Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat

N
  • 10 Spa '10

jau! atsinaujinam!

E
  • 1
  • 10 Spa '10

Tu iš betos nuajinies ar jau leidžia iš senų versijų?

P. S. Jau leidžia atsisiųst!!!!!

N
  • 10 Spa '10

leidzia is senu viskas tvarkoj jau baigia siust paketus:) beje su nauja versija visus ubuntu gerbejus:)

X
  • 10 Spa '10

Aš esu isidiegęs UBUNTU 10.10 RC. Ir va nepastebėjau, kad upgreidą padarytų į stable... kaip patikrint kokia versija pas mane?

N
  • 10 Spa '10

jeigu gerai pamenu

lsb_release -d -s -c
E
  • 10 Spa '10

Kaip įsirašyti iškart Ubuntu 10.10 nerašant 10.04 (per atnaujimus) turima versija - Ubuntu 9.10?

D
  • 10 Spa '10

Tai daryk upgrade, ir tau bus pasiūlyta atsinaujinti į naujausią versiją iš kart berods.
Aš ryt pasijungsiu internetą į nešiojąmą kompiuterį ir paskutinius atnaujinimus parsisiūsiu.
Reiks ryt ir CD atvaizdą parsisiūsti 10.10 dėl visa ko, reiks gal pažįstamiems įrašynėti.

Beje reiktu pradiniame ubuntu.lt puslapyje pakeisti: "atsisiūsti ubuntu 10.04" į "10.10".

Ir manau moderatoriai turėtu užrakinti šią temą.

O mes toliau lauksim maždaug po nepilno mėnesio berods pasirodant pirmųjų 11.04 testuojamų versijų

E
  • 10 Spa '10

Per atnaujinimų tvarkyklę, siūlo tik 10.04. O pro kur dalima atnaujinti? Sinaptic?

R
  • 10 Spa '10

@eko rašė:
Per atnaujinimų tvarkyklę, siūlo tik 10.04. O pro kur dalima atnaujinti? Sinaptic?

Atsinaujinsi eilės tvarka: iš 9.10 į 10.04, poto iš 10.04 į 10.10. Va taipva ten su tuom upgrade, jeigu neklystu.

S
Shookees
Paulius
  • 10 Spa '10

Sveikas, dėl senesnės versijos atnaujinimo: radau šį straipsniuką:
Nuoroda
tikiuosi padės

E
  • 10 Spa '10

Šitą aš irgi mačiau, bet čia tik į LTS versijas, o man reikia į 10.10.. ;/

N
  • 10 Spa '10

instaliuot turesi visas neirasytas versijas ir tik tada 10.10 idomu koks rezultatas butu paemus 9.10 ir pradedant staigiai irasyt 10.10 ))))

E
  • 10 Spa '10

Jau iš 2 kompų susidėjau vieną ir turiu fresh install cd. Ryt atsinaujinsiu. Kiek mačiau LiveCD didelių skirtumų nuo 10.04 nėra.

H
  • 4 Grd '10

Sveiki turiu Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat bet ant deskopo neina kurti ikonų, kaip išpresti šią problemą gal kas patars? Knisu nete, bet nežinau ko tiksliai užklausti tai nieko nerandu.. Paieška šiam puslapy ir keistai veikia..

R
  • 4 Grd '10

@Heksogenas rašė:
Sveiki turiu Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat bet ant deskopo neina kurti ikonų, kaip išpresti šią problemą gal kas patars? Knisu nete, bet nežinau ko tiksliai užklausti tai nieko nerandu.. Paieška šiam puslapy ir keistai veikia..

Man niekad gyvenime neteko to daryt, bet galima ir taip: http://www.liberiangeek.net/2010/09/cre ... k-meerkat/

H
  • 4 Grd '10

Cha taip ir aš moku, bet bėda tame pas mane yra deskopas ir ant jo spaudant pelės dešini mygtuką į nieką nereguoja.. O jei iš kokios papkės numetu failą ant desktopo tai jo nerodo ant desktopo, bet nuėjus į home folderi ir desktop folderi ten rodo kad yra failas... Tai va aš noriu pasidaryti kad matytūsi ant desktopo viskas.. Beje fono pakeisti ir neina.. Nesuprantu kame bugas čia slypi.. Jau kelis syk parėjo update bet tas pats..

V
  • 4 Grd '10

@Heksogenas rašė:
Cha taip ir aš moku, bet bėda tame pas mane yra deskopas ir ant jo spaudant pelės dešini mygtuką į nieką nereguoja.. O jei iš kokios papkės numetu failą ant desktopo tai jo nerodo ant desktopo, bet nuėjus į home folderi ir desktop folderi ten rodo kad yra failas... Tai va aš noriu pasidaryti kad matytūsi ant desktopo viskas.. Beje fono pakeisti ir neina.. Nesuprantu kame bugas čia slypi.. Jau kelis syk parėjo update bet tas pats..

Man irgi kartais taip būna. Berods už tokius "darbastalio veiksmus" atsakingas Nautilus. Bandyk jį nukilinti (sudo killall nautilus) ir tada paleisti jį iš naujo (nautilus ar sudo nautilus).

R
  • 4 Grd '10

Dar gerai yra pratrint senus nautilus konfiguracinius failus namu kataloge.

H
  • 12 Grd '10

Dėkui nautilus nukilinas ir prikėlimas padėjo.. Dabar belieka pasigooglinti ir išvaizdą geresnę susirasti.. NEs užsiemtus siūlomus fontus atsiradna visokių errorų... prastai kas nors matosi arba nesuprasi padėjai varną ar ne..

D
  • 21 Grd '10

Sveiki, gal galite padeti, turiu HP G62-a18sy nesiojama kompiuteri, isirasiau ubuntu 10.10, ir kai isirasau ati vaizdo kortos draiverius, nebeuzsikrauna ubuntu, tiesiog buna juodas ekranas, Vaizdo korta ATI HD 5470.

Cia mano xorg.conf failas

Section "Screen"
Identifier "Default Screen"
DefaultDepth 24
EndSection

Section "Module"
Load "glx"
EndSection

Section "Device"
Identifier "Default Device"
Driver "fglrx"
EndSection

o cia prisegu xorg failo loga.