekur nedingsta antra ikona. Ji tik persikelia i apatine panele na ir akiu nebebado.

R
  • 19 Grd '11

Bandykit įrašyt klavos keitimą į startupą. Pirmiausia panaikinam išdėstymus palikę tik English (US). Poto reikia į "Paleidžiamos programos" (ant ubuntu yra, minte nežinau...) pridėt naują įrašą su komanda, pvz pas mane:

setxkbmap -option grp:switch,grp:ctrl_alt_toggle,grp_led:scroll us,lt

ir kokiu nors pavadinimu, pvz: "klava"
Viskas, išsaugom. Atsijungiam, prisijungiam ir išdėstymas atsiranda tik panelėj. Tiesa, aš keičiu paspaudęs Ctrl+Alt, užsidega Scrol Lock indikatoriaus klavos lemputė. Šitą komandą galima pasireguliuot pagal save

E
  • 21 Grd '11

Geresnis variantas būtų redaguoti xorg.conf arba sukurti /etc/X11/xorg.conf.d/01-keyboard-layout.conf, jeigu reikalingas ilgalaikis startupo neapkraunantis sprendimas, veikiantis visuose darbastalio aplinkuose:

Section "InputClass"
    Identifier             "Keyboard Defaults"
    MatchIsKeyboard       "yes"
    Option               "XkbLayout" "us,lt"
    Option "XkbOptions" "grp:ctrl_shift_toggle"
EndSection

Paskutinės dvi eilutes nurodo viską: "XkbLayout" "us,lt" - kalbą, kalbas, Option "XkbOptions" "grp:ctrl_shift_toggle" - knopkę.

J
  • 18 Vas '12

Dabar turiu Linux Mint 12 KDE, bet nautoju MATE su dalim iš XFCE ir GNOME .
Bet nesvarbu su kokiais linuxais (Ubuntu, Mint, Debian, Baltix; svarbu kad 2011 antro pusmečio) garsas dingsta, kai atjungi ausines. Nori garso – reikia perkraut kompiuterį. VLC garsas apskritai dingsta po 2 sustabdymų, prasukimų ir t. t.
Kas čia užėjo? Branduolys gal nekokybiškas?

S
  • 18 Vas '12

@jatawis rašė:
Dabar turiu Linux Mint 12 KDE, bet nautoju MATE su dalim iš XFCE ir GNOME .
Bet nesvarbu su kokiais linuxais (Ubuntu, Mint, Debian, Baltix; svarbu kad 2011 antro pusmečio) garsas dingsta, kai atjungi ausines. Nori garso – reikia perkraut kompiuterį. VLC garsas apskritai dingsta po 2 sustabdymų, prasukimų ir t. t.
Kas čia užėjo? Branduolys gal nekokybiškas?

Kazi ar ne tau vienam taip? Jokiu bedu nei su mint, nei su fedora. Gal mechaninis gedimas? Siandien, kaip tycia, su VLC (fedora 16) ziurejau filma ir teko kokius 5 kartus stabdyt, paleist ir viskas puikiai veike.
Arba toki miksa, kaip rasei, naudojant gal kokios problemos su paketais?

J
  • 20 Vas '12

Na ne, taip man būna ir su šviežiais linuxais be pakeitimų. Keista, bet su ankstesiais Linuxais ar visada su Win7 to nėr...

A
  • 20 Vas '12

@jatawis rašė:
Dabar turiu Linux Mint 12 KDE, bet nautoju MATE su dalim iš XFCE ir GNOME .
Bet nesvarbu su kokiais linuxais (Ubuntu, Mint, Debian, Baltix; svarbu kad 2011 antro pusmečio) garsas dingsta, kai atjungi ausines. Nori garso – reikia perkraut kompiuterį. VLC garsas apskritai dingsta po 2 sustabdymų, prasukimų ir t. t.
Kas čia užėjo? Branduolys gal nekokybiškas?

Gali būt, kad nutildo garsą garsiakalbių, o kai ištrauki atgal negražina.
Per pavucontrol gali pastebėt.
Dėl vlc nežinau.

S
  • 2 Kov '12

@absys rašė:

@jatawis rašė:
Dabar turiu Linux Mint 12 KDE, bet nautoju MATE su dalim iš XFCE ir GNOME .
Bet nesvarbu su kokiais linuxais (Ubuntu, Mint, Debian, Baltix; svarbu kad 2011 antro pusmečio) garsas dingsta, kai atjungi ausines. Nori garso – reikia perkraut kompiuterį. VLC garsas apskritai dingsta po 2 sustabdymų, prasukimų ir t. t.
Kas čia užėjo? Branduolys gal nekokybiškas?

Gali būt, kad nutildo garsą garsiakalbių, o kai ištrauki atgal negražina.
Per pavucontrol gali pastebėt.
Dėl vlc nežinau.

Jei tai butu su viena distribucija, tai gal. Man kazkodel panasiau i koki mechanini gedima.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 2 Kov '12

Patariu patikrinti dmesg, turetu rasyti apie tavo problemas.

E
  • 19 Kov '12

Linux Mint becomes the World’s most used Linux distribution
http://canadanewslibre.com/2011/11/04/l ... tribution/

S
  • 18 Geg '12

Screenshot-from-2012-05-18-105346

Ar jau kas pradėjo bandyti LM13RC?
Aš vakar ištryniau savo pagrindinę LM12 ir įsirašiau LM13CinnamonRC.

Bugai keli laksto, įskaitant ir užsilikusius nuo anksčiau, yra ir keli nauji, bet visi nesunkiai pataisomi.

Veikia gana stabiliai, neskaitant paties Cinnamon konfigūravimo, kur jis pastoviai užsilenkinėja.

Liko tik atprasti nuo Gnome-Shell ir priprasti prie Cinnamon.

A
  • 18 Geg '12

Iš šio screeno cinamon primena gnome2