ubuntu 11.10 nesklandumai

S
  • 23 Spa '11

Na as po eksperimentu vel grizau prie savo senos geros fedoros, kur man veikia viskas puikiai ir nereik nieko daug tvarkyt. Juolab, kad ir shell'as ten "prisuktas" teisingai

V
  • 24 Spa '11

@raimeksas rašė:
Iškart išėjus naujai versijai niekad ubuntu neatrodė gerai. Viskas susitvarko po mėnesio ar kito.
Pats kažkaip nesigilinau į Ubuntu 11.10 bėdas, nors jų buvo. Tiesiog neįtikėtinai pasirodė gerai Kubuntu

Todėl aš nesuprantu to skubėjimo išleisti naujas versijas ir dar du kart per metus. Taip ar taip visi atnaujinimai per update'us ateina, o esminių pakeitimų užtektų ir vieną kartą metuose. Geriau rečiau, bet išbaigta OS.
Norisi, kad instaliavus iškart galima būtų pradėti dirbti, o ne ieškoti kaip susitvarkyt visokias mistines klaidas.

Ir vieną kartą galėtų skirti daugiau dėmesio vaizdo tvarkyklėms. Ubuntu versijos keičiasi, bet filmus ar youtube su horizontaliais dryžiais kaip rodė taip ir rodo. Vien dėl to turiu dar win7.

N
  • 24 Spa '11

Po isleidimo developeriai gauna kalna debugeriu kas padeda greiciau aptikti bugus

D
  • 24 Spa '11

Norite didelio stabilumo - prašom LTS.
O dėl išleidimų 2 kart metuose, tai man labai patinka. Reiškias viskas tobulinama ir niekas nestovi vietoje.

R
  • 24 Spa '11

@Neodan rašė:
Po isleidimo developeriai gauna kalna debugeriu kas padeda greiciau aptikti bugus

Visiškai pritariu. Ubuntu, kaip ir kitų distrų naudotojai yra lygir prisidedantys prie jų tobulinimo, testavimo ir t.t. Tokia linux filosofija....Ir kaina už nemokamą produktą Kai šitai pradedi suprast- nustoji keiksnot linuxą už visokias kliurkas

V
  • 24 Spa '11

@raimeksas rašė:
Iškart išėjus naujai versijai niekad ubuntu neatrodė gerai...
Pats kažkaip nesigilinau į Ubuntu 11.10 bėdas, nors jų buvo. Tiesiog neįtikėtinai pasirodė gerai Kubuntu

Na Linuxai, kaip loterija . Man irgi „ tiesiog neįtikėtinai pasirodė gerai“ Ubuntu su Gnome3. Negaliu atsidžiaugt . Nievieno karto nepargriūvo. Veikią stabiliai. Pakeičiau šriftus, tema, ikonas ir instaliavau GNOME Shell Extensions iš WebUpd8. Grožis ir gėris.

C
  • 25 Spa '11

pritariu. čia matyt kaip kam pasiseks. man taip pat shell'as veikia kaip laikrodukas. turbūt gausis taip, kad tiek ubuntu 11.10 tiek kubuntu ta pati versija bus bene viena iš pačių labiausiai pasisekusių.

V
  • 26 Spa '11

Atrodo viską susitvarkiau ir prie naujos aplinkos pripratau, gal net ir patogiau taip.
Vienintelė problema, kurią niekaip neišprendžiu tai filmai. Rodant greitesnes scenas atsiranda kažkokie horizontalūs trukdžiai.
Stumdant atidarytus langus taip pat atsiranda horizontalūs iškraipymai, na bet čia dar kentėt galima.
Nvidia draiveriai įdiegti, efektai visi veikia, bet tie trūkdžiai nervuoja.
Manau su tuo netik aš susiduriu, radau forumuose panašių klausimų, tik konkrečių atsakymų kaip tai išspręsti nebuvo.
Gal yra minčių kaip tai sutvarkyti?

A
  • 27 Spa '11

Man visada taip būna, kol nenustatau nvidia x server settings nustatymuose sync to vblank, taip pat ir Compiz nustatymuose tą patį padarau. Ir po to rodo viska gerai.

P
  • 27 Spa '11

Man tai šita versija stebuklingai gerai veikia su unity. Pasižaisiu iki kol fedora nauja išeis ir eisiu su ja kariaut

D
  • 27 Spa '11

Čia truputi nukrypimas, o kada planuojama nauja fedora?

V
  • 27 Spa '11

@abrius rašė:
Man visada taip būna, kol nenustatau nvidia x server settings nustatymuose sync to vblank, taip pat ir Compiz nustatymuose tą patį padarau. Ir po to rodo viska gerai.

Čia jau buvo varnelės sudėtos, nepadeda.
Su Kubuntu kiek atsimenu tokių iškraipymų, bent jau languose nebuvo. Filmus žiūrint neatsimenu kaip. Bet pats KDE man nepatinka.
Pamėginsiu gal kokia Fedora ar OpenSuse įdiegti, niekad nebandęs.

P
  • 27 Spa '11

@donatas_s rašė:
Čia truputi nukrypimas, o kada planuojama nauja fedora?

Turėtų lapkričio pirmom savaitėm-tiksliai pas juos retai kada gaunas:)

S
  • 27 Spa '11

Sveiki naudoju Ubuntu 11.10 ant Dell XPS L520x ir turiu problema su baterija labai greit is krauna kazkur per 1:30 val. Irasiau cpufreq ir ironhide, bet vistiek energijos maziau nenaaudoja. O ant windows 7, 4 val uztenka baterijos su Ubuntu 11.04 irgi mazdaug 4 val

P
  • 31 Spa '11

Čia tik man vienam šitoj versijoj kompas pakimba iš niekur nieko?

N
  • 31 Spa '11

@piktunas rašė:
Čia tik man vienam šitoj versijoj kompas pakimba iš niekur nieko?

Man pakibdavo tik GnomeShell'as. Išspręsdavau su alt+f2 ir įrašęs „r“ (užmerktomis akimis).
Paties kompiuterio „pakibimų“ nepastebėjau..

P
  • 31 Spa '11

@netikras rašė:

@piktunas rašė:
Čia tik man vienam šitoj versijoj kompas pakimba iš niekur nieko?

Man pakibdavo tik GnomeShell'as. Išspręsdavau su alt+f2 ir įrašęs „r“ (užmerktomis akimis).
Paties kompiuterio „pakibimų“ nepastebėjau..

Nu o man grynai pakimba ir nesuprantu kame reples :/

N
  • 31 Spa '11

LOG'us tikrinai?

P
  • 31 Spa '11

@netikras rašė:
LOG'us tikrinai?

Emm o kaip juos patikrint jeigu kompas į nieką nereaguoja?

K
  • 1 Lap '11

@piktunas rašė:

@netikras rašė:
LOG'us tikrinai?

Emm o kaip juos patikrint jeigu kompas į nieką nereaguoja?

LOG`us patikrint galima ir po to kai perkrauni kompą. Jie niekur nedingsta