Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat

N
  • 18 Bir '10

na po vakaryksciu atnaujinimu nebeuzsikrauna gaunu tik busybox

K
  • 21 Bir '10

@neblogas rašė:
beto idomus ju sprendimas nebepalaikyti zemesnes nei i686 architekturos... kaskart kerneli padaro taip kad vis maziau hardwaro pripazysta.

Tu ant kokio i486'o leisi ubuntu? Beje, kas trukdo savo kernelį susikompailinti, jeigu jau naudoji tokį 1337 hw?;-)

N
  • 21 Bir '10

jei noreciau ka kompiliuotis tai naudociau Arch, o db man tiesiog reikia kad veiktu out of the box.

K
  • 21 Bir '10

@neblogas rašė:
jei noreciau ka kompiliuotis tai naudociau Arch, o db man tiesiog reikia kad veiktu out of the box.

Tipo out of box ubuntu veikia normaliai ant i586'o? Kas per parametrai?

N
  • 21 Bir '10

pas mane i686 C2D

K
  • 21 Bir '10

@neblogas rašė:
pas mane i686 C2D

Tai koks tau skirtumas, kernelis i386 ar i686?

M
  • 21 Bir '10

man po atnaujinimu veikia, bet kas kaip nelabai stabiliai

N
  • 21 Bir '10

as siandien daily built'a susiinstaliavau ir atsinaujinau ir kolkas veikia, o paprastas alpha1 po instalo nebeuzsikraudavo, kad ir kiek perinstaliuociau kolkas veikia normaliai, norejau isbandyti nauja failu sistema, bet dar nebuvo sios dienos build'e, gal bus rytoj, teks vel siustis ir instaliuot

D
  • 11 Lie '10

Pagaliau po lilgos pertraukos atsinaujinau 10.10 versiją. Tik tas atnaujinimas man užtruko beveik 3 dienas Nes viską dariau su mobiliu pildyk internetu, o pas mane tik EDGE veikia (10-25 kb/s).
Kolkas jokių nusiskundimų ar netikėtu nepastebėjau. Buvo ten problemų su keliais paketais, kuriuos reikėjo rankom perdiegti, ir dar reiks repozitorius kelis pakeisti vėliau, nes likę kažkokie dar nuo lucid lynx, ir jie vis neatsako naujinant.
Ai vienintelis pastebėjimas, kad šiek tiek pasikeitė atnaujinimų tvarkyklė ir man ji šiek tiek neaiškiai dirba, baisiai apkrauna procesorių, ją paleidus naudoja apie 95-98 proc. procesoriaus resursų. Dėl to dabar atnaujinimus leidžiu per konsolę arba sinapteką.

S
  • 13 Lie '10

Naujienos iš Maverick:

http://www.omgubuntu.co.uk/search/label/meerkat

Reziumuojant užstrigo tokie atnaujinimai:

  • „Išmanusis“ garso valdymas
  • Nežinau ar gali būti paprasčiau, bet 10.10 turės dar paprastesnį diegimo vedlį
  • Programų centras siūlys susijusias programas ir rodys kas naujo paketų fronte
  • Unity projektas netbookams vystosi spačiai
D
  • 13 Lie '10

Garso valdy as mau dabar turi matomu pazikeitimy.

E
  • 14 Lie '10

@donatas_s rašė:
Garso valdy as mau dabar turi matomu pazikeitimy.

Nepykit uz offtopica : )
Klaviatura neveikia ar nelabai blaivas parasei? : )
Pasirode juokinga siek tiek

D
  • 14 Lie '10

Nei taip, nei taip
Nusipirkau vakar mobilų telefoną, su lietimui jautriu ekranu ir dar sunkiai gaunasi rinkti tekstą, nepatikrinau ir išsiunčiau
Dabar ir toliau dar su tuo telefonu kariauju, nes nenori jis man prijungti interneto prie linuxo...

E
  • 14 Lie '10

@donatas_s rašė:
Nei taip, nei taip
Nusipirkau vakar mobilų telefoną, su lietimui jautriu ekranu ir dar sunkiai gaunasi rinkti tekstą, nepatikrinau ir išsiunčiau
Dabar ir toliau dar su tuo telefonu kariauju, nes nenori jis man prijungti interneto prie linuxo...

piktybinis
uztenka offtopiko. laukiam naujienu apie maverick : )

R
  • 14 Lie '10

@Vladasl rašė:
Naujieną
http://news.softpedia.com/news/Ubuntu-1 ... 6644.shtml
Na tiesiog blondinių OS tampa

Tai Canonical lenda į užpakalį lameriams, nes pilna durnų pageidavimų. Dėlto verčiasi per galvą kad įtikt. Hmm, gal ir nieko, kad kiekviena blondinė galės instaliuot ubuntu

D
  • 14 Lie '10

Mažiau klausimų bus kaip įrašyti juos, forume.

P
  • 14 Lie '10

Na, manau dabar bus galima tiesiog duoti kompaktinį diską su OS, kad ir dar visiškai jo nemačiusiam žmogui, ir nesibaiminti kad jis po pirmų 5 minučių instaliacijos rinks tavo numerį ir klaus ką ir kaip nustatyti, manau kad tai tik į naudą .

E
  • 15 Lie '10

Na man toks setupas grazus ir paprastas pasirodo. Neatbaidys naujoku nuo ubuntu : >

V
  • 15 Lie '10

Na taip, Ubuntu juk ir turi orientuotis ties paprastumu naujokams (tokiems, kurie nelabai ką gaudosi kompiuteriuose). Tačiau ką reikia daryti mums, t.y. tiems, kurie mėgsta "knaisiotis" po nustatymus, negali gyventi be terminalo ir t.t.? Ubuntu taps (tampa) nebepatrauklia patyrusiems Linux naudotojams