kernel_name acpi=off

A
  • 15 Bir '10

Bandysiu šiek tiek aiškiau. Dabar aš naudoju Windows OS, pas mane yra vienas d diskas 40gb (jis nesuskaldytas), aš dabar noriu įsirašyti vietoj Windows OS, Ubuntu, ir man iš Windows reikia išsaugoti 6 failus, kurie atsirastu įrašius Ubuntu. Ar yra kokia nors galimybe, tai padaryti ?

K
  • 15 Bir '10

Įmanoma. Šiek tiek žaidimo.
Išinstaliuoji iš Windows maksimaliai viską. Pasieškai informacijos apie ubuntu instaliavimą ir vietos jiems skyrimą. Defragmuoji HDD ir skeli į dvi dalis. Prikslausomai nuo jų dydžio, gali:
Palikt windows su reikalingais failais ir šalia instaliuot ubuntu. Po to kopijuot failus į ubuntu ir formatuot likusę HDD dalį.(manau tai būtų papraščiau) Arba, formatuot laisvą HDD dalį į NTFS? (nesu tikras kaip Windows susikalba su ext4). Ten kelt failus. Ir ubuntu instaliuot vietoj windows`ų
Galimi dar keli variantai, bet ... Pavargau postint

A
  • 15 Bir '10

Na aisku, zodziu manau apseisiu be tu keliu failu.
Dar noriu kaiko paklausti, kaip tik dabar esu uzsikorves Live CD Ubuntu 9.10, o vakar bandziua Ubuntu 10.04 versija. Tai noriu paklausti, ar gali buti taip, kad mano PC pavelka Ubuntu 9.10, bet nepavelka Ubuntu 10.04 ?
Nes, gali buti, kad ubuntu 10.04 blogai isirase, bet man Live CD veikia normaliai iki kol pasirenku krauti is CD ir paskui, kaip tipo uzkrauna juodas ekranas. Ar bandyti rasyti is naujo i CD 10 versija ?

K
  • 15 Bir '10

ar gali buti taip, kad mano PC pavelka Ubuntu 9.10, bet nepavelka Ubuntu 10.04

Nemanau.

Nes, gali buti, kad ubuntu 10.04 blogai isirase, bet man Live CD veikia normaliai iki kol pasirenku krauti is CD ir paskui, kaip tipo uzkrauna juodas ekranas. Ar bandyti rasyti is naujo i CD 10 versija ?

Bandyk iš naujo atsiūsti ubuntu ir tuomet įrašynėti. Gal tiesiog blogai atsiusta

A
  • 15 Bir '10

Vis, dėl to, kažko 10 versija nekrauna, gal yra kokių dalyku kaip acpi off ? gal dar reikia kažką nustatyti ?

M
  • 16 Bir '10

@starka rašė:

@Apocal rašė:
Manau priežastis, kodėl neveikai Ubuntu 10.04, dėl vaizdo kortos, nes įsirašiau į kompaktą Ubuntu 7.04, tai viskas normaliai užsikorvė ir veikia (iš kompakto).

Bandyk 9.10 (jei nebus problemų), 7.04 toks jau senokas ir jau nebepalaikomas atrodo. Nuo 9.10 bandyk upgreidinti iki 10.04. Bandyk Mint9, jis ubuntu 10 pagrindu padarytas, gal ten bus geriau.

Rekomenduoju Mint9 - patobulinta ir pagerinta Ubuntu.

A
  • 16 Bir '10

Bet ir iškyla klausymas - jei pas mane neužkrauna Ubuntu 10.04, tai ar užkraus Mint9 ?
Beje sugrįžkim prie mano ankstesnio klausymo - Ar yra kokių nors nustatymų kurie palengvintu Ubuntu 10.04 užkrovimą ?

M
  • 16 Bir '10

@Apocal rašė:
Bet ir iškyla klausymas - jei pas mane neužkrauna Ubuntu 10.04, tai ar užkraus Mint9 ?

Nepabandęs nesužinosi.
Reikia naudoti mokslinį metodą, eksperimentas. Esu bandęs ubuntu 8.04, 8.10, 9.04 (32&64bit), 9.10 (32&64bit), Mint9(32&64bit). Dabar kaip tik bandau šalia Windows įsidiegęs kaip programą, yra toks pasirinkimas.
Va instaliavau video tvarkyklę po perkrovimo pabandysiu kaip 1080p filmai eina.
Jei eis bus ideali OS man namams.

Gali instaliuoti Ubuntu 9.10 ir atnaujinti iki 10.04.

@Apocal rašė:
Beje sugrįžkim prie mano ankstesnio klausymo - Ar yra kokių nors nustatymų kurie palengvintu Ubuntu 10.04 užkrovimą ?

daugiau nustatymų nežinau.
O karrazie ir monstro patarimus bandei? Ir kitą .iso atsisiuntei, įsirašei, diegei?

A
  • 16 Bir '10

Bandžiau, atsisiunčiau nauja .iso iš oficialios svetainės į naują PC kuris nupirktas prieš kelias savaitės, viska tvarkingai įrašiau į CD, pagal pamokas, ir tik tos Ubuntu 10.04 neužsikrauna. Dar pabandysiu, kaip įsirašysiu 9, daryti update į 10, ir viskas bus aišku.
Gerai, dėkui visiems už pagalbą, jei dar turit kokių nors minčių, dėl Ubuntu 10.04 versijos siūlykit.