GitHub nebeliko?

T
Techtronic
Mindaugas N.
 • 11 Bir '18

Netekome GitHub, dabar jis priklauso Microsoft. Kur judesime toliau, GitLab? :)

S
 • 16 Bir '18

Taip, panašu, kad Gitlab yra viena geriausių alternatyvų. Nors numigruoti galim būti labai sudėtinga, kadangi Github yra visur esantis.

G
 • 17 Bir '18

GitLab būtų galima host'inti ir savame servery... Tada "Github yra visur esantis" galėtų virsti į git.ubuntu.lt.

Dėl migracijos - tai negi "git remote set-url origin git.ubuntu.lt; git push" yra sudėtinga? Turbūt aš kažko nesupratau?

Dėl paties GitHub, nemanau, kad toks, koks jis dabar yra, jis kada nors pradings (Nebent MS norėtų paskatinti alternatyvų atsiradimą, o rinkoje tokių norinčių tikrai atsirastų). Tiesiog dabar MS vieno žingsnio spinduliu turi visą GitHub historical private data ir gali šiek tiek sudrumsti investicinius planus kitoms kompanijoms.

E
 • 19 Bir '18

O kokiu tikslu gali reikti palikti GitHub? Vien dėl to, jog nupirko MS?

G
 • 19 Bir '18

Mano nuomone, nereiktų, nes tikrai abejoju, kad MS turi ryžto gadinti GitHub funkcine prasme. Langiniams, be abejo, bus palengvinta integracija, t.y atsiras tiesioginis palaikymas iš OS (galbūt nebereiks nieko atskirai diegti ir paspaudus pelės dešinį bus galima commitinti, pushinti, pullinti, etc.), o likusiam pasauliui GitHub liks toks, kokį jį žinojom iki dabar.

T
Techtronic
Mindaugas N.
 • 1
 • 19 Bir '18

@Ghost tokia integracija jau senai, pats VS irgi palaike kai paskutini karta teko ji ciupineti. Problema yra tame, jog M$ nusipirko ne tik GitHub, bet ir visa ten esancia informacija apie developerius, privaciu kompaniju (net ir tokiu kaip Google, Faceebok) repozitorius ir tt.

Liks koks ir buvo? Baikit, nemanau. Gal ateiti sulauksim M$ "vienos" platformos viskam ar dar koki velnia, o ir M$ turi LinkedIn, tai ateiti tikrai bus pakeitimu.

"We will accelerate enterprise developers’ use of GitHub, with our direct sales and partner channels and access to Microsoft’s global cloud infrastructure and services," he said.

T
Techtronic
Mindaugas N.
 • 19 Bir '18

@eko as ir nesiulau palikti Github ar dar koki $kype, bet manau tema pakankamai svarbi developeriams.

G
 • 19 Bir '18

Taip, pasiglemžė historical private data, na bent iš dalies, manau, tokia ir buvo šio sandorio paskirtis. Tačiau nemanau, kad tokios save gerbiančios kompanijos kaip g$$gle ar $B ten laikė pernelyg daug duomenų, nemanau, kad M$ įsigijo, sakykim, Kubernetes kažkokius slaptus branch'us.

M$ nuo g$$gle dabar, turbūt, daugiausiai skiriasi tuom, kad g$$gle vis gimdo produktus, o M$ bando įsigyti tuos, kuriuose randa potencialą.

E
 • 21 Bir '18

@Techtronic čia buvo labiau mano replika į @sirex komentarą apie migracijas.

Žinoma, kad svarbu developeriams. Tačiau MS mano pasitikėjimą jais paskutiniu metu tik kėlė, todėl neturiu pagrindo tikėtis neigiamų padarinių GitHub'ui ar apskritai visam developerių pasauliui. Galbūt netgi atvirkščiai.

B
 • 25 Rugp '18

Manau nieko tokio blogo ne įvyks . Tiek kad dabar informacija labai vertinga šiais laikais.. jei sugadintų kažką būtų per daug nepasitenkinimo tai čia būtų antireklama prekiniam ženklui.