Prisijungti

Ne į temą...

• 8 Rugp '16

Ubuntu lt forumas... norėčiau kad ir būtų Lietuviškas kaip senasis buvęs. Beje kur ankstesnė versija nes bent man šiame variante labai nepatogu. Pavyzdys: Noriu peržiūrėti diskusijas apie Mint - pasirodo turiu perversti visus 20 ar kiek ten puslapius kol daeisiu iki naujausių pranešimų. Iš kur tokia tendencija bet kai tik atsinaujina svetainė (LietuvosHMT, kelių informacija) visur tik į minusą. Čia mano asmeninė nuomonė gal neimlus naujovėms, bet...
P.S Neradau tinkamos kategorijos nuomonės išsakymui tai čia.

• 8 Rugp '16

Ši tema buvo perkelta.

• 3
  • 8 Rugp '16

Na, tu esi teisus, čia yra dar daug prie ko padirbėti, pati migracija iš phpBB į Spirit buvo pradėta (o prieš tai ir nubalsuota dėl to) su mintimi, kad reiks dar padirbėti. Tačiau po migracijos nutiko TAI:

@sirex said:
Šiuo metu, karts nuo karto susirašau su Spirit autoriumi, svarstome Q&A įskiepio kūrimo variantus, tuo pačiu vertinu kitus trūkumus, pavyzdžiui tuos, kuriuos surašė @NareZ. Kažkuriuo metu, kai bus geras įkvėpimas imsiu vieną iš idėjų ir ją įgyvendinsiu. Tačiau visai įmanomas ir toks variantas, kad prie šio projekto vėl grįšiu po 5 metų.

O TAI, švelniai tariant, demotivuoja. Mano ir taip ankstesni bandymai dirbti kartu su administratorium nepasiteisino (turbūt dėl mano negebėjimo matyti bendros projekto vizijos, mano arba jo savojo indėlio nesuvokimo), galiausiai tokia patirtis mane atgrasė nuo bendrų projektų. Mano ankstesni siūlymai perimti admin irgi žlugo, tad dabar mūsų norai ir pastangos kažką keisti į gerąją pusę arba įgyvendinti ad hoc pataisymus yra įsprausti į tokius rėmus:

• Galime sukurti klaidų pranešimus (bug reports) Ubuntu 4.0 projekto Git talpykloje ir tikėtis, kad administratorius ras laiko juos peržiūrėti, o dar svarbiau - skirti kažkiek laiko juos įgyvendinti.
  • Galime nusiklonuoti šį projektą, patys įgyvendinti pakeitimus ir išsiųsti git pull request bei vėl gi tikėtis, kad administratorius ras laiko juos peržiūrėti ir įgyvendinti.

Tavo minimos problemos jau buvo nagrinėjamos:

Belieka tik laukti, kada administratoriui bus geras įkvėpimas

PS: senas ubuntu.lt yra čia: https://legacy.ubuntu.lt/forum

TechtronicMindaugas N.
  • 9 Rugp '16

@Namai, buvo balsuota ir daugumos nuspresta jog Spirit yra geriausias https://ubuntu.lt/comment/76052/find/ tad skustis dabar yra velu, na bet pull requests welcome.

• 7 Rugs '16

Galime nusiklonuoti šį projektą, patys įgyvendinti pakeitimus ir išsiųsti git pull request bei vėl gi tikėtis, kad administratorius ras laiko juos peržiūrėti ir įgyvendinti.
Belieka tik laukti, kada administratoriui bus geras įkvėpimas

ubuntu.lt forumas yra absoliučiai atviras, tiek kodas, tiek deploymentas. Kol kas nesu sulaukęs nė vieno pull request. Aš pats ubuntu.lt vystymui skiriu laiko tiek, kiek galiu.

Taip, kad viskas priklauso nuo mūsų visų pastangų.

• 7 Rugs '16

Visus pull request stengsiuosi peržiūrėti kiek įmanoma greičiau, dažniausiai tai užima žymiai mažiau laiko, nei kodo rašymas, todėl tam jokio įkvėpimo nereikia.

• 7 Rugs '16

LT kalbos pritaikymas velkasi nuo balandžio mėn. Neradai tam laiko? O deploymentus darai tu vienas, kiek man žinoma.

• 12 Rugs '16

@NareZ patys vertimai tai padaryti, tačiau jie dar nėra įtraukti į Spirit, tai reiškia, kad vertimus reikėtų pasiimti iš Transiflex, įdėti į repozitoriją, atitinkamai pritaikyti konfigūraciją, peržiūrėti kaip tai atrodo paleidus Spirit ar nėra vertimo klaidų ir tada jau deploymentas, lengviausia dalis, vienos komandos paleidimas.

Kaip ir minėjau, jei tik bus ką padeployinti, būtinai padeployinsiu.

Atsakyti