Kur perkate lietuvišką muziką?

G
  • 2
  • 26 Vas '18

Kur įsigyjate lietuvių autorių muziką?

Nevagiate, bet įsigyjate

Mane domina skaitmeniniai (21 amžiaus pradžios) LOSSLESS formatai, pvz. flac. Taip pat norėtusi, kad pardavėjas būtų patikimas, t.y. ne piratinių įrašų perpardavinėtojas, siūlantis re-encodintus mp3.

Mane dominantį albumą kažkodėl vis dar parduoda Amerikos Amazon (kaip žinia mp3), bet nepavyko rasti kito pardavėjo

E
  • 27 Vas '18

Kuo netinka spotify premium?
Premium subscribers can choose to switch on High quality streaming, which uses 320kbit/s:

Realiai atitinka flac'ą, tik dėl savo kompresijos atima mažiau srauto, nei mp3. Va tau ir 21 amžius :)

G
  • 1
  • 28 Vas '18

Na streaminti man netinka, todėl ir noriu įsigyti albumą, kad galėčiau klausytis offline.

Be to, jei gerai pamenu, kažkada paskutinį kartą, kai bandžiau naudotis spotify, jie norėjo, kad turėčiau flash. Tai taip ir nesusidraugavom :)

Dėl formato - tai nemanau, kad verta veltis į fleimų karus, kaip flac vs mp3 vbr0 vs 320 cbr.

Mano motyvacija paprasta - iš flac galima padaryti kitus formatus, tačiau atvirkštinė procedūra neprarandant kokybės nėra galima.

Kiek tos kokybės aš realiai girdžiu ne taip ir svarbu, tiesiog mėgstu, kad mano įsigyti daiktai būtų kaip įmanoma arčiau tos kokybės, kurią gamintojas gali/nori pasiekti.

E
  • 1 Kov '18

Spotify premium leidžia parsisiųsti muziką ir ją klausyti offline per spotify app. Dabar nepastebėjau, kad prašytų flash. Veikia win/ubuntu/ios/osx/android - visur :D

Dėl motyvacijos flac'ui - sutinku.

Stipriai rekomenduoju pabandyti spotify. Man labai patinka jo back'as. Pradėjęs klausyti vienam įrenginy, gali pabaigti kitame. Ir aš buvau skeptiškas, bet net ir nemokama narystė ten yra naudinga :)

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1 Kov '18

Spotify gerai, POP muzikai :-)

Nelabai ka galiu patarti, pats klausau internetines radio stotis per telefona (S8) su originaliom ausinem, tad ten labai auksta kokybe ar ne nelabai girdziu. Muzikos neperku jau daug metu, o ir pirkti LT nera ka.

E
  • 2 Kov '18

@Techtronic sakė:
Spotify gerai, POP muzikai :-)

Nesutinku. Visas pasaulis juda į spotify. Elektroninė, metalas, rokas, pop - tikrai gyvena spotify. Dėl kitų žanrų pasakyti sunkiau. Aišku, yra ir apvienių atlikėjų, kurie neįsitraukę į spotify.

G
  • 1
  • 2 Kov '18

@eko sakė:

@Techtronic sakė:
Spotify gerai, POP muzikai :-)

Nesutinku. Visas pasaulis juda į spotify. Elektroninė, metalas, rokas, pop - tikrai gyvena spotify. Dėl kitų žanrų pasakyti sunkiau. Aišku, yra ir apvienių atlikėjų, kurie neįsitraukę į spotify.

Taip sakyti yra turbūt lygiai taip klaidinga, kaip kad būtų kas nors pasakęs, kad visas pasaulis juda į itunes...

Aš asmeniškai mėgstu bandcamp ir tikrai randu ten daug tos muzikos, kuri man patinka.

Tiesiog kartais atlikėjai pasirenka (arba visai nepasirenka) kitas platformas, ir tada būna liūdna, nes norėtusi viską turėti centralizuotai, ten - kur tau reikia.

Kaip anglakalbiai sako : There's no silver bullet

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 1
  • 2 Kov '18

Tikrai taip, nusprendziau patikrinti, atsirado ten muzikos ar ne...

pirma ka bandau surasti buvo tai ka klausau siuo metu - Amenu Broliai:

Spotify - 0
bandcamp - 0
MixCloud - 30... (yra profilis atlikej[o|u])
Youtube - ...
SoundCloud - ... (yra profilis atlikej[o|u])

Tai ka noreciau klausyti dabar: AFX - Hangable Auto Bulb

Spotify - 0
bandcamp - 0
MixCloud - 0
Youtube - ...
SoundCloud - 0, bet arti tikslo.

Tad mano pasirinkimas lieka tas pats - Youtube kai noriu ka nors specifinio, radio stations kai reikia tiosiog muzikos.

Bet pritariu, muzika reikia pradeti pirkti, internete rasti jos geros kokybes tampa sudetingiau.

G
  • 5
  • 3 Kov '18

Amenu Broliai

  • na buvo tokia dnb radio laidelė - tai, kad jie nesudėjo savo laidų į Mix/Sound Cloud yra vadinama business decision

Aphex Twin

  • jei bičas nesiskelbia ir turi fan-club savais kanalais, tai ką - visas netas turi paplūsti ašaromis?

YouTube kartais tikrai nerandu to, ką mėgstu, tad (nes rezultatai nesutampa) tavo ir mano tyrimas turėtų remtis Didelių skaičių taisykle

https://instaud.io/1QYk

Beje, jau nukrypom nuo temos.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 3 Kov '18

Galima kurti statistikas, bet rezutatas bus tas pats - rasi tikrai ne viska. Todel ir verta pirkti muzika, bet tik vinile arba kompaktiniuose diskuose.

P.S del to bico, jis ir darkweb'e savo albumus pristato