Flowblade, Pitivi ir kt. Rekomendacijos?

G
  • 30 Spa '16

Įdomu būtų sužinoti, ką naudoja forumiečiai video tvarkymui?

Pernai yra tekę pasikrikštyti su pitivi, vakar kamavausi su flowblade (nes pitivi kažko labai nestabiliai veikė). Su video kažką veikiu 1-3 kartus per metus.

Flowblade pasirodė gan geras įrankis. Nors ir neintuityvus (greičiausiai dėl nepatyrimo šioje arenoje) bei nelabai patogus (pavyzdžiui garso takelių tvarkymas...), bet galiausiai atliko darbą. Padirbėjęs ~8+ val. su flowblade taip ir nesupratau, kodėl beveik niekad neveikia tradicinis transition įrankis (žr. pav. žemiau), gal dėl to, kad bendruomenė atrodo kol kas dar maža (arba ne ten žiūrėjau), taigi informacijos taip pat mažoka. Visgi turiu pripažinti, kad nelikau visiškai nusivylęs, ir turbūt sekantį kartą vėl rinksiuos flowblade.

Kuom gi jūs vaduojatės, kai prisireikia suklijuoti / sulopyti 15-20 min. video medžiagos?

flowblade.png

S
  • 31 Spa '16

Naudoju blender.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 31 Spa '16

Labai retai tenka dirbti su tokia data, visada gelbedavo Kdenlive kuris turbut yra profesionaliausias is atviro kodo programu. Apie Pitivi ir Flowblade nera teke net girdeti.

G
  • 1 Lap '16

Hmm, įdomu... Aš apie Kdenlive nelabai ką žinau. Blender'į buvau kažkada pasižaidumui įsidiegęs, bet man kažkaip atrodė, kad jis gal labiau Maya 3D alternatyva, o ne video tvarkymo įrankis. Reiks daugiau pasidomėt tiek vienu, tiek kitu.

S
  • 2 Lap '16

Jei idomu. Video editinimas su blenderiu neblogai paaiškintas čia:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLjyuVPBuorqIhlqZtoIvnAVQ3x18sNev4

G
  • 2 Lap '16

Dėkui, užmesiu akį.

S
Shookees
Paulius
  • 7 Lap '16

Iki dabar naudoju OpenShot, kuris patenkina esminius norus, kai redaguoju įrašus. Deja, mano nuomone, jis nestabilus ir kartais užlūžta.