linkejimai windowsui

W
  • 7 Bal '12

Nieko keisto, kad daugiausiai Win - zmones domisi kaip pabagt nuo Ssss.... ir pereit prie normalios OS.

W
  • 7 Bal '12

@walde rašė:
Nieko keisto, kad daugiausiai Win - zmones domisi kaip pabagt nuo Ssss.... ir pereit prie normalios OS.

Arba jie jaucia kad naudoja linux, skaitydami ubuntu.lt.

O jei rimtai tai speju ten daugiausia botai.

W
  • 8 Bal '12

@windows rašė:

@walde rašė:
Nieko keisto, kad daugiausiai Win - zmones domisi kaip pabagt nuo Ssss.... ir pereit prie normalios OS.

Arba jie jaucia kad naudoja linux, skaitydami ubuntu.lt.

nu bile tik jiems geriau nuo to

W
  • 16 Bal '12

Uzregistravau rdx@jabber.org. Todel dabar jei negalite uzmigti nepakalbeje apie linux privalumus arba siaip norite nusiusti man meiles prisipazinimus galite tai atlikti laisvai.

W
  • 27 Bal '12

Kadangi man buvo suteiktos sito subforumo redagavimo teises, tai artimiausiomis dienomis galiu atlikti pravalyma/postu-redagavima. Jei turite nusiskundimu tam tikrais vartotoju postais ir laikote juos netinkamais, galite nurodyti juos cia, asmenine zinute, arba i jabber - rdx@jabber.org.
Savaime suprantama tai liecia ir mano postus, as nesu labai emocianalus taciau jei kazkuris mano postas jus izeide as ji istrinsiu ar atredaguosiu.

A
  • 27 Bal '12

@windows rašė:
Kadangi man buvo suteiktos sito subforumo redagavimo teises, tai artimiausiomis dienomis galiu atlikti pravalyma/postu-redagavima. Jei turite nusiskundimu tam tikrais vartotoju postais ir laikote juos netinkamais, galite nurodyti juos cia, asmenine zinute, arba i jabber - rdx@jabber.org.
Savaime suprantama tai liecia ir mano postus, as nesu labai emocianalus taciau jei kazkuris mano postas jus izeide as ji istrinsiu ar atredaguosiu.

dar geriau, kad pasidarytų tuščia... kam viso to šlamšto reikia... humoro kampelį ("Ai šiaip...") dar galima palikt...

W
  • 28 Bal '12

Na klausimas, kam viso sito reikia.
Visu pirma egzistuoja dalis zmoniu kuriems tokios X vs Y diskusijos patinka. Asmeniskai kai pradejau naudotis linux as aktyviai perskaiciau ivairias diskusijas emacas vs vim noredamas issirinkti tinkamiausia editoriu, tai yra paziureti argumentu is abieju pusiu, nes suprantama abu editoriai yra pakankamai sudetingi per kelias dienas viska ismokti, todel geriausia paziureti patyrusiu zmoniu komentarus.
Tas pats buvo ir tarkim X distribucija vs Y, dabartiniu momentu galbut jos savybemis yra kazkiek panasios taciau yra ir isskirtinumu kaip tarkim Linux vs BSD, abiejuose barikadu pusese yra savi argumentai. Ar tarkim Gnome vs KDE.

Kitaip tariant tokiu diskusiju poreikis tikrai egzistuoja, aisku as bandziau paliesti kai kam siek tiek nemegstama tema W vs L, taciau niekas jums netrukdo bandyti analizuoti visus kitus variantus. Pavyzdziui yra gnome2 vs gnome3 tikrai manau yra pakankamai salininku ivairiose pusese. Tai yra nereikia isikabinti minties kad sitas subforumas egzistuoja grynai del W vs L. Yra tiktrai pilna kitu kai kam idomiu temu, ar siaip humoro kuri galima cia patalpinti.