Ubuntu 16.04 vs R9 390 :D

D
dqmis
Dominykas
  • 9 Grd '16

Sveiki, ilgai naudojausi Ubuntu 16.04, tačiau įsigijus R9 390 prasidėjo mano vargai :D. Operacinė sistema tiesiogine to žodžio prasme pjaunasi su vaizdo plokšte: 1) įrašyti įmanoma tik ją išėmus iš kopiuterio, kitaip viskas pakimba 2) Įrašius be GPU ir surašius visus amd-gpu-pro driver'ius galvojau viskas susitvarjys, tačiau ne.. :(. Dabar OS užsikrauna, įsijungia Desktop, tačiau po kokių penkių sekundžių dingsta vaizdas ir nieko nebegaliu padaryti. Gal galite padėti viltį praradusiam žmogui? :D

G
  • 1
  • 9 Grd '16

Šitą bandei?

http://askubuntu.com/a/754309

Taip pat pravartu žinoti, ką jau esi įsidiegęs, kaip įsidiegęs, ką išdiegęs ir šiaip ko jau primalęs, bandydamas priversti tą plokštę dirbti?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 9 Grd '16

O man idomu, kuom gi maitinasi toks GPU ? Vien GPU beveik 300W TDP, o tai reiskia 600W+ maitinimas reikalingas. Taip pat butu idomu suzinoti detaliau kas ten "pakimba", gal Xorg arba kernelis?

D
dqmis
Dominykas
  • 9 Grd '16

fglrx nebepalaikoma 16.04 versijoje :(. Atrodo kažkur skaičiau, kad išvis 16.04 nemėgsta AMD plokščių :D. O 14 Ubuntu versija daug atsilieka nuo 16 -osios?

D
dqmis
Dominykas
  • 9 Grd '16

Dėl "primalimo" tai šiandien padariau clean install ir įrašiau driver'ius, tad pats kažko primalti tikrai negalėjau.

G
  • 9 Grd '16

@dqmis said:
Dėl "primalimo" tai šiandien padariau clean install ir įrašiau driver'ius, tad pats kažko primalti tikrai negalėjau.

Driverius? Kaip suprantu, siūlai atspėti, kokius draiverius, kokią jų versiją ir kt?

Kolega irgi uždavė esminį klausimą - kiek galios tavo maitinimo šaltinis turi (kiek vatų)?

Taip pat parodyk mums ką rodo:

tail -1000 /var/log/dmesg
tail -1000 /var/log/messages
S
  • 10 Grd '16

@dqmis said:
fglrx nebepalaikoma 16.04 versijoje :(. Atrodo kažkur skaičiau, kad išvis 16.04 nemėgsta AMD plokščių :D. O 14 Ubuntu versija daug atsilieka nuo 16 -osios?

Pas mane R9 270X/370, sukasi ant Ubuntu 16.04.1 LTS, su driveriais neturiu jokių bėdų.