kernel_name acpi=off

A
  • 14 Bir '10

Sveiki, iškilo tokia problema. Įsirašiau į kompaktą Ubuntu 10.04, restartuoju kompiuterį (norėdamas paleisti Live CD), pasirenku lietuvių kalbą, ir kad leistu iš CD, tada rodo, tuos taškiukus (tipo krauna OS), tada jie trumpam sustoja ir išmeta juoda ekraną ir nustoja dirbes sidiromas. Tai norėčiau sužinoti, kame čia bėda ?
Vienas žmogus sako, kad reikia pdaryti acpi=off, bet kaip ji padaryti aš nežinau, gal kas galit smulkiai paaiškinti ?

K
  • 14 Bir '10

Prieš pasirinkdamas kalbą, spausk F6

A
  • 14 Bir '10

Na padariau ta acpi off, bet nepadėjo, vis tiek juodas ekranas, gal yra kitų minčių ?

K
  • 14 Bir '10

Koks PC? Kokia geležis sukrauta?

A
  • 14 Bir '10

Dar tipo sako, kad kaip ten krauna iš disko ir paskui rodo juoda ekraną reikia paulaukti 10min...

S
starka
don Pedrilio
  • 14 Bir '10

kokia vaizdo plokštė, kokia motininė? cpu ir ramų info mažiausiai reikalinga

gal blogai įsirašė cd? arba gal blogai atsisiuntė? galimi ir tokie variantai.

K
  • 14 Bir '10

Dar tipo sako, kad kaip ten krauna iš disko ir paskui rodo juoda ekraną reikia paulaukti 10min...

Kas sako? Iš kokio disko? Ir kas per 10 minučių laukimas?
Nieko nesuprantu Gal gali suprantamiau išsireikšt?
Ir šiaip starka teisus. Visai galimas daiktas, kad CD blogai įrašytas.

A
  • 14 Bir '10

Vaizdo korta tikriausiai intel (r) 82852/82855 GM/GME
O motinines nežinau, kur ir kaip pažiūrėti, pas mane loptopas TOSHIBA Satellite A40 internete suvesi pamatysit duomenis

A
  • 14 Bir '10

Visai galimas daiktas, kad CD blogai įrašytas.

Tai, kad patikrinau, ten su tuo testu kur yra ubuntu, tai nemetė nei vieno erroro.

M
  • 14 Bir '10

nesuk galvos
rinkis anglu kalba
ir isirasyk, veliau pasikeisi kai jau busi isirases linux
cia su tom kalbom nepirmas sykis ir man buvo, kaskas neisdirbta

A
  • 14 Bir '10

Tu kažką čia ne taip supratai... Prie ko čia vaizdas ir kalbos ? Juk man, kaip tipo jau užkrauna iš Live CD ubuntu rodo juoda vaizdą, man įdomu kodėl, taip yra ką daryti ?

M
  • 14 Bir '10

rinkis uzkart irasima
antra eilute atrodo

A
  • 14 Bir '10

Žodžiu šneki ir nusišneki, jei norėčiau įsirašyti, bučiau senai įsirašęs, gėriau patylėk, jei nežinai ką pasakyti, ir nefloodink, be reikalo.

M
  • 14 Bir '10

o ar bandei kaip rasiau ?
jei taip, as pas...

K
  • 14 Bir '10

Baikit pešiotis
Velniškai tingiu PC perkraudinėt. Todėl bandysiu improvizuot. Tad per daug nemuškit jei nusišnekėsiu...
Kraunantis spaudi F6. ir ESC. Tokiu būdu gauni galimybę keisti boot options
Kažkas panašaus į:
boot: /boot/vmlinuz-2.6.15-26-k7 root=/dev/hda1 ro quiet splash
splash keiti į nosplash ir gauni tekstinį rėžimą. Ir su juo, galimybę stebėti sistemos krovimasi. Tokiu būdu išsiaiškini kur stringa krovimasis

A
  • 15 Bir '10

Manau priežastis, kodėl neveikai Ubuntu 10.04, dėl vaizdo kortos, nes įsirašiau į kompaktą Ubuntu 7.04, tai viskas normaliai užsikorvė ir veikia (iš kompakto).
Tai dabar turiu pora klausimų, ar yra galimybe padaryti updare iš Ubuntu 7.04 į naujasne versiją ? Jei taip, ar ne bus kaip su Ubuntu 10.04, kad aš padarysiu update ir paskui pc nebeužkraus jo, o gal yra galimybė, kad atnaujintu, tik kodą, o ne kartu ir išvazida ?
Na, žodžiu, parašykit šiek tiek info apie tai. Nes, su Ubuntu 7.04 sedėti, triju metų senumo, tai irgi grūzas, reiktu manau atnaujinti truputi.

M
  • 15 Bir '10

tai bandyk kitas os, gal kokia ir pasileis...
ps. kokia vaizdo plokste ir tt.

S
starka
don Pedrilio
  • 15 Bir '10

@Apocal rašė:
Manau priežastis, kodėl neveikai Ubuntu 10.04, dėl vaizdo kortos, nes įsirašiau į kompaktą Ubuntu 7.04, tai viskas normaliai užsikorvė ir veikia (iš kompakto).

Bandyk 9.10 (jei nebus problemų), 7.04 toks jau senokas ir jau nebepalaikomas atrodo. Nuo 9.10 bandyk upgreidinti iki 10.04. Bandyk Mint9, jis ubuntu 10 pagrindu padarytas, gal ten bus geriau.

A
  • 15 Bir '10

O yra kokia nors galimybė, išsaugoti kelius failus kurie šiuo metu yra Windows OS, tai yra noriu perkleti 6 failus į ubuntu OS.
Nesiūlykit kitų būdų - (Įrašyti į CD, USB). Man, tik įdomu, ar yra galimybė, perkelti kelius failus kurie šiuo metu yra Windows OS į Ubuntu, jų nepažeidus, jei taip, tai kaip tai atlikti ?

K
  • 15 Bir '10


Papraščiausiai nukopijuoti. Ar aš kažko nesupratau?