Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat

K
  • 15 Lie '10

@vytelo rašė:
Na taip, Ubuntu juk ir turi orientuotis ties paprastumu naujokams (tokiems, kurie nelabai ką gaudosi kompiuteriuose). Tačiau ką reikia daryti mums, t.y. tiems, kurie mėgsta "knaisiotis" po nustatymus, negali gyventi be terminalo ir t.t.? Ubuntu taps (tampa) nebepatrauklia patyrusiems Linux naudotojams

Paliksim naujokus su jų Blondiniška OS ir migruosim kur nors.

R
  • 15 Lie '10

@karrozia rašė:
Paliksim naujokus su jų Blondiniška OS ir migruosim kur nors.

Taip, ubuntu yra pirmas žingsnis į Linux pasaulį. Darykit išvadas

S
  • 15 Lie '10

Iš patirties: ~4 metus naudojau Ubuntu, galiausiai nusprendžiau, kad Ubuntu skirtas blondinėms ir man reikia tikrų iššūkių, tada 1.5 metų naudojau Archlinux ir galiausiai nusprendžiau, kad blondinėms skirtas Ubuntu yra velniškai patogus ir veikiantis out of the box tvarinys, todėl nuo Lucid Lynx vėl naudoju Ubuntu. Visokiems geeky užsiėmimams pilnai užtenka XTerm'o ir n+k visokių priemonių.

Dėl http://news.softpedia.com/news/Ubuntu-1 ... 6644.shtml
Kaip supratau iš paveiksliukų (neskaičiau), tai kol bus užduodami visokie klausimai, tuo pačiu metu vyks diegimas? Jei taip, tai Cool!

V
  • 15 Lie '10

@sirex rašė:
Iš patirties: ~4 metus naudojau Ubuntu, galiausiai nusprendžiau, kad Ubuntu skirtas blondinėms ir man reikia tikrų iššūkių, tada 1.5 metų naudojau Archlinux ir galiausiai nusprendžiau, kad blondinėms skirtas Ubuntu yra velniškai patogus ir veikiantis out of the box tvarinys, todėl nuo Lucid Lynx vėl naudoju Ubuntu. Visokiems geeky užsiėmimams pilnai užtenka XTerm'o ir n+k visokių priemonių.

Dėl http://news.softpedia.com/news/Ubuntu-1 ... 6644.shtml
Kaip supratau iš paveiksliukų (neskaičiau), tai kol bus užduodami visokie klausimai, tuo pačiu metu vyks diegimas? Jei taip, tai Cool!

Na, yra šiek tiek tiesos. Bet Ubuntu kažkaip atsibodo, be to, 10.04 kažko nelabai draugauja su mano USB kolonėlėmis (9.10 tokių problemų nebuvo), dažnokai programos be paaiškinamos priežasties užsidaro ir t.t. Kažkaip Arch Linux man daug stabiliau veikia, nei Ubuntu.

R
  • 16 Lie '10

Ubuntu kilusi iš nestabilios (sid) Debian atšakos. Tas daugką pasako apie programų, paketų būklę (kaikurių). Debiano aprašyme apie sid gale prierašas: "Use it at your own risk!"
Mane nuvarė nuo ubuntu bugas https://bugs.launchpad.net/ubuntu/lucid ... bug/554433 ir šiaip norėjosi pabandyt kažko naujo. Tik nenuėjau taip toli... arch, gentoo... Maniau neįkasiu, nes seneliui galva tiek nebedirba

V
  • 16 Lie '10

@raimeksas rašė:
Mane nuvarė nuo ubuntu bugas https://bugs.launchpad.net/ubuntu/lucid ... bug/554433 ir šiaip norėjosi pabandyt kažko naujo. Tik nenuėjau taip toli... arch, gentoo... Maniau neįkasiu, nes seneliui galva tiek nebedirba

Pas mane irgi su CD/DVD bugas sistemoje 10.04. Nenori matyt CD diskų ir CD atvaizdų nerašo. Tiesiog nesuprantų, ką ten pridirbo, kad neveikią.Reiks ir man pabandyt Debian.
Mano požiūris irgi toks. Išmokau kelias komandas ( debiano), o naujas jau mokytis... Esu jau „Debiano“ fanatas

R
  • 16 Lie '10

@Vladasl rašė:
Pas mane irgi su CD/DVD bugas sistemoje 10.04. Nenori matyt CD diskų ir CD atvaizdų nerašo. Tiesiog nesuprantų, ką ten pridirbo, kad neveikią.

Ten yra udev 151 versijoj bugas. Taip pastebėjau, nes lygiai taippat "elgiasi" fedora, kuri tapačią versiją naudoja. Žodžiu pasirinkimą turėjau be šitos udev v.
Šiaip debian squeeze beveik niekuo nesiskiria nuo ubuntu, netgi Programų Centras taspats yra .Beto kelias programas instaliavau skirtas ubuntu- veikia kuo puikiausiai.

V
  • 16 Lie '10

@raimeksas rašė:
Ten yra udev 151 versijoj bugas.

Kaip apeiti tai ? Kaip instaliuot senesnė versija? Nervina, kaip mano senas turtas dingsta be naudos .
Nesupratau. Debian neturi paprasto instaliacinio CD .iso atvaizdo?

R
  • 16 Lie '10
  1. Nežinau, nieko gero neradau
    2.Yra jų jeigu nori 42 http://cdimage.debian.org/cdimage/squee ... 86/iso-cd/
    Paprastai tereikia pirmo arba netinstall, o visakita atsisiunčia iš interneto.
V
  • 16 Lie '10

Supratau.
Internetinis instaliavimas mane nesužavėjo.
P.S. Konservatorius, esu blia

X
  • 28 Rugp '10

Jeigu dabar isirashau alpha 3 versiją, tai kai išeis jau stabili versija, užsiupdeitins iki jos ar teks perrasyt vel ubuntu?

M
  • 28 Rugp '10

užsiupdeitins

D
  • 28 Rugp '10

Aš dar prieš naujus metus buvau įsirašęs 9.10 versiją ir pastoviai tik atnaujinu ir tikrai nieko nereikia perrašinėti iš naujo.
Ir šiaip pastebėjau, kad jei testuoji negalutines versijas, tai jau paskutinėm dienom praktiškai svarbūs atnaujinimai kaip ir nepareina, tad kai visi laukia kada bus išleista galutinė versija, tu gali laimingas ją jau naudotis

X
  • 28 Rugp '10

Puiku jau žinau ką šį vakarą veiksiu

V
  • 28 Rugp '10

Sveiki, susiduriau su problema, atnaujinau 10.04 i 10.10 versija ir uzsikrauna tik konsole, ten papraso prisiloginti, bet daugiau nieko nevyksta, kodel nera grafines aplinkos? uzsikrauna tik per recovery mode, su zema vaizdo kokybe. speju kazkas su tvarkyklem vaizdo, kaip ispresti sita problema?

M
  • 29 Rugp '10

na visada geriau nauja versija isbandyti pasileidus live cd
jei tvarkoje, tai bandom...
as ir laukiu kada iseis ir tada bandysiu, nes su mano mob. inteneto limitu nebesinori kankintis
veiks viskas gerai, bandysiu nauja
na zmona aisku liks nepatenkinta, nes jai tiko tas pusmetis stabiliai veikiancios kubuntu 10.04

D
  • 29 Rugp '10

@vardas11 rašė:
Sveiki, susiduriau su problema, atnaujinau 10.04 i 10.10 versija ir uzsikrauna tik konsole, ten papraso prisiloginti, bet daugiau nieko nevyksta, kodel nera grafines aplinkos? uzsikrauna tik per recovery mode, su zema vaizdo kokybe. speju kazkas su tvarkyklem vaizdo, kaip ispresti sita problema?

Kokią klaidą gauni pabandžius priverstinai paleisti grafinę aplinką?

D
  • 1 Rugs '10

@vardas11 rašė:
Sveiki, susiduriau su problema, atnaujinau 10.04 i 10.10 versija ir uzsikrauna tik konsole, ten papraso prisiloginti, bet daugiau nieko nevyksta, kodel nera grafines aplinkos? uzsikrauna tik per recovery mode, su zema vaizdo kokybe. speju kazkas su tvarkyklem vaizdo, kaip ispresti sita problema?

Velnias, pas mane atsitinka tas pats, po atnaujinimo.
Nebekrauna grafin4s aplinkos, veikia tik konsole.

Bandant startx, gaunu:
fatal server error
no screen found.
Na ir ten dar daug pora lapu prirasyta.

Kame gali buti saknys? Nesuderinamumas su nvidia? Nes pries tai raso
failed to load nvidia driver
failed to load nvidia module
no drivers available

Bandziau per konsole dirbtinai sumesti nvidia tvarkykles - tas pats.

Kokie pasiulymai?
Trinti nvidia paketa, ir grizti prie standartiniu nemokamu pridedamu tvarkyklius? Kaip tai padaryti?

D
  • 1 Rugs '10

Kaip supratau, čia vat šita klaida:
https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+sour ... bug/616023

Išeitys:

1) wait until nvidia-current_256.44 gets updated
2) downgrade xorg-xserver to 1.8.2 (the maverick older version or even xorg-edgers lucid version)
3) try adding the following lines to xorg.conf (forcing nvidia drivers to obey) and reboot:
Section "ServerFlags"
Option "ignoreABI" "True"
EndSection

3 variantą jei gerai padariau - išbandžiau - nepadeda (nepadėjo daugeliui ir kitų).

O kaip padaryti 2 variantą? Kažkaip šiandien smegeninė neišveža...

R
  • 1 Rugs '10

Na aš pabandžiau tą Meerkat live cd ubuntu ir kubuntu net Ir viskas ant mano gelažies pasiutusiai gerai sukasi. Šykart net plymout beveik gražus (keistas šriftas). Labai susigundžiau kada nors grįžt prie ubuntu. Kada nors...