Ubuntu.lt and Spirit

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 30 Grd '18

Net nezinau kas mane labiau stebina, ar tai kad kazkas mano jog ubuntu.lt yra dar didele bendruomene ar tai kad yra mananciu jog lipti dar karta ant to pacio greblio yra gera ideja.

G
  • 1
  • 30 Grd '18

Aš savo nuomonę išsakiau, pasigendu argumentų iš tavo pusės.

Manau, kad pagrindinė problema buvo user interface, kuris dabar nėra pakankamai patogus, tačiau iš esmės nėra blogas, ką ir rodo grafikai.

Patogesnis + spindintis UI padėtų sudomintį naują naudotoją. O galimybė gauti pliusų už kiekvieną atsakymą vargu ar pakeistų dabartinę situaciją - pavyzdžiui dabartiniame forume galima pamėgti atsakymus, tačiau kas iš to?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1
  • 30 Grd '18

As tu argumentu jau daug prirasiau, dar pries spirit. Kokiu dar pliusu? Panasu kad tamsta nesupratote, Q&A platforma siuliau ne del to kad pliusus delioti galima, o del to kad bandruomenes nera, uzsuka cia zmones problemas spresti, o ne diskusijose dalyvauti (yra tam facebook siais laikais). Diskusiju (forumu) laikai jau baigesi, ka grafikai ir parodo.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 30 Grd '18

Beje, del python2 ar mazai aktyvaus projekto. Kazkaip niekam tai nemaiso, yra begales garsiu projektu kuriems Askbot tinka, kuom mes prastesni? Negi mums maiso didele bendruomene del kurios ir turime foruma? Absurdas kolegos, apsidairykite.

Nematau jokios prasmes testi/kartoti sia diskusija.

D
  • 3 Sau '19

Palaikau mintį, kad dabartinė sistema nėra gera, man ji nepatraukli, manau ir daugeliui taip pat.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 3 Sau '19

@donatas_s sakė:
Palaikau mintį, kad dabartinė sistema nėra gera, man ji nepatraukli, manau ir daugeliui taip pat.

Kur tamsta buvot kai balsavom, nes dauguma nutare jog tai tobula sistema, o dabar savo klaidu nedrista pripazinti :D
Situacijos grozis kazin ar pakeis, reikia tureti naudotojus kuriems tas grozis reikalingas, o turim tik lankytojus kurie nori spresti problemas. Tai vat ir pakeliau sena tema, gal pagaliau kas pabus ir apsidairys, visi jau numigrave i Q&A platformas.

G
  • 1
  • 5 Sau '19

Kaip jau minėjau, ar manot, kad reikia apklausos?

G
  • 2
  • 5 Sau '19

@donatas_s sakė:
Palaikau mintį, kad dabartinė sistema nėra gera, man ji nepatraukli, manau ir daugeliui taip pat.

O kuri sistema tau patrauklesnė? Kodėl?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 5 Sau '19

@Ghost sakė:
Kaip jau minėjau, ar manot, kad reikia apklausos?

Taigi yra jau ji.

G
  • 6 Sau '19

@Techtronic sakė:

@Ghost sakė:
Kaip jau minėjau, ar manot, kad reikia apklausos?

Taigi yra jau ji.

Ha ha ha :)

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1
  • 7 Sau '19

@Ghost sakė:

@Techtronic sakė:

@Ghost sakė:
Kaip jau minėjau, ar manot, kad reikia apklausos?

Taigi yra jau ji.

Ha ha ha :)

Ne ha ha, mes jau balsavome ar mums reikia ko nors grazesnio, deje prasovem. Ka 4 balsai dabar tamstai parodys?

EDIT: Nebloga "skaitala" radau, senas, bet teisingas ir aktualus dar dabar

D
  • 7 Sau '19

@Techtronic sakė:

@donatas_s sakė:
Palaikau mintį, kad dabartinė sistema nėra gera, man ji nepatraukli, manau ir daugeliui taip pat.

Kur tamsta buvot kai balsavom, nes dauguma nutare jog tai tobula sistema, o dabar savo klaidu nedrista pripazinti :D
Situacijos grozis kazin ar pakeis, reikia tureti naudotojus kuriems tas grozis reikalingas, o turim tik lankytojus kurie nori spresti problemas. Tai vat ir pakeliau sena tema, gal pagaliau kas pabus ir apsidairys, visi jau numigrave i Q&A platformas.

Buvau šiek tiek dingęs iš akiračio :(

D
  • 7 Sau '19

@Ghost sakė:

@donatas_s sakė:
Palaikau mintį, kad dabartinė sistema nėra gera, man ji nepatraukli, manau ir daugeliui taip pat.

O kuri sistema tau patrauklesnė? Kodėl?

Nenoriu greitai atsakyti, reiktu pasigilinti į tai, bet vizualiai,discourse priimtinesnė mano akiai.

G
  • 8 Sau '19

@Techtronic sakė:

@Ghost sakė:

@Techtronic sakė:

@Ghost sakė:
Kaip jau minėjau, ar manot, kad reikia apklausos?

Taigi yra jau ji.

Ha ha ha :)

Ne ha ha, mes jau balsavome ar mums reikia ko nors grazesnio, deje prasovem. Ka 4 balsai dabar tamstai parodys?

EDIT: Nebloga "skaitala" radau, senas, bet teisingas ir aktualus dar dabar

Mes balsavome, ar mums reikia ko nors modernesnio... Dėl gražesnio - jau prieš balsavimą buvo aiškų, kaip django-spirit atrodo vizualiai.

Sakai prašovėme?? Bet lankomumo srautų grafikai to neparodo?!... (Ar manai, kad @sirex kažką klastoja?)

Tavo neblogas skaitalas yra (March 15th, 2011), t.y. pasenęs ~8 metais... Aš nemanau, kad šiuo metu mums yra aktualus (SEO klausimas).

Išlaikant dabartines tendencijas ir turint galvoje, kad vis dar liks aktyvių naudotojų, gebančių spręsti problemas - mums reikia vienintelio dalyko - šiek tiek patogesnės ir akiai malonesnės naudotojo sąsajos.

Tai yra:

  • Leisti naudotojui patogiau pasiekti, pamatyti savo senus ir naujus duomenis,
  • kažkiek supaprastinti naujų duomenų įkėlimą,
  • iš administracinės pusės - išlaikyti panašų ar geresnį duomenų klasifikavimą.

Ar manai, kad ASKBOT (beje python2 only), padėtų įgyvendinti nors vieną iš tų minčių? Kaip paveiktų esamus naudotojus DB migravimas į Q/A ?

Turiu galvoje - ką tu manai? O ne kokio nors straipsnio autorius prieš 8 metus...

Techtronic's comment was removed prieš 5 metus,2 mėnesius
T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 8 Sau '19

Geras skaitalas apie SEO, zmogus tiesiog parase jog prioritetai paiesku sistemu bus aukstesni Q&A platformoms nei diskusiju forumams. Nei jis nei realiai as nezinau kaip Askbot ar discourse tvarkosi su SEO, nuoroda tik del reference.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1
  • 8 Sau '19

As nesiulau nieko, palieku bendruomenei spresti.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 9 Sau '19

@Ghost tai kada apklausa bus isivaizduojamai bendruomenei? :D

Nes jeigu jau norit migruoti i discourse tai laikas pradeti kalti ruby, rasyti basic pluginus tokius kaip antispam (arba pirkti discourse palana). O taip pat ir naujo serverio, galvoti apie migravima (nes yra mananciu django i ruby yra paprasciau migruoti nei django i django), tartis del DNS, duomenu bazes ir tt.

G
  • 2
  • 10 Sau '19

@Techtronic sakė:
@Ghost tai kada apklausa bus isivaizduojamai bendruomenei? :D

Nes jeigu jau norit migruoti i discourse tai laikas pradeti kalti ruby, rasyti basic pluginus tokius kaip antispam (arba pirkti discourse palana). O taip pat ir naujo serverio, galvoti apie migravima (nes yra mananciu django i ruby yra paprasciau migruoti nei django i django), tartis del DNS, duomenu bazes ir tt.

@Techtronic, žinai, man jau beveik vienodai. Panašu, kad kalbamės tik tarpusavyje ir dar turiu tau įrodyti, jog nėra tokio dalyko, kaip django-db ar ruby-db (tada labiau tiktų sakyti: nes yra mananciu python i ruby ... nei python i python)...

tartis del DNS, duomenu bazes

Jau kaip ir sutarta: https://ubuntu.lt/comment/77836/find/

ir naujo serverio

Na taip, reiktų pasukioti galvą.

rasyti basic pluginus tokius kaip antispam

Nesu 100% tikras, bet numanau, kad mūsų anti-spam priemonės iki šiol buvo vartotojų registracija ir captcha registruojantis.

tai laikas pradeti kalti ruby

Mintis tokia - discourse yra kur kas labiau išbaigtas projektas nei django-spirit ir savo architektūra panašus į tai, ką turime. Manau, kad reiktų labai mažai ką keisti. Be to, discourse yra sėkmingai naudojamas kai kuriuose high-demand puslapiuose:

Galiu parodyti ir daugiau

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 5
  • 11 Sau '19

Kadangi priejome nuomones jog bendruomenes nera, ir kazin ar kada bus galima testi toliau.
Nesvarbu kokia platforma naudoti, reikia pirma suprasti kas aktualu vartotojams, o ne mums.

Taigi, isanalizuokime visa procesa:

1: Petriukas susidure su problema, pirma ka jis daro tai veda uzklausa apibudinancia problema i google.
2: Google robotas surinkes forumo metadata pateike Petriukui atitinkancia jo uzklausa informacija is musu forumo.
3: Petriukas atidares gauta nuoroda rado problemos sprendima.

Petriukas nusprende paklausti pats.

1: Paskyros registracija.
2: Paskyros patvirtinimas pastu.
3: Kuriama nauja tema.

Kaip mes galime padeti Petriukui?

  • Mums reikia ko daugiau dirbti su googles robotais, nes tik is googles sulauksime Petriuko (SEO).
  • Atskirti komentarus nuo atsakymu. Petriukas nori matyti problemos sprendima, nieko daugiau. Patikek, bent secunde sugaistas laikas ant komentaro skaitymo ir Petriukas tikrina googles rezultatus toliau (kas visai normalu, nes uzsuko jis cia spresti problemos).
  • Atsakymu reitingas, tais atvejais kai atsako daugiau nei vienas zmogus. Tokia funkcija "iskels i virsu" tinkama atsakyma.
  • Salinti butinybe registracijos, niekas nenori gaisti ant to savo laiko.
  • Klausimo redagavimas is musu puses, kas padetu isvengti pasikartojanciu temu ir kitiems lengviau surasti mus googlei.
  • Notifikacijos, mes ne robotai, atsakius kad ir po savaites reikia kazkaip Petriuka apie tai informuoti.
  • Markup'as su WYSIWYG, kad klausimai ir atsakymai butu supratingesni.

Pastebejimai, idejos?