Smulkūs klausimai [KUBUNTU]

X
  • 11 Grd '12

@Vladasl rašė:
Dar kažkas, gaila ne .deb .
http://sourceforge.net/projects/xautocl ... ecommended

Sudetinga man ne .deb na vistiek kažkas turi būt, reiks dar ieškot

X
  • 13 Grd '12

@Vladasl rašė:
Dar kažkas, gaila ne .deb .
http://sourceforge.net/projects/xautocl ... ecommended

xdtool puikiai veikia dėkui

B
  • 4 Spa '13

Sveiki, mano internetas yra ERDVĖS, aš naudoju kubuntu 13.04. tai noriu paklaust jei butu mezonas ar jis veiktu pas mane?aciu

D
  • 5 Spa '13

Viskas priklauso ne nuo interneto tiekėjo, o nuo duodamo modemo. Tačiau praktiškai visad veiks, tik kai kuriais atvejais gali tekti pasiknisti su modemo įjungimu pradžiai.

R
  • 21 Spa '13

Sveiki,
naudoju kubuntu 13.10.
Iš kažkur atsiranda ale antras monitorius. Nors tokio nėra prijungta.
Kaip padaryt, kad kaskart įjungus kompiuterį nereikėtų man eit į tuos nustatymus ir išjunginėt to antro monitoriaus?
Su ubuntugnome13.10, xubuntu 13.10 lygiai tas pats.

Laptope yra dvi video plokštės. Viena integruota, kita ne. Gal dėl to, kad dvi plokštės tokios problemos kyla?

http://imgur.com/cDIR0WP

A
  • 22 Spa '13

Per bios atjunk, (Disable) nenaudojama plokštę turėtų susitvarkyti.

S
  • 19 Sau '15

Kubuntu 14.04, naudoju ir susiduriau su skype garso problema, garsas neaiškus , trūkčiojantis. Ši istorija prasidėjo seniai , kai buvo (default), pakeista alsa , į pulse audio. Po kiekvieno disfros atnaujinimo atsirasdavo problemos, pradžioje galima buvo ištrinti pulseaudio ir pakeisti į alsa, bet dabar pulse,audio surišta su kitomis programomis ir pašalinti negalima. Kubuntu kurį laiką šios problemos neturėjo, iki 14.04 versijos. Forume pilna klausimų apie garso problemas skype. Ir būna po kurio laiko sprendimai randami. Vieną radau, gal kas bandėt, ar turit savo sprendimą?. kubuntu problema, kad įdiegia daug nereikaligų programų gal ge
ras sprendimas sudo apt-get install kde --no-install-recommends? Ar čia galima tik instaliavimo metu ar ir vėliau?

T
  • 8 Bal '15

Taigi sugalvojau po daugiau, nei dvejų metų Ubuntu 12.04 unity naudojimo pereiti prie Kubuntu 14.04 naudojimo. Tiesiog išbandžius kde, veikia ant maniškio kompo greičiau, nei unity ir mano skoniui gražesnė. Kadangi Ubuntu diegiau tiesiai į kompą pagal nutylėjimą, dabar noriu padaryti taip - diegti Kubuntu, bet išskaidant diską į atskirus failų saugojimui ir be Kubuntu sukurti dar diską kitos distro naudojimui. Ar įmanoma, diegiant Kubuntu pasirinkus įrašymo tipą "Something else", atlikti visą paskaidymą, ar reikia pirma visiškai ištrinti esamą Ubuntu ir tik tuomet diegiant daryti skaidymą?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 10 Bal '15

@Taciturn rašė:
Taigi sugalvojau po daugiau, nei dvejų metų Ubuntu 12.04 unity naudojimo pereiti prie Kubuntu 14.04 naudojimo. Tiesiog išbandžius kde, veikia ant maniškio kompo greičiau, nei unity ir mano skoniui gražesnė. Kadangi Ubuntu diegiau tiesiai į kompą pagal nutylėjimą, dabar noriu padaryti taip - diegti Kubuntu, bet išskaidant diską į atskirus failų saugojimui ir be Kubuntu sukurti dar diską kitos distro naudojimui. Ar įmanoma, diegiant Kubuntu pasirinkus įrašymo tipą "Something else", atlikti visą paskaidymą, ar reikia pirma visiškai ištrinti esamą Ubuntu ir tik tuomet diegiant daryti skaidymą?

Gali pakeisti skirsnius taip kaip tau labiau patinka ir tada instaliuoti (atrodo Anacond installeris tai leidzia), taip pat gali ir po install viska pakeisti, bet bus sudetingiau ir gali netekti tiek naudojamos distros tiek savo failu.

T
  • 11 Bal '15

@Techtronic rašė:
Gali pakeisti skirsnius taip kaip tau labiau patinka ir tada instaliuoti (atrodo Anacond installeris tai leidzia), taip pat gali ir po install viska pakeisti, bet bus sudetingiau ir gali netekti tiek naudojamos distros tiek savo failu.

Ačiū! Pasinaudojau jau siūloma diegimo metu galimybe, įdiegti šalia esančios distro. O, kai jau susitvarkiau naują, tada suformatavau Ubuntu su gparted. Kai nuspręsiu diegti dar vieną, galėsiu atlikti paskirstymą.
Tiesa, vis tik įsidiegiau ne Kubuntu, o Linux mint KDE, kuri maloniai nustebino.

F
  • 22 Grd '16

Sveiki. Ar yra linuxams kaxkas panasaus i realtek hd driverius. Norisi klausyt muzikos geresnio skambejimo.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 22 Grd '16

Labas,

Gali parasyti i terminala keleta komandu:

zcat /proc/config.gz | grep REALTEK
lsmod
lspci -k
aplay -l
F
  • 23 Grd '16

Dekui. Reiks pabandyt tik neaisku kaip ta statu pagaliuka padaryt.

F
  • 23 Grd '16

Nesigauna. Man raso No such file or directory.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 23 Grd '16

@fredis001, nieko tokio. Sios komandos turejo parodyti jog ir naudojamas Realtek HD driveris, tad problemu del garso kokybes neturetu kilti.