Dažniausiai naudojama naršyklė (apklausa)

L
  • 31 Geg '12
Kokia jūsų pagrindinė naršyklė?
Balsai: 66.
L
  • 31 Geg '12

Apklausėlė apie naršyklių naudojimą.

A
  • 31 Geg '12

He he... opera tai jau gerą dešimtmetį man įprasta naršyklė, kai peršokau nuo M$ IE ant operos

G
  • 31 Geg '12

firefox visą cpu suėda ir didelę dalį ramų,google chrome cpu suryja visiškai,tad stabdo ne tik flash,bet visas pc sulėtėja.Persimečiau prie operos,ramų mažiausiai suryja,o cpu minimaliai.Pripranti ir gerai,svarbu grybo nepjauna.

E
  • 31 Geg '12

Opera jau kokį 3tą metų, nuo to laiko, kai pradėjau domėtis programomis ir kompiuteriais. Tik dabar ant 12.04 karts nuo karto pakimba..

R
  • 31 Geg '12

@eko rašė:
Tik dabar ant 12.04 karts nuo karto pakimba..

Man lygiai taippat. Ant ubuntu teko diegtis senesnę versiją, 11.50 veikia gerai. Fedoroj nekimba. Man čia vienam kompe taip
Operą naudoju atrodo nuo 5 versijos, IE naudojau kelis mėnesius, kol sužinojau kas tai yra "naršyklė"

D
  • 31 Geg '12

Aš irgi su opera draugauju nuo neatmenamų laikų, kai peršokau IE.

O dėl 12.04. pabandykite parsisiūsti opera-next - 12.00 beta versiją. Man šią įsidiegus ant 12.04 veikia labai stabiliai ir nebepasitaiko tų nulužimų.

W
  • 31 Geg '12

Opera naudoju dar nuo tu laiku kai rodydavo reklamas jei naudojiesi nemokamai. Taciau
http://news.cnet.com/8301-1023_3-574427 ... t-went-up/

toks galimas variantas mane siek tiek nervintu.

P.S sakyciau sita tema labiau tinkama Troliavimo skyriuje o ne blevyzgu, nes cia panasiai yra narsykliu karai kaip ir operaciniu.

V
  • 31 Geg '12

Aš vis FF naudoju, kokia ji bebūtu. Nuo neatmenamu laiku, dar kai windovse sėdėjau su 0.6 versija. Bandžiau ir kitas naršyklės, tame tarpe ir Opera. Versija 4.58 pas mane prabuvo net du mėnesius . Neprigyja kažko kitos, tik - FF.

D
  • 31 Geg '12

Iš FF, man kažkodėl pakenčiamai dirba tik ankstyvosios stadijos: nightly, aurora. O kai išeina final, tai vis RAM ir CPU ėdimas. Nors gal taip atrodo, ilgiau padirbčiau su tom alpha versijoms, tas pats greičiausiai būtu. Nes firefox man reikalingas per vos kelioms svetainėms susitvarkyti.

A
  • 1 Bir '12

Opera keletą kartų mėginau, bet jos dizainas nelipo plius mėgstamų pluginų arba nebuvo arba buvo kreivos versijos. Taip iki šiol nelabai suprantu kokios Operos stipriosios pusės.. savo laiku Opera pirmoji (gal) palaikė wap puslapių naršyma iš PC, įtariu tai galėjo prisidėti prie populiarumo (bent jau Lietuvoje).

Firefox ilgiausiai naudota naršyklė bei dar tebenaudojama, nors nebe pagrindinė.

Google Chrome dabar pagrindinė naršyklė, nors gan vangiai nuo Firefox perejau, bet spėjau priprasti. Patinka patogi build-in synchronizacija (Firefox sprendimas nepatiko, ten xmark įstačiau). Minimalistinis už akių nekliuvantis dizainas. Neblogas pluginų pasirinkimas, bei gan paprastas jų rašymas. Gan neblogi build-in developerių toolsai, nors gal firebug'ui kiek nusileidžia, bet man paprastam padebuginimui užtenka. Patogi profilių sistema.

Pats resursų naudojimo atžvilgiu didelio skirtumo nepastebėjau nė vienoje naršyklėje.

W
  • 1 Bir '12

@apocalipso rašė:
Opera keletą kartų mėginau, bet jos dizainas nelipo plius mėgstamų pluginų arba nebuvo arba buvo kreivos versijos. Taip iki šiol nelabai suprantu kokios Operos stipriosios pusės.. savo laiku Opera pirmoji (gal) palaikė wap puslapių naršyma iš PC, įtariu tai galėjo prisidėti prie populiarumo (bent jau Lietuvoje).

Operos pliusai: Didziausia inovatore tarp narsykliu. Trumpai tariant siulau paziureti sita puslapi
http://www.opera.com/docs/history/#o1
(Tabbed browsing 2000 metais..., sesions ir image control 1995) na cia tik keli perliukai.

Stipriosios operos puses asmeniskai man, kad nereikia jokiu pluginu. Reikia vienakart i irc kanala uzeiti per 3 menesius yra integruota irc. Pasto klientas cia be komentaru ant tiek patogus su savo indeksavimu ir taip toliau. Opera unite cia isvis super funkcija - noriu greitai kam nors persiusti keleta gigabaitu tarkim nuotrauku ar siaip kazkokiu failu - uztrunka minute viso to nustatymas, tuo labiau kad galiu veliau ir palikti visa tai suktis kaip tikras ftp serveris su public ar private ziurejimu nekalbant apie kitas jo funkcijas kaip streamingas, web server, messenger, fridge kuriu as nenaudoju bet manau kazkas randa pritaikyma pagal poreikius.
Toliau as anksciau juokdavausi is operos torrent cliento, bet dabar jau nebe nes kartais kazkodel buna kad kaip tik tik su juo galiu atsisiusti kazkuri torrenta kai tuo tarpu open source qbittorent nesiuncia (errorus meto).
Paieska per history, paveiksliuku atjungimas, mouse gestures nuo nezinia kokiu laiku.
Asmeniskai neabejoju kad panasios funkcijos iskyrus speju opera unite galima su pluginais imesti ir i ff ar chrome, bet siuo atveju as iskarto gaunu viska ko man reikia su instaliacija ir nereikia dar kazkur knistis ir siustis.
Kas megsta pasiknisti nustatymuose tai ten nustatymai dar papildomai isskirstyti pagal tavo poreikius: visiskai zaliam, truputi toliau pazengusiam ir galiausiai opera:config

P.S papildomu pluginu nenaudoju visiskai jokiu, nes nematau poreikio. Tai yra dar nemaciau pas draugus ff ar chrome tokio plugino kur pagalvociau cia tikrai verta tureti ir operoje jei toks bus.

Beje opera unite yra kai kam galbut siek tiek panasus i facebook ar kitas informacijos dalijimosi platformas iskyrus kad prireikus tu visa informacija nuo interneto ar isvis gali laisvai savarankiskai istrinti. Na cia suprantama paranojikams

A
  • 1 Bir '12

Na "All-in-One" man nėra mėgstamas dalykas, bet smagu, kad nušvietė šiek tiek apie Opera. Buvau jau užmiršęs, kad ši naršyklė dažnai giriama už inovatoriškumą.

G
  • 1 Bir '12

Mano pasirinkimas- Firefoxas kaip dažniau naudojamas (iki absoliučios pagrindinės netraukia), bet neretai naudoju ir Opera. Turėjau reikalų ir su Chrome ir su IE, bet dabar tokie nusistovėję pasirinkimai.

Pasirinkimo motyvacija paprasta- man kaip paprastų poreikių vartotojui (mokslininkas turbūt duotų kokį lotynišką "vulgaris" būdvardį ) yra patogiau. Pvz., operoje ir chrome nebėra rinktų adresų atminties. o jis yra patogu su tais adresais, kurie dar nenusipelnė vietos adresyne, bet sakysim sekančią dieną dar bus reikalingi. Pasieki juos greitai be knisimosi žurnale naudodamasis tik pele. Arba kai atsidarai naujienų portalą ir nori perskaityti daug linkų. Įdomius straipsnius aš atsidarinėju kortelėse. Bet va tik FF man leidžia nustatyti, kad kiekviena nauja kortelė nuo pirminio šaltinio atsidarinėtų vis toliau eilėje ir taip sudarytų chronologinę atidarymų seką kortelėse. Opera gi man kiekvieną nauja kortelę atidarinėja prie pat šaltinio ir neradau, kaip be "ritualinio šokio su būgnais" man tai pakeisti (žiūrėjau, bandžiau ne kartą, bet..Turbūt rankos kreivos). Va tokios smulkmenos priverčia atitraukti dėmesį į smulkmenas, ir kažkaip maloniau dirbti su tau patogesniu įrankiu. Nors Opera kartais dirbant kitaip yra patogesnė, žodžiu taip ir miksuoju.

Tiesa aš biškį turėjau bėdų su FF12 kaitimu, kai tik atsinaujinau į 12.04 plius shellas, bet plėtinys Noscript reklamas sumažino ir kuleris nebe taip dažnai sukosi, o paskui dirbant matyt sistemoje prasisuko koks Linuxinis selfrapair'as (jei toks apskritai yra), nes nieko nedarant bet ilgiau pradirbus man ta temperatūra pradėjo iš vis normalizuotis. Čia iki updaitų. O gal Noscript pilnai veikt pradėjo- kas te žino. Nors sistemos selfrepair'ą esant iš kitų savaime susitvarkančių problemėlių senai įtariu

G
  • 1 Bir '12

Įdomi apklausa, o kodėl ne visos naršyklės? Pagal ką čia atrinktos?, Jei populiarumą, tai vis vien trūksta?

Google Chrome/Chromium

Kaip atsakyt į šita?

P.S sakyciau sita tema labiau tinkama Troliavimo skyriuje o ne blevyzgu, nes cia panasiai yra narsykliu karai kaip ir operaciniu.

Taip būtent, arba kas geriau uždaras ar atviras kodas.
Pats naudoju Chromium kaip pagrindine, bet neapsieinu ir be Firefox, nors Operos unite galimybės tikrai sužavėjo, tačiau...

P.S Kažkodėl nepaminėti patys svarbiausi dalykai, jas lyginant?

A
  • 1 Bir '12

@Greitukasxxx rašė:

Google Chrome/Chromium

Kaip atsakyt į šita?

Siulai išskirti šias naršykles į atskirus punktus vien dėl to, kad googlas jas išleido skirtingom licenzijom?

L
  • 1 Bir '12

@Greitukasxxx rašė:
Įdomi apklausa, o kodėl ne visos naršyklės? Pagal ką čia atrinktos?, Jei populiarumą, tai vis vien trūksta?

Na, juk apklausos variantų tegali būti 10, ar ne? Be to, negi dėsim IE ar Safari Linux forume? O visokioms Netsurf, Dillo ir kitoms nereikšmingoms naršyklėms yra variantas Kita. Kas tas "kita" balsavęs žmogus gali pakomentuoti forume. Nematau didelių neaiškumų.

Įdomu, kodėl čia kai kurie norėtų elementarią apklausą apie naršyklių naudojimą matyti trolinimo skyriuje. Kol kas lyg ir visai ramiai žmonės komentuoja, kodėl jie naudoja vieną ar kitą naršyklę.

G
  • 1 Bir '12

Tik Firefox Vien ko vertas Adblock Plius priedas

D
  • 1 Bir '12

Kad tą adblock priedą ko gero visos be išimties jos turi...

G
  • 1
  • 1 Bir '12

Na, juk apklausos variantų tegali būti 10, ar ne? Be to, negi dėsim IE ar Safari

O tai opera kuom to nusipelnė?

Siulai išskirti šias naršykles į atskirus punktus vien dėl to, kad googlas jas išleido skirtingom licenzijom?

Na manau taip būtų teisingiau.