Vinilinių ploštelių skaitmeninimas?

G
  • 1
  • 18 Grd '16

Atsidūrė mano rankose keletas įdomių įrašų bei grotuvas ne pirmos jaunystės...

20161218_191534.png

Grotuvas, kaip suprantu, neturi pirminio stiprintuvo - prijungtas prie mano garsiakalbių (kurie kartu su PC šiaip jau plyšauja), groja vos vos, bet garsas yra girdimas, švarus ir tikras.

Man įdomu, ar prijungus tokį grotuvo išėjimą (silpną labai) prie PC mikrofono (kur signalas taip pat turėtų atkeliauti labai silpnas) įmanoma skaitmeninti vinilines plokšteles? Ar analoginis signalas įrašant (metodas, kaip koduojamas garsas įrašant per mikrofoną) skiriasi nuo analoginio signalo grojant (kaip tas elektrinis impulsas atiduodamas į garsiakalbį)?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1
  • 19 Grd '16

Jeigu grotuvas neturi pre-amp tai negali ji taip naudoti (paskaityk apie RIAA equalization), nors veikti turetu. Pardavineja phono preamp'us siais laikais, o ir nera jie brangus.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 19 Grd '16

P.S

Saunu kad palietem melomanu tema, as kaip tik dovanu gavau nuo kitaicu kaledu senio TECSUN imtuva, tad gal ateiti pajudinsim ir HAM temas

G
  • 19 Grd '16

Ech gaila, mat tiek patefonas, tiek plokštelės nėra mano ir svečiuosis pas mane tik trumpą laiką, tad neturiu galimybės daugiau kažką investuoti...

J
  • 22 Vas '17

Kuprevičiaus medžioklė ir Velnio Nuotaka seniai nuskaitmenintos Vilniaus plokštelių studijoj, man atrodo, bendradarbiaujant su Bomba.
Turiu abu albumus. Reikia?
Nebijok dėl autorinių teisių - išleistos sovietmečiu, taip kad Ganelinas su Kuprevičium savo honorarus iš LTSR filhamonijos gavo, o plokštelės irgi už mokesčių mokėtojų pinigus išleistos valstybinėj "Melodijoj" :)