Serveris ir android

L
  • 24 Bir '15

Sveiki,

Norėčiau pasiteirauti Jūsų tokiu reikalu.

Atsirado poreikis sukurti nuosavą debesį - serverį (pvz., Ubuntu server) - kuriame būtų saugomi duomenys, kuriuos galėtų pasiekti prie serverio prisijungę žmonės (tiek per LAN, tiek internetu). Labai svarbu, kad serverį būtų galima pasiekti internetu (ne LAN) naudojant android, negana to, vizualiniu būdu (kaip, pvz., dropbox), ne kodų pagalba.

Sakykite, ar galima prie tokio serverio prisijungti mobiliuoju internetu (ne LAN) naudojant android vizualiniu būdu?

Iš anksto dėkoju už atsakymus

G
  • 24 Bir '15

O koks tas tavo serveris. Jei, tarkim, failus talpinsi - gali pasikurti sFTP ir tada žiūri, ar yra androide app, kuris moka jungtis prie sFTP. Nėra tokio dalyko, kaip serveris vien tik androidui ar panašiai. Yra bendros paskirties serveris, prie kurio gali jungtis vartotojai iš bet kokios sistemos, jei tik toj sistemoje yra programinė įranga, mokanti bendrauti su vienu ar kitu serveriu. Android atveju - žiūri, ar yra bent vienas app, mokantis bendrauti su tavo pasirinktu serveriu.
Taip pat techniškai dažniausiai nėra jokio skirtumo ar jungiesi per WAN, ar per LAN. Čia tik tavo kišenei klausimas, ar yra pinigų įsigyti statinį IP. Taip pat gali pasvarstyti apie VPS, gal bus net pigiau ir šiaip labiau apsimokės, priklausomai, kiek duomenų ketini ten laikyti.
Variantų gali būti daug, priklausomai nuo tikslinės serverio paskirties, bet iš tavo aprašymo nėra aišku, ko konkrečiai tau reikia.

L
  • 25 Bir '15

Labas, Ghost

Serveris reikalingas failams talpinti (dokumentams, nuotraukoms ir pan.). Žiūrėjau youtube Ubuntu server ir Samba, kurie visiškai atitiktų poreikius Pagrindinė problema: gal žinote, ar yra programų, kad būtų galima vizualiniu būdu (pvz., kaip dropbox interface'as) naršyti tame serveryje iš android. Kaip, kad standartinis file explorer'is android, tik, kad būtų galima prisijungti prie serverio ir patogiai juo naudotis. Kad telefone atsirastų analogas papkei "My network places". Ieškojau, bet neradau tokios programos (kad per internetą taip jungtųsi), todėl nutariau pasiteirauti Jūsų.

Realiai noriu susikurti savo dropbox'ą. Pastarasis turi interface'ą android ir kt. MRT. Vat, ar yra universali tokio pobūdžio programa?

P.S. programuotojai, sukurkite tokį įrankį, kad būtų galima android'u per file manager'į jungtis ir vizualiniu būdu naršyti savame serveryje

Ačiū

G
  • 25 Bir '15

Taigi aš tau atsakiau. Jei nori Samba server - ieškai android market'e, kas moka dirbt su Samba: http://lmgtfy.com/?q=samba+client+android

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 25 Bir '15

Pastebejau dabar "ant mados" ownCloud https://owncloud.org
Paprasta setup ir tikrai turi ne viena Android applicationa.